Reklama
 
Reklama
Reklama

Co vás čeká podle egyptského horoskopu?

Egypt byl nejvyspělejší civilizací své doby. Astrologie, magie a náboženství zde byly jedním. Lidské osudy se řídily podle toho, ke kterému bohu náležíte. Jací jste podle egyptského božského kruhu?

Co vás čeká podle egyptského horoskopu? (obrázek)

25. 1. 2023 –  Hathor - 29. 12. - 29. 1.
Složitost povahy bohyně Hathor je zřejmá. V Thébách ji uctívali v podobě krávy, byla vlastně bohyní zemřelých. Pokud přešli zesnulí do její moci, už se nemuseli bát útrap a moci temnoty. Zrozenci Hathor se pyšní moudrostí a jsou nevšedně nápadití. Většinou žijí v ústraní a potýkají se s tím, že jim občas nikdo nerozumí. Tyto osoby se špatně smiřují s kritikou a v lásce hledají maximum.

Osiris - 21. 10. - 24. 11.
Vládce podsvětí a vegetace je často spojován s měsíčními fázemi, které jsou popisovány jako bohova smrt a vzkříšení. Lidé v něm spatřovali nekonečnou sílu přírody. Lidem narozeným v Osirisovi je přikládána bystrost, inteligence a touha po magii života. Rovněž na sebe kladou vysoké nároky, říkají pravdu do očí a v partnerském vztahu pozitivně i negativně překvapují.

Toth - 15. 8. - 16. 9.
S egyptským bohem Tothem je spojována moudrost, magie, učenost a spravedlnost. Někdo ho dokonce považoval za stvořitele světa. Patron písařů, kouzelníků a léčitelů byl vynalézavý, tvořivý a učenlivý, proto jsou zrozenci Totha praktičtí, pečliví, kritičtí a pohybují se v osvědčených kolejích. V každém ohledu jim není cizí obětavost, soucit a hloubání nad problémy druhých.

Geb - 9. 6. - 12. 7.
Bůh Země, proto z něj vyzařuje živočišnost, úcta k mateřství, plodnost, úroda, obětavost. Lidé narození v tomto období jsou soucitní a romantičtí. Jsou kamarády se svou fantazií, avšak v životě potřebují harmonii a klid. Moc dobře vědí, co je pouhý sen a co realita. I když jsou milí a chytří, nedokážou se srovnat se špatnostmi světa. Bývají zarputilými pesimisty.

Isis - 4. 4. - 6. 5.
V překladu značí Isis křeslo či trůn. Tato bohyně byla označována za kouzelnici, ochraňovala před nebezpečím. Isis je uctívána jako dárkyně a ochránkyně života. Zrozenci Isis nedají dopustit na rodinu a děti, proto je vedou k lásce a harmonii. V každém případě mají vybraný vkus, obrovskou fantazii, pevnou vůli, ale jsou svéhlaví a nedají na dobré rady druhých.

Amon - Ra - 30. 1. - 1. 3.
Tento egyptský bůh je označován jako klíčový stvořitel světa. Nikdo o něm pořádně nic moc neví, ale jeho posvátným zvířetem byl beran, což mnohé napovídá. Lze počítat s originalitou, nezávislostí, všímavostí i chodem nevšedních myšlenek. Amon - Ra, to jsou také vůdčí schopnosti, kritika, touha po rodinném životě, vášeň a obdiv okolí.

Anubis - 25. 11 - 28. 12.
Anub je spojován s podsvětím a zlými duchy jako meze života a smrti. Lidé narození v tomto údobí jsou milovníky nebezpečí, rizika a dobrodružství, proto jsou často vystavování těžkým životním zkouškám. Nesnesou nudu a nic nedělání. Nechtějí radu a pomoc. Moc dobře ví, jak dosáhnout životních hodnot. Prahnou po nezávislosti a velké lásce, ale ta se jim mnohdy vyhýbá.

Seth - 17. 9. - 20. 10.
Pán pouště byl vládcem všech egyptských zemí. Jinak je považován za Boha války, bouře a pouště. Po poražení Horusem bloudí Seth světem a hledá spravedlnost. Není divu, že lidé v tomto znamení touží po rovnováze, pravdě ve všech oblastech života. Prahnou po správném rozhodnutí, pomohou slabším. Není jim cizí diplomatické chování a neradi odpouštějí nespravedlnost.

Sechmet - 13. 7. - 14. 8.
Válečná bohyně, jejíž síla tkví ve slově mocnost a je vnímána jako matka vládce. Lidé z ní mají strach a je většinou vyobrazována jako žena se lví hlavou. Nepochybujte o tom, že jsou tito zrozenci sebevědomí, silní, energičtí a oplývají pevnou vůlí. Někdy jsou až přehnaně rychlí a neberou v potaz potřeby druhých. Nedokážou být a žít osamoceni.

Horus - 7. 5. - 8. 6.
Tento bůh je uctíván v podobě sokola. Bůh nebe a světla - slunce symbolizuje boj s temnotou a vede ke spravedlnosti. Pro lidi narozené v tomto období je typická touha po seberealizaci, skvělá paměť, odhodlání, vitalita, obratnost a vynalézavost. Mluví a mluví. Jsou studnicí nápadů, ale když je omrzí, jdou za novým a lepším cílem. Rutina je zabíjí!

Mut - 2. 3. - 3. 4.
Tato bohyně je patronkou lidí, ke kterým nebyl život zrovna spravedlivý. Pomáhá, dodává odvahu a odměňuje bojovností. Zrozenci Mut neberou věci s nadhledem, ale jsou moudří, citliví a umí si užít vše naplno. Proplouvají životem plným radosti i utrpením. Nikdy není nic v rovnováze, vše střídá světlo a tma, přesto bojují svým intelektem a dokonalou intuicí.

Článek pro vás připravila kartářka Jasmína.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jak dosáhnout úspěch bez boje a námahy Jak dosáhnout úspěch bez boje a námahy

Všude nám říkají, že úspěch si musíme vybojovat. Že bez tvrdé dřiny to zkrátka nejde. Ale stačí změnit...

Celý článek »