Reklama
 
Reklama
Reklama

Andělé a démoni

Víte, že na světě žijí neviditelné bytosti, z nichž některé nám pomáhají a jiné zas škodí? Prozradíme vám, jak se projevují ve vašem životě a jak se chránit před těmi špatnými!

Andělé a démoni (obrázek)

13. 5. 2019 –  Na světě nejsme sami, ale provází nás celá plejáda neviditelných bytostí. Většinou o nich ovšem nevíme, jen zřídkakdy a jen těm vyvoleným o sobě dají znát. A to je možná dobře - protože jinak bychom se nejspíš pořádně divili, kdo všechno zde vedle nás žije, aniž bychom to vůbec tušili! Andělé, duchové, víly, skřítci, ale taky různé druhy démonů, ti všichni a mnoho jiných nepatří jen do říše pohádek, ale skutečně existují, i když možná v trochu jinačí podobě, než v dětských knížkách. Většinou ovšem tyto neviditelné bytosti nás lidi nijak příliš neřeší a zkrátka si žijí své vlastní životy, aniž by nějak zasahovali do těch našich. Ale existují i výjimky!

Andělé - ochránci lidí a poslové dobra


O andělech slyšel jistě každý, ať už na ně věříte nebo nikoliv. Nemusíte však být ani věřící křesťané, abyste si uměli představit, že po boku lidí žijí neviditelné dobrosrdečné bytosti, které nám lidem pomáhají a ochraňují nás. Protože andělé vidí i to, co my ne, dovedou nás například zachránit před nějakou hrozící nehodou nebo navést na správné řešení určité situace. Andělé mají několik různých úrovní hierarchie, přičemž každá má své vlastní funkce a oblasti působnosti, o které se ve světě stará. Nejvýše postavení v andělské „služební hierarchii“ jsou archandělé, zatímco na spodních příčkách žebříčku jsou dobře známí andělé strážní, z nichž každý ochraňuje konkrétního člověka. Můžete věřit tomu, že i vy máte toho svého, a jistě vás již nejednou zachránil před něčím špatným, aniž byste o tom vůbec tušili - třeba v podobě hlasu intuice! Pokud toužíte navázat hlubší kontakt s říší andělů, skvělým pomocníkem vám mohou být například vykládací andělské karty! Nebo pokud jste věřící, pak také modlitba!

Démoni se živí lidskou životní sílou


Andělé nám pomáhají, ale existují i neviditelné bytosti, které zasahují do života lidí škodlivým způsobem. Říkáme jim démoni, a taky mezi nimi existuje řada různorodých typů, i když nejsou ani zdaleka tak organizováni jako andělé. Démoni zde nejsou proto, že by byli „posly zla“ nebo chtěli nějak schválně škodit a ničit - naštěstí pro nás! Přesto nám někdy mohou pěkně zavařit, a to jednoduše ze svých vlastních sobeckých zájmů! Zjistili totiž, že my lidé jsme celkem dobrý a snadný zdroj energie, kterou se mohou živit - jelikož nemají hmotné, ale pouze energetické tělo, tak svoji sílu nezískávají z řízků s bramborem ani z chleba s máslem, ale taky z nehmotných zdrojů! Pokud tedy máte pocit, že vám chybí energie dělat věci, které byste rádi dělali, jste pořád unaveni, nebo máte problém udržet si pozitivní myšlení a propadáte negativitě, pesimismu, nebo také zlobě a přistihnete se při zlomyslných myšlenkách, může to být známka, že z vás vysává vaši životní energii nějaký démon! Samozřejmě, nemusí to platit vždy, ale pokud to nemá jinou příčinu, například nedostatek spánku, stres nebo nemoc, pak je namístě zvážit i tuto možnost!

Jak se zbavit škodlivé bytosti, která se na vás nalepila

Nepropadejte panice - posedlost démonem není zas tak běžná věc a většina z nás se s ní nikdy ve svém okolí nesetká! Celkem běžně se vám ovšem může stát, že se na vás „nalepí“ nějaká slabší negativní bytost a přiživuje se na vaší síle. To asi zažije v nějakém období svého života téměř každý. Tyto negativní bytůstky se projevují v podobě opakujících se negativních myšlenek, vždy nějakého konkrétního typu, ve kterých se zacyklíte, a tím vám ubírají sílu. To je znamení, že démonek se právě krmí a hezky roste - což vy ovšem nechcete! Protože kvůli němu pak už nemáte sílu dělat konstruktivní a pozitivní věci! Například vás neustále sžírají pocity strachu a obav, nebo hněvu, závisti, chamtivost, touha po moci nebo jiná podobná věc - závisí, co konkrétně za bytůstku vás zrovna vyžírá! Tyto negativní myšlenky se pořád kroutí dokolečka a neustále se zvětšují - jak totiž démonek žere, tak i roste, a pak si žádá pořád větší a větší porce, nenažranec! Naštěstí, pomoc je v tomto případě jednoduchá a téměř každý ji zvládne sám, i když to chce hodně silnou vůli. Jednoduše vyžeňte tyto negativní myšlenky, řekněte si, že je to hloupost a snažte se myslet pozitivně. Věřte tomu, že se budou vracet, ale pořád méně a méně často, protože vaše nalepená nenažraná bytůstka bude hladovět a hubnout. A to až do té doby až se stane co? Až jednoduše zdechne - a pak budete mít zpátky všechnu svoji sílu a dobrou náladu!

Článek pro vás připravila astroložka Gita.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Podzim - čas poděkování Podzim - čas poděkování

Podzim - přichází k nám čas v roce, který byl odedávna zasvěcen děkování a bilancování předchozích...

Celý článek »