Reklama
 
Reklama
Reklama

Čeho se nejvíce bojíme podle znamení zvěrokruhu?

Každý z nás má někdy pocit, že se ztrácí a ohrožují ho nebezpečné myšlenky. Víte, čeho se nejvíce bojíte podle znamení zvěrokruhu? Podívejte se, co na vaše strachy říkají hvězdy.

Čeho se nejvíce bojíme podle znamení zvěrokruhu? (obrázek)

12. 8. 2020 –  Beran
Impulsivní znamení Berana nesnese nezájem a opovrhování ze strany ostatních. Čas od času přemýšlí nad svou budoucností a potýká se s rozpaky. I když jsou Berani silné osobnosti s odvážným srdcem, trpí podezíravostí.

Býk
Praktický Býk se neustále obává finančních problémů. Jen při myšlence, že by trpěl chudobou, padá do mdlob. Touží po bohatství a pevné půdě pod nohama. Býk se často deptá s imaginární nevěrou svého protějšku.

Blíženci
Blíženci v sobě ukrývají nejrůznější obavy. Prahnou po oblíbenosti, vzdělání a kráse. I když jsou pro okolí dokonalí, sami se často zbytečně podceňují. Blíženci se obávají samoty a stereotypu, jen pomyšlení na život bez lidí a zábavy, je připravuje o rozum.

Rak
Je zajímavé, že se Rak bojí budoucnosti i minulosti. Velmi silně prožívá nedořešené vztahy a zároveň se obává finanční nejistoty. Rak si nedokáže představit, že zůstane jednou jako kůl v plotě, bez své rodiny.

Lev
Obraťte se ke Lvovi zády, neprojevte mu dostatek uznání, důstojnosti a bude sklíčený. Lev se nespokojí s tím, že je až na druhém místě. Jakmile to zjistí, okamžitě ho rozesmutníte. Dokonce mohou přijít deprese.

Panna
Puntičkářské a svědomité Panny ztrácí hlavu při pocitu nedokonalosti a bezmoci. Panny se bojí jako čert kříže nemocí a vlastních chyb přicházejících z minulosti, ale i těch současných. Často se úzkostlivě strachují o svou osobnost.

Váhy
Vahám schází vyrovnanost. Nedokážou se rozhodnout, zda se postavili na stranu správného postoje. Váhy také nesnesou opovržení a nevšímavost ze strany partnera. K životu potřebují absolutní souznění.

Štír
Štír se nedokáže smířit se zradou a lží ze strany přítele natož tak partnera. Jakmile se dozví, že ho podvádí, nikdy se s tím nesmíří. Štír patří k náročným znamením, proto se jen stěží srovnává s nedostatkem financí.

Střelec
Svobodomyslní Střelci hledají smysl života a pravdu. Jakmile nenacházejí hlubší pojem života, uzavřou se do sebe a trpí jako raněná zvěř. Střelci se také často špatně smiřují s pohnutou minulostí, neumí na ni zapomenout.

Kozoroh
Precizně odvedená práce, ale i odtažitost, to je doména Kozoroha. Nesnese ponížení před ostatními a ostudu všeho druhu. Vždyť Kozoroh je přesný a lze se na něj spolehnout v jakékoliv situaci.

Vodnář
Vodnář nesnese samotu a odloučení od milovaných osob, přesto touží po svobodě. Prostě to nevydrží. I když prahne po harmonickém rodinném životě, často zůstává sám. Trpí pocity ukřivdění a nepochopení.

Ryby
Milé a citlivé Rybičky se nedokážou vyrovnat s osamocením a zlomeným srdcem. Rovněž se špatně potýkají s tím, když má někdo poslední slovo místo nich. Ryby touží po uznání a pochopení, pokud je nenajdou, ztrácejí se ve svých fantaziích.

Článek pro vás připravila numeroložka Klára.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Hledání partnera podle znamení Hledání partnera podle znamení

Zkoušeli jste si někdy hledat partnera podle horoskopu? Je to dobrý nápad? Seznamka podle...

Celý článek »