Reklama
 
Reklama
Reklama

Bouřkový úplněk v Kozorohu

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a ožívají tajemné přírodní síly, na něž jsme si odvykli věřit, ale které přesto stále existují a utváří náš život. Živlem úplňku je voda symbolizující emoce. Je lepší umět plavat, když skáčete do vody, nebo se raději topíte? S námi se pod vlivem červencového Úplňku (5.7.2020, 6:44) topit nebudete.

Bouřkový úplněk v Kozorohu (obrázek)

1. 7. 2020 –  Kozorozi jsou známi svou praktičností a systematičností. V dosahování cílů mají tah na bránu, nikdy je neopouští entuziasmus a energie. I kdyby byli večer skleslí a zválcovaní životem, ráno vstanou jako “noví bojovníci“. Nikdy nic nevzdávají. A právě tuto jejich sílu a talent nám všem propůjčí červencový úplněk. Přesnost, disciplína a trpělivost. Těch se nám bude v období tohoto úplňku dostávat vrchovatě.

A na co si dát pozor? Nepouštět se do sporů a dát si pozor na rub „kozoroží“ mince, a to je vypočítavost a bezohlednost, která by se nás mohla zmocnit, když poznáme svou nově nabytou sílu. Při vší své praktičnosti je Kozoroh jedním z nejvášnivějších a nejodvážnějších milovníků zvěrokruhu, v lásce nám tedy bude dáno. Síla plné Luny se projevuje již tři dny před kulminací a tři dny po ní. V této době jezte odlehčenou stravu, dobře spěte a nepijte alkohol, protože úplňky v jakémkoli znamení působí především na emoce. Pokud se právě nyní rozhodnete udělat důležitý krok v řízení svých financí, budete mít úspěch.

Podle starých indiánských tradic se tento úplněk nazývá Bouřkovým. I zde kráčí indiánské poselství ruku v ruce s tím, co nám sděluje Kozoroh. Dejte si pozor na vztahy, nepropadejte do hádek a sporů, neperte se... Využijte sílu blesků, kterými nás nabije tato Luna, k tvořivému budování svého života vztahů. Vaše mysl musí tuto pudovou sílu nasměrovat jako hromosvod směruje elektrický výboj z mraků.

Článek pro vás připravila kartářka Jasmína.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Kdo vás spálí svou vášní a kdo je chladný jako led? Kdo vás spálí svou vášní a kdo je chladný jako led?

Lidská povaha je komplikovaná a rozmanitá. V mysli se rozbíhá kolotoč vzrušení, chladu i tvrdohlavosti....

Celý článek »