Reklama
 
Reklama
Reklama

Červnový úplněk ve střelci

V úterý 14. června ve 13.51 vyvrcholí plná Luna ve Střelci. Kdo je připraven, toho nezaskočí, a navíc může využít jejích darů pro své dobro. Tento úplněk bude náročný pro všechny po intelektuální stránce. Příprava se vyplatí.

Červnový úplněk ve střelci (obrázek)

13. 6. 2022 –  Střelec je znamení hravé a neposedné. Střelci se rádi baví, dobře komunikují, jen jim občas něco ujede - čítankové „ukecnutí“ je lichotka typu: „Ten nový rolák ti sluší, úplně ti zakrývá tu dvojitou bradu.“ Všichni budeme už tři dny před nástupem úplňku tak trochu Střelci. Bavme se, družme se a dejme si trochu pozor, abychom nemluvili rychleji, než myslíme.

Láska bude hory přenášet

Střelec je přímočarý, když něco chce, letí za tím jako vystřelený šíp. Pokud vám někdo učaroval, budete v tuto dobu používat střelecké emoce. Nenecháte se ničím odradit a půjdete dobýt svůj idol. Střelec není malicherný, a tak přehlíží i případné invektivy a drobné urážky, které ho mají odradit. Síla jeho citu a vůle bude tedy doslova hory přenáší, a my si tuto sílu můžeme v době úplňku vypůjčit. A protože má vliv na zrozence všech znamení, bude vůle z obou stran, pokud po vás váš protějšek také touží.

Soustředění nula

Neplánujte si na toto období žádné zkoušky, prezentace, přednášky, důležitá veřejná vystoupení. Komunikovat budete dobře, ale soustředění bude na nule. Střelecká roztříštěnost mysli nás všechny na chvilku dostihne. Je možné, že budete muset jednat s úřady. Pokud ano, vezměte si s sebou někoho blízkého a vše se s úspěchem zvládne.

Zdraví za Luny ve Střelci

Nenamáhejte kyčle, stehna a křížovou kost, která kyčle spojuje, naopak jim dopřejte profesionální masáž nebo jim odlehčete plaváním. Dejte pozor na to, co jíte a pijete, játra mají sklon k přetížení. Pozor také na přemíru léků nebo alkoholu. Skvěle vám poslouží výluh z ostropestřce mariánského, případně chroupejte se mínka, to má nevýraznější účinek. Čistí játra jako nic jiného.

Článek pro vás připravila astroložka Mona.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Barvy aury – božské vejce Barvy aury – božské vejce

Kosmos je obrovským generátorem energie. Pokud za tím stojí nějaký autor (Bůh, vesmír, Duch), pak se mu...

Celý článek »