Reklama
 
Reklama
Reklama

Březnový Úplněk ve Vahách

28. března ve 20 hodin a 48 minut se nám zakulatí plná Luna ve Vahách. Dá nám rozšafnost a objektivní hodnocení situace, kterou v dnešní době jistě moc potřebujeme. Možná není letos náhodou, že se tak stane na Den učitelů, protože náhody prostě neexistují. Pojďme se tedy něco naučit.

Březnový Úplněk ve Vahách (obrázek)

24. 3. 2021 –  Lunu budeme pociťovat, jak už to s úplňky bývá, klidně i tři dny předem, tj. třeba už v pátek, pokud patříme k citlivým jedincům. Není to nic špatného, i když pocity z toho mohou být trochu nejisté. Všichni jsme děti přírody a na úplňky reaguje i oceán, tak proč ne my? Je to důkaz, že jsme se ze systému přírody docela neodrodili, což je vlastně fajn.

Můžeme pocítit přetlak inspirace a nutkání k něčemu, co jsme třeba rádi dělali a už jsme na to dlouho neměli čas - například malování, hudba, sochařina nebo vyšívání - a třeba klidně i vaření. Luna ve Vahách je mohutným zdrojem inspirace a přináší pocity, na které nejsme tak úplně zvyklí. Je dobré naskočit na vlnu a využít inspirace k tvorbě něčeho hezkého. Rozhodně toto období neprospěte a neprolelkujte.

Všechno chce čas

Tato Luna může také přinést nové pohledy na určitý problém nebo jev. Pokud býváme někdy unáhlení a máme sklony vidět věci černobíle, pak Luna ve Vahách přinese maximální snahu o objektivní posouzení věci. Může se zdát, jako bychom váhali a nevěděli, na jakou názorovou stranu se přiklonit, ať už jde o hádku mezi dětmi nebo politický problém. Ale pozitivní je právě snaha vidět věci ze všech úhlů. Dá se říct, že můžete opravdu získat nový pohled na vztah nebo určitého člověka. Nechte si své myšlenky uležet, trochu si s nimi pohrávejte v hlavě a uvidíte, že ten správný názor se vám jaksi „vyčábří“ přirozeným procesem.

V rodině i s přáteli se může dařit pohodová přátelská atmosféra, proto nastává vhodná doba na malé intimní oslavy nebo procházky. Společné zážitky vás stmelí.

Co se zdraví týče, dávejte si pozor na prochladnutí močových cest a myslete na své žíly a pokožku. Koupele v bylinkách, krémy, masáže, lipové a heřmánkové čaje a utulnění pod dekou u hezkého filmu či knihy, to je to, co vás bude povznášet. Tento úplněk však může přinést také rysy nečekaného bohémství u lidí, do kterých byste to neřekli (třeba i u sebe), a proto si dejte pozor na přemíru alkoholu. Může vás také popadnout velmi intenzivní vášeň - a pokud máte vedle sebe někoho, kdo miluje vaše objetí, není proč váhat.

Může se stát, že v době kulminace lví luny budou ti temperamentní z nás trochu pod tlakem, proto si hlídejte srdce, krevní oběh, cévy, tlak. Pokud berete léky, nezapomeňte na ně. Pokud jste zdrávi, i tak připravte svému srdci a oběhové soustavě Relax v podobě kopřivového a hlohového výluhu, dostatečného spánku a meditaci při plamínku svíčky. Z vůní vás potěší granátové jablko. Málem bychom zapomněli na lví vášeň! Ano, bude k ní velká inspirace, a bude to láska vznešená, prudká, překvapivá a veselá. Nechte se tedy inspirovat Lunou!

Článek pro vás připravila astroložka Helga.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Padající hvězdy Lyridy Padající hvězdy Lyridy

V dubnu nás čeká nebeská podívaná, nezapomeňte si nachystat své přání! Dubnovou...

Celý článek »