Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na rok 2014

Příznivé astrologické konstelace vás vybaví neskutečnou odvahou a vytrvalostí, s nimiž si půjdete tvrdě za svým. V první polovině roku se budete věnovat osobním záležitostem, čili rodině, dětem, koníčkům a hlavně společenskému životu. Mnoho Raků se ponoří do fantazií ukrytých v hlubinách své duše, přesto byste ale měli zůstat nohama pevně na zemi. Naslouchejte svojí intuici, ta vás nezklame.

Láska a přátelství

Se svými nereálnými představami z říše snů občas pořádně narazíte. O něco lepší to bude od července do září, kdy potkáte člověka, jenž by vás mohl zajímat. Dejte si ale pozor na lásku na první pohled!

Peníze a práce

Čeká vás rok pod vládou Uranu, který klade důraz na moderní technologie. Budete se muset naučit řadu nových věcí a absolvovat mnohá školení. Od léta se zvýší vaše příjmy a začne se vám víc dařit.

Rodina a vztahy

V tomto roce se ocitnete v mnoha krizových situacích, kdy budete potřebovat maximální podporu rodiny. Ze svého domova vybudujete útulné hnízdečko, které se stane vaším útočištěm před nepřízní osudu.

Zdraví a kondice

Pokud se někteří z vás rozhodnou pomoci přírodě ve spolupráci s plastickým chirurgem, za ideální měsíce pro zákroky můžete považovat srpen a září. Na jaře si dávejte pozor na záněty z prochladnutí.