Reklama
 
Reklama
Reklama

Aférky podle znamení

Je to vášeň, ale žádná velká láska a už vůbec žádné sliby. Jak se chová dvanáct znamení zvěrokruhu v nezávazných milostných románcích?

Aférky podle znamení (obrázek)

24. 11. 2021 –  Beran
Beran umí rychle vzplanout, ale stejně rychle taky jeho nadšení vychladne, když už ho nic neživí. Není zrovna mistrem sladkých řečiček, raději jde rychle na věc, a bere to tak, že druhá strana má jistě jasno v tom, jak se věci mají. Občas může být zaskočen, když zjistí, že protějšek si od toho sliboval i nějaké vážnější pokračování, a rychle pak zařadí zpátečku.

Býk
Býci jsou skutečnými gurmány života, a to platí i pro milostné románky. Snaží se vytvořit příjemné a romantické situace, ve kterých si to s protějškem užijí všemi svými smysly. Jeho známosti se mohou těšit na společné chutné večeře a drinky, pohodlnou postel, ale hlavně férový přístup. Býk se totiž snaží jednat čestně a vyjasnit si, na čem spolu jsou.

Blíženci
Románek s Blíženci, to je nevyčerpatelná studnice nových podnětů všeho druhu, a nudit se s nimi jistě nebudete. Hodně je baví si spolu povídat o všem možném, takže nehupnou hned na věc, ale nejprve je čas na debatu o životě u dobrého drinku. Milostné aférky jsou však jejich živlem, protože rádi poznávají nové lidi - po všech stránkách!

Rak
Raci jsou rodinné typy, které si hodně potrpí na věrnost, takže do milostných pletek se obvykle nechají zatáhnout jen když jsou nezadaní - to je dobrá zpráva! Na rozdíl od seriózních vztahů, kde dovedou být pořádní romantici, v krátkých nezávazných aférkách uplatní spíš svou živelnou stránku a smyslnost, a básně protějšku psát nebudou!

Lev
Lev je rád králem salónů, a tak není divu, že k milostným aférkám se nechá zlákat poměrně snadno - pokud je nezadaný a nic mu tedy nebrání, pak není o čem a jde se předvést před novou známostí! Od Lvů lze čekat štědrost a velkorysost a touží po tom, aby si to nejen oni sami, ale i jejich protějšek báječně užili. Je to přece věc jejich cti!

Panna
Panny se mohou někdy dívat na nezávazné aférky trochu rozpačitě, ale pak si řeknou „vlastně proč ne“ a jdou do toho. Protože mají rády, když se obecně všechno v životě dělá pořádně a ne polovičatě, můžou mít trochu smíšené pocity z toho, že ta známost nikam nevede. Hezké společné zážitky je ovšem přesvědčí o tom, že to stojí za to zkusit!

Váhy
Zrozenci ve Váhách rozhodně neberou vztahy na lehkou váhu a dávají jim mnohem větší důležitost, než to někdy na první pohled vypadá. Většinou proto uvažují i nad možností vážného vztahu a někdy si potřebují popovídat, aby si ujasnili, jakou to má vlastně perspektivu. Jsou to milí společníci, se kterými si skvěle užijete i krátkodobou známost!

Štír
Štíři hluboce prožívají i nevážné milostné vztahy, a jsou pro ně zdrojem intenzivních pocitů, které si ovšem většinou nechávají pro sebe. Románek s nimi si zaručeně užijete, ale někdy může být trochu nejasno v tom, jestli to má nějakou budoucnost nebo nikoliv, Štíři se totiž spoléhají, že to vyčtete mezi řádky, ale je dost možné, že nevyčtete!

Střelec
Střelci v životě vždy jednají na rovinu, a naprostá otevřenost je příznačná i pro jejich milostné pletky. Ani na chvíli jejich protějšek nebude pochybovat o tom, na čem vlastně je. Právě naopak, bude mu to řečeno s odzbrojující upřímností. Nezávazné vztahy často nachází na cestách nebo ve spojitosti se svými koníčky, třeba sportem.

Kozoroh
Kozorozi se snaží ke všem svým známostem chovat korektně a seriózně, ale přece jen je rozdíl, jestli to myslí vážně, nebo jen jako povyražení - z jejich přístupu bude poznat, že priority mají někde jinde. Občas mohou mít problém přiznat své bokovce, že jsou ve skutečnosti zadaní. Každopádně si to s nimi lze užít, protože umí být velmi pozorní.

Vodnář
Vodnáři jsou svobodomyslné duše, takže bývají otevřeni různým typům volných vztahů, podmínkou je ovšem čestnost a otevřenost - zkrátka se domluvit, na čem jste, a pak to taky dodržet. Dávají si velký pozor na to, aby si jejich nezávazný protějšek nedělal falešné naděje, že spolu jednou půjdou k oltáři. Ke všem svým známostem cítí silné přátelství.

Ryby
Rybky nemají rádi otevřené konfrontace, a proto často otálejí s tím si vyjasnit, že daná známost nemá vážnější budoucnost. To může občas vést k nedorozuměním, pokud to jejich protějšek intuitivně nevycítí. Jsou to příjemní a romantičtí společníci, ale svůj nezávazný protějšek raději zahrnují různými výmluvami, říct věci otevřeně je pro ně těžké.

Článek pro vás připravila astroložka Pavlína.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Slunce vstupuje do znamení Panny Slunce vstupuje do znamení Panny

První závan podzimu přichází spolu se znamením Panny 23. srpna 2022 v 5:17. Připravte se na to, co nám...

Celý článek »