Reklama
 
Reklama
Reklama

Červencový Úplněk ve Vodnáři

24. července ve 4: 36 ráno nastane úplněk ve Vodnáři. Je možné, že už pár dní předem pocítíte změnu ve svém nitru. Vodnář přináší vzrušení, nový pohled na staré problémy, možná také provokaci okolí. Rozhodně vždy však změnu. A co víc - teď trochu předjímáme - další měsíc patří Luna opět Vodnáři, který sedí v sedle velmi pevně! Co to znamená? Že změna u každého z nás prostě musí nastat!

Červencový Úplněk ve Vodnáři (obrázek)

21. 7. 2021 –  Obvyklý pocit působení vodnářské Luny je ten, že na vás něco „jde“. Rozhodně nic špatného, jen něco jako nadšení pro věci, které vás dřív nechávaly chladnými. Najednou pochopíte, v čem byl Einstein geniální, v čem je Janáčkova hudba strhující nebo zatoužíte malovat jako Picasso, a to jen proto, abyste mohli vyjádřit své neobvyklé pocity.

Je možné, že někdo přestaví doma nábytek tak, jak by to od sebe nikdy nečekal. Jiný si pořídí nebo ušije oblečení, které zcela jistě není v jeho stylu, alespoň ne v tom dosavadním. Vodnář vše mění.

Kdo rád vaří, pustí se do exotických jídel. Hudebník prožije nové líbánky se svým nástrojem. Apropó, líbánky. Z obyčejného „randete“ se může stát exkurze do jiného světa. Budete inspirováni vylézt se svou láskou na strom, na skálu nebo plavat o půlnoci v jezeře. Stanete se objeviteli na milostném poli a nic nebude jako dřív. Protože Vodnář a jeho Luna nic nenechává stejné.

Vizionáři i šašci

Vodnáři jsou pokládáni okolím tak trochu za blázny, po letech se ale potvrdí, že byli vizionáři, kteří přicházeli s geniálními myšlenkami, které nikdo nechápal, nanejvýš tak jiný Vodnář. No a teď se staneme Vodnáři do značné míry všichni. Úplněk ve Vodnáři má tu výhodu, že nás s naší nově objevenou genialitou - potažmo bláznovstvím - nenechá samotné. Všichni budou pod vlivem Luny podobně praštění jako my. Najdeme společný jazyk a můžeme získat i notoricky konzervativní bližní pro nové myšlenky.

Co se zdraví týče, Vodnář posouvá věci rychle vpřed a při jeho běhu může dojít k úrazům lýtek, kotníků či achillovek. Pozor tedy při fyzických výkonech, sportu a turistice. Trénujte spíše vytrvalost a nepokoušejte se o artistické výkony.

Vodnář nám prostě provětrá hlavu i srdce. Trochu si dejte pozor, aby neprovětral i peněženku. Budete mít inspirace na nové přístroje a technické vynálezy, které se mohou prodražit. Až pak vodnářská Luna ztratí své kouzlo, mohli byste se před kurýrem schovávat.

Využijte úplněk pro zaseklé vztahy. Vodnářská Luna je nekonvenční, pomůže nám překonat vlastní hranice, vymanit se z předsudků a konzervativismu. S kým se nám nedařilo domluvit, s tím nyní můžeme najít dohodu, a dokonce i pohodu.

Vodnář je tvořivý, tak tvořte - jídlo, umění, příbytek, vztahy i sami sebe.

Článek pro vás připravila kartářka Hanka.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Přečtěte si svůj HOROSKOP na rok 2022 Přečtěte si svůj HOROSKOP na rok 2022

Chcete vědět, co vás čeká? Zda potkáte svou lásku, zlepšíte si svou finanční situaci, co se stane?...

Celý článek »