Reklama
 
Reklama
Reklama

Přísný učitel Saturn přichází v Rybách

Skloňte hlavy, opět po třech letech přichází Saturn! 7. 3. 2023, je tu, aby nás naučil kázni. A asi proto, aby se dostal do nás všech co nejhlouběji, přechází do znamení Ryb.

 Přísný učitel Saturn přichází v Rybách (obrázek)

1. 3. 2023 –  Jeho březnový přesun otevře ta nejskrytější tajemství, která nikdy nikomu neukazujeme! Strach a odmítání Saturna nenese dobré výsledky, nejlepší je přijmout tohoto přísného učitele a splnit dobrovolně všechny lekce, které nám nabízí!

Saturn = karma

Podle některých východních učení je Saturn zástupce karmy. Přijde a uhodí na každého z nás na jeho nejcitlivějších místech. Pokud se před ním neskloníme a necítíme pokoru, nejsme ochotni přiznat, v čem jsme nedokonalí, přivede nás do situací, aby nám to, jednomu každému došlo. Je možné říci, že čím silnější osobnost, tím to bude mít těžší. Například silní a královští Lvi nechtějí vůbec připustit žádné vlivy čehokoli na svůj život, a také žádné své slabé vlastnosti. Silní Kozorozi mají zaběhnut rytmus a vše, co z něj vybočí, pokládají jen za náhodu, ovšem nikoli za znamení nebo pokyn. Silní, ale křehcí Štíři jsou jako jedno ze tří vodních znamení pod přímým vlivem Saturna. Snaží se být silnější než on, ale protože jsou citliví a uvnitř zranitelní, odmítání Saturnova vlivu jim nese těžké období, tím těžší, že napovrch se budou tvářit jako frajeři. To je vysilující. Saturn je pro všechny náročný zkoušející, ale připravte se na něho, počítejte s ním, uznejte, co kde skřípe - a odměnou může být osvícení!

Saturn v Rybách a láska

Nepřichází jen tak, Saturn pod vlivem znamení Ryb. Ryby v tom to období nám všem dají velkou citlivost, zranitelnost, pocit, že žijeme v křivdě, že svět nás nechápe. Skrýváme se dole u dna v bahně a nechceme, aby nás kdokoliv tahal na světlo anebo s námi jen mluvit. To je vliv Ryb, které jsou zcela ochromeny Saturnem. Vypadá to, že to není k ničemu dobré, ale přesto je. Za prvé, rozhlédněme se, kde je kolem nás pevné rameno, objímající náruč. Nyní ji budeme potřebovat a k tomu patří, že musím tomuto člověku říct - „Potřebuju tě. I já mám své temné a slabé chvíle, nejsem stále silný nebo silná.“ Toto přiznání uleví nám samotným, protože si připustíme, že nemusíme být jen my stále nejsilnější a být oporou ostatním, že můžeme totéž i žádat. Takže tu mám hned dva bonusy. Zjistíme, kdo je nám oporou a zjistíme, že nemusíme být stále jen silní. Třetím bonusem je, že se naše vztahy, pokud budeme takto ochotni se sklonit, utvrdí. Nevíte, jak dávno čekali partner či kamarád nebo kamarádka na tuto chvíli - aby nám mohla oplatit naši pomoc v jiných situacích, aby mohli také ona či on být těmi silnými. Vztah utvrzený obapolnou pomocí je teprve tím zpečetěným vztahem.

Saturn v Rybách a práce

Může se stát, že potkáte tolik nových pracovních výzev, až vás zavalí panika. Pak uniknete na dno svého citového jezera, schováte se v bahně a řeknete si, že na to vše kašlete. To vás uklidní. Postupně se budete vynořovat do reality s tím, že jste přece vše vzdali a že máte pokoj. Pak se chopíte jednoho z těch úkolů to vám nic neudělá, přece. Druhého. A dalších. Zjistíte, že vás to baví a že jste v tom dobří. Naučíte se nové věci, možná získáte novou kvalifikaci. Saturn v Rybách vás dostane šokem. Sice vás vyděsí, ale mnohé naučí. Trápení není stav, je to stezka. Stezka, která vede do radosti, neboť trápení už jste nechali na stezce za sebou.

Saturn v Rybách a zdraví

Budeme i pod náročným vlivem Saturnu zdraví jako Ryba. Opravdu. Jediné, co může skřípat jsou nervy z přetížených citů. Takže čaj bude nejlepší takovýto: Heřmánek, meduňka, máta, kozlík kořen, chmel, třezalka tečkovaná. Pro chuť sušené jablíčko. Bohatě si stačíme s rostlinami, co nám dává česká země. Zdraví stojí na vaší straně a pomůže vám dostat se skrz náročné saturnské víry do křišťálových vod, kde uvidíte vše přesně a nejlépe uvidíte sebe - v novém světle, jako někoho, kdo je šikovný, pevný, učenlivý a kdo vždy obstojí.

Článek pro vás připravila astroložka Helga.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jak dosáhnout úspěch bez boje a námahy Jak dosáhnout úspěch bez boje a námahy

Všude nám říkají, že úspěch si musíme vybojovat. Že bez tvrdé dřiny to zkrátka nejde. Ale stačí změnit...

Celý článek »