Reklama
 
Reklama
Reklama

Barvy aury – božské vejce

Kosmos je obrovským generátorem energie. Pokud za tím stojí nějaký autor (Bůh, vesmír, Duch), pak se mu to vše dokonale povedlo. Právě on je tím energetickým zdrojem. Ať už si ho představujeme jakkoliv, nejspíš je pravdou, že nás učinil k obrazu svému. I my vyzařujeme energii. Je to krása.

Barvy aury – božské vejce (obrázek)

29. 6. 2022 –  I lidé jsou z vejce

Nejspíš je nám všem známo, že embryo v mámině bříšku zopakuje celý vývoj organismů na planetě. Nejdřív je rybou, pak plazem, ještěrem, ptákem, savcem. I to vajíčko máme s mnohými z nich společné. Jamile dojde ke spojení spermie a vajíčka v děloze, začne se tvořit velmi specifický a složitý zdroj energie. Ten kolem zárodku kmitá ve tvaru zářivého vejce. To nám zůstává i po narození.

Energetické tělo

Tam, kde nahmatáme povrch naší kůže, není naše hranice. Tam nekončíme. Dál od naše těla pokračují energetické obaly jako cibulové slupky. Jen první dvě kopírují tvar lidského těla, další jsou měřitelná a zjistitelná ve tvaru vejce s užší částí nad hlavou. Nebudeme si teď plést hlavu s tím, který obal je k čemu, ale podstatné je, že máme energetický obal, který obsahuje velké množství informací pro naše okolí. Proč je vám někdo sympatický a jiný vás naštve, když vám „leze do aury“? Proč se v lese uklidníme a jsme šťastní? A co se děje, když se s někým láskyplně milujeme? Pořád a všude dochází k propojování individuálních energií, a to nejen s lidmi, ale se vším živým.

Barevné kolotoče - čakry

Představte si tedy sebe jako vejce s člověkem uvnitř. Kdybyste toto vajíčko překrojili na plátky - nějak tak, jako když se chystá vejce na obložený chlebíček - najdete uvnitř hlavní rotace energií, a to v místech, kde jsou tyto body: rozkrok, kříž a bedra, žaludek, srdce, krk, čelo a temeno hlavy. V každé této úrovni se nachází vodorovný kolotoč energie a každý z nich má jinou barvu! To je ale matějská, viďte!

• Kořenová čakra je červená. Dává nám sílu pro vše hmotné, pozemské, podstatné pro fyzický život. Díky ní máme vztah k zemi - a kéž bychom ho v této době plně využili - a díky ní se umíme obživit.

• Křížová čakra je oranžová. Je sídlem nefiltrovaných silných emocí, sexuální energie a tvořivých sil. Pokud je zdravá, náš život je tvořivý a uspokojuje nás. Dává člověku podstatný náboj, a proto je třeba s ní osvíceně zacházet.

• Čakra solar plexu - v místě žaludku - je žlutá, někdy zlatá. Celé věky pomáhá člověku přežít, vycítí, když se někde skrývá nebezpečí, zmobilizuje nás anebo velí k útěku. Touto čakrou cítíme primárně city a pocity okolních lidí. Pokud však posloucháme jen ji, rozvíjí se v nás nižší emoce: strach, žárlivost, lačnost, nezdravá touha a také hněv.

• Srdeční čakra je zelená, někdy růžová. Je sídlem vyšších citů. Díky ní umíme milovat bez podmínek, vcítit se do druhých a pociťovat soucit, díky kterému jsme schopni pomoci. Srdeční čakra je ve středu naší bytosti a spojuje spodní i horní čakry. Je to důležité centrum rovnováhy.

• Krční čakra má modrou barvu. Senzitivní lidé spatřují všechny odstíny modré. Je sídlem komunikace, vyjadřovacích schopností člověka a také inspirace.

• Čelní čakra se také nazývá Třetí oko. Má indigovou barvu, což je takový inkoustový přechod na pomezí tmavě modré a fialové. Je sídlem intuice, jasnozření a telepatie. Díky ní probíhají uvědomovací procesy, jimiž se učíme a vyvíjíme, mentálně i duchovně. Právě díky ní můžeme tvořit myšlenkou svou vlastní realitu. Na středověkých obrazech ji můžeme vidět jako svatozář.

• Korunní čakra je fialová, někdy bílá či zlatá. Na hlavě nám tvoří skutečnou korunu. Jako jediná z čaker je vertikální, spojuje všechny ostatní „kolotoče“. Nabírá sílu z vesmíru a provádí ji míšním kanálem skrz ostatní čakry. Prochází mezi nohama a směřuje do země. Je naší spojnicí mezi nebem a zemí. Dá se říci, že díky ní hovoříme s bohem a vesmírem a díky ní také leckdy zaslechneme jeho hlas.

Základní barvy čaker jsou stejné jako barvy duhy. A stejně jako v duze je způsobují fotony, těmto se říká biofotony. Světlo přijímáme a také vyzařujeme. Je dobré vědět, že jsme bytostmi světla.

Článek pro vás připravila astroložka Karmen.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Slunce vstupuje do znamení Panny Slunce vstupuje do znamení Panny

První závan podzimu přichází spolu se znamením Panny 23. srpna 2022 v 5:17. Připravte se na to, co nám...

Celý článek »