Reklama
 
Reklama
Reklama

Cesta drobných kroků ke štěstí

Čekáte, kdy se na vás konečně usměje velké štěstí? A co takhle vybudovat si ho sami a postupně?

Cesta drobných kroků ke štěstí (obrázek)

5. 7. 2021 –  Možná i vy se ptáte horoskopů, kdy se už konečně dočkáte svého vysněného štěstí. Někomu chybí ke spokojenosti velká láska, dalšímu finance, úspěch v práci nebo šťastná rodina. Ale ať už toužíte po čemkoliv, není to tak snadné, že jednoho dne se vám prostě přání splní, a od té doby si už budete žít jako v pohádce.

I kdyby se to totiž stalo, taková náhlá a nečekaná přízeň Štěstěny vám nejspíš skutečné a hluboké štěstí nepřinese. Někdy dokonce i naopak. Jsou známy příběhy lidí, kteří vyhráli v jackpotu pohádkové bohatství, ale postupně ho utratili na drahé luxusní věci a cítí se nakonec mnohem hůř než předtím. A ty nejpohádkovější svatby taky často končí zcela neromantickým a ošklivým rozvodem. Tak přestaňte pátrat horoskopech po tom, kdy konečně vyhrajete jmění nebo potkáte toho zaručeně pravého partnera, protože skutečná cesta ke štěstí spočívá v postupných krůčcích!

Poznejte sami sebe

Člověk může být jen těžko šťastný, pokud nezná dobře a do hloubky sám sebe. Pak totiž netuší, co vlastně ke svému štěstí potřebuje, co mu přinese skutečnou spokojenost. Každý z nás je totiž v tomto trochu jiný - někdo nachází štěstí v pocitu bezpečí, jiný ve svobodě, někdo v rodinném životě, jiný zas v kariéře, a tak dál. A v tomto sebepoznání jsou právě horoskopy velmi důležité, protože vám pomohou nahlédnout hlouběji do vaší duše a odhalit, které jsou vaše nejdůležitější životní priority. Rozhodně se tedy vyplatí nechat si udělat osobní horoskop podle přesného data a hodiny narození, každý z nás je totiž jedinečný a stejně i naše cesta ke štěstí.

Horoskop vám ukáže, kde jsou vaše silné stránky, a vaším úkolem pak je začít si v těchto oblastech víc věřit a rozvíjet je. Možná odhalíte třeba svůj skrytý umělecký talent díky planetám ve Váhách, komunikační dovednosti, pokud máte důležité planety v Blížencích, nebo schopnost pomáhat lidem svojí empatií a intuicí, jestliže se ve vašem horoskopu nachází nějaký důležitý prvek v Rybách či Raku. A možností je samozřejmě mnohem více.

Věřte si a dělejte, co vás baví

Kdy už víte, kudy by měla vést vaše jedinečná cesta ke štěstí, je čas po ní vykročit - ale to neznamená chtít všechno hned a dávat si hned příliš velké cíle. To by vám tak akorát podkopávalo vaši systematicky budovanou sebedůvěru, a to nepotřebujete. Za svými cíli se vydejte krůček po krůčku a soustřeďte se na každý dosažený dílčí úspěch, spíš než na pomyslného holuba na střeše.

Štěstí ovšem chcete pociťovat nyní, a nikoliv až někdy ve vzdálené budoucnosti, nebo snad ne? Proto je velmi důležité, aby to, co děláte, vás taky bavilo. Vždyť se přece říká, že cesta je cíl. Například pokud k vaší představě o štěstí patří vydělávat hodně peněz, soustřeďte se na to, aby vaše práce, podnikání nebo investování byly pro vás příjemné a bavilo vás to. Pak si totiž užijete pocit štěstí dvakrát, jednou během samotného procesu vydělávání, pak když výplata dorazí na váš účet - a vlastně ještě i potřetí, když ji za něco hezkého utratíte! Podobně, když toužíte třeba po rodině, musíte si umět užívat i čas strávený hlídáním malých dětí a ne pouze snít o tom, jak jednou vystudují medicínu. Ale to asi nikomu, pro koho rodina znamená skutečné štěstí, není potřeba dvakrát připomínat! A tak je to se vším, co přináší skutečné štěstí, není to velká věc v nedohledné budoucnosti, ale postupné spokojené krůčky tím správným směrem!

Štěstí totiž není žádná velká věc, ale skládá se ze spousty drobností, které společně vytvoří krásný a příjemný každodenní život. A nakonec vás přivedou taky k vašim velkým cílům - ale na ty není třeba spěchat a už vůbec se na ně neupínat. O to větší je pak šance, že se to jednou skutečně povede!

Článek pro vás připravila kartářka Ludmila.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Červencový Úplněk ve Vodnáři Červencový Úplněk ve Vodnáři

24. července ve 4: 36 ráno nastane úplněk ve Vodnáři. Je možné, že už pár dní předem pocítíte změnu ve...

Celý článek »