Reklama
 
Reklama
Reklama

Cikánský horoskop: Dýky jsou odvážné, Hvězdy touží po slávě!

Vznikl ve středověku a stejně jako jiné horoskopy, i on má 12 znamení.

Cikánský horoskop: Dýky jsou odvážné, Hvězdy touží po slávě! (obrázek)

14. 9. 2022 –  Cikánská znamení jsou neodmyslitelně spjata s předměty, kterými se obklopovaly kočovné kmeny na svých cestách. Tak vznikla výjimečná a někdy až překvapivě přesná charakteristika lidí.

Dýka (21. 3. - 20. 4.)
Někdy se může zdát, jakoby Dýky ani neměly pud sebezáchovy. Do všeho se vrhají po hlavě a rádi zkoušejí nové věci. Nejčastěji je najdete na hřišti nebo v tělocvičně. Ne vždycky ale vydrží u jedné činnosti. Když se zamilují, pak je to vždycky láska jako trám!

Koruna (21. 4. - 20. 5.)
Jakmile se pro něco nadchnou, nic je nezastaví. Pokud ale dojde k nečekaným změnám, Koruny tak trochu ztrácejí půdu pod nohama a chvíli jim trvá, než získají zpátky ztracenou rovnováhu. Ve vztazích jsou opatrní a rozvážní, ale pozor, také žárliví a majetničtí.

Svíčka (21. 5. - 20. 6.)
Nikdy nezkazí žádnou legraci a jsou všude tam, kde se něco děje. Bývají spontánní, veselí a hraví. Dokonce i ve vyšším věku připomínají zvídavé děti, které bývají středem společnosti pro svou nakažlivou radost a nadšení. Milují cestování a dobrodružství ve všech podobách.

Kolo od vozu (21. 6. - 21. 7.)
Lidé v tomto znamení jsou mimořádně citliví a zranitelní. Možná právě proto neradi dávají najevo svoje city a drží si přirozený odstup. Jakmile někomu ale začnou důvěřovat, s úlevou se svěří se vším, co jim leží na srdci. Rodina a přátelé jsou pro ně vždy na prvním místě.

Hvězda (22. 7. - 22. 8.)
Lidé, kteří žijí pod vládou tohoto znamení, jsou skutečné hvězdy. Mívají neotřelé charisma, kterého si každý hned všimne. Ve skrytu duše chtějí zářit stále víc a víc a dokázat něco nezapomenutelného. K partnerům se chovají mimořádně laskavě a pozorně.

Zvon (23. 8. - 22. 9.)
Jsou nároční nejen na druhé, ale hlavně sami na sebe. Dokáží si totiž sami určit, co všechno musí udělat nebo zařídit, a pak svůj plán do puntíku splní. Rádi uklízí a renovují svůj domov, dokud nemají všechno tak, jak si představují. Občas ale berou všechno až moc vážně!

Mince (23. 9. - 22. 10.)
Mince působí klidným a vyrovnaným dojmem. To ale neznamená, že by se zrozenci v tomto znamení nedokázali pořádně od plic pohádat nebo hájit práva slabších osob. Naopak to dělají s velkým gustem. Sport jim nic neříká, zato milují posezení s přáteli a bujaré večírky.

Meč (23. 10. - 21. 11.)
Vždycky mají pro strach uděláno. Tito lidé jsou silné osobnosti, které prakticky nic nezlomí. Pokud se dostanou do konfliktu, pak dříve nebo později zvítězí. Jen si musí dávat pozor, aby nezůstali osamocení a nesnažili se ostatní manipulovat ve svůj prospěch.

Sekyra (22. 11. - 21. 12.)
Lidé v Sekyře jsou otevření, optimističtí a nezávislí. Občas jim schází trpělivost. Stačí, aby se ukvapili, a problém je na světě. Někdy totiž dřív mluví, než myslí a svou prostořekostí mohou ostatním hodně ublížit. Milují cizí země a cestování do nových a neprobádaných oblastí.

Podkova (22. 12. - 20. 1.)
Podkovy patří k nejambicióznějším lidem z celého zvěrokruhu. Už jako malé děti bezmezně spřádají plány, jak budou jednou slavní a úspěšní. Celý život ale musí bojovat s vnitřním strachem, který je blokuje na jejich cestě. Jakmile se trochu uvolní, pak je už nic nezastaví.

Kalich (21. 1. - 19. 2.)
Málokdo je tak bystrý, inteligentní a nápaditý. Lidé narození ve znamení Kalicha jsou přátelští a oblíbení, ale zdaleka ne každého si pustí k tělu. I když působí volnomyšlenkářsky, ve vztahu vyznávají tradiční a konzervativní hodnoty. Potrpí si na pevné rodinné zázemí a věrnost.

Kaple (20. 2. - 20. 3.)
Lidé ve znamení Kaple jsou mimořádně citliví a vnímaví. Pokud je něco trápí nebo se v jejich okolí objevují problémy, mohou se stáhnout do sebe a žít jen ve svém vnitřním světě. Pak je pro jejich stabilitu důležité hlavně to, aby se měli o koho opřít. Milují hudbu a čistou přírodu.

Článek pro vás připravila astroložka Mona.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Harmonie podzimní rovnodennosti: svátek Mabon Harmonie podzimní rovnodennosti: svátek Mabon

Letos oslavíme tento svátek harmonie 23. září v 8:50 ráno. Staří Keltové by nám vysvětlili, že v této...

Celý článek »