Reklama
 
Reklama
Reklama

Dubnový Úplněk ve Štíru

27. dubna, v 5 hodin a 31 minut, dosáhne Luna plnosti ve znamení Štíra. Dá nám schopnost řešit záhady, pronikat do lidské mysli, kam nevidí ani člověk sám, rozkrývat podstatu lidských vztahů, spatřit, co je pravé a co falešné.

Dubnový Úplněk ve Štíru (obrázek)

26. 4. 2021 –  Tato Luna nás povede pod povrch věcí. Máme šanci pochopit hodně věcí o sobě samých, spatřit se z nečekaných úhlů. Vidět, na čem stojí lidské vztahy, a to dobré i horší věci. Nečeká nás nutně špatné prozření, jen máme šanci smířit se s věcmi takovými, jaké opravdu jsou. Není lepší mít někoho blízkého rád s jeho krásnými i horšími vlastnostmi než budovat vztah na iluzích? Realistický pohled na lidi nám umožňuje mít je rád v jejich skutečné podobě.

Možná se budeme v době tohoto úplňku trápit složitostmi, které nám nedají spát a nebudeme je moci hodit za hlavu. Je možné i to, že nás čeká pár bezesných nocí, ale to, co můžeme získat, je poznání. Stejně jako lidi a vztahy uvidíme jasněji profesní a pracovní záležitosti. Je možné, že se nám lépe bude řešit vědecký problém nebo rovnice. Nebo logistická záležitost, na kterou jsme dosud byli krátcí.

Stejně jako naše hloubavé myšlení nás může vyvádět z míry vysoká intenzita citů. Emoce vzniklé ze životních situací, ze soucitu s lidmi, z dojetí nad dětskou nevinností nebo i ze zlosti nad bezohlednými hlupáky dosáhnou takové ráže, že to s námi bude opravdu cloumat. No vidíte, a takto to mají Štíři pořád. Nejedná se o žádnou hysterii, ale o hluboké prožívání věcí, které většina z nich nikdy nedá najevo. A k této emoční cestě nyní budeme mít blíž i my ostatní díly úplňku. Tím nastává vhodná příležitost k zásadním rozhovorům, které je třeba udělat. Hluboce, pravdivě a s patřičným sebeovládáním. Taková debata mezi blízkými a přáteli pomůže vyjasnit dosud nevyřčené věci, o nichž jsme nedokázali mluvit. Máme šanci vylepšit vztahy a pročistit vzduch.

A co na to láska?

Je dost pravděpodobné, že spousta z nás pocítí štírovskou vášeň. Milostný život se bude nyní odvíjet s větší intenzitou a vzrušením. Pocity mohou být až spalující a můžete sami sebe překvapit. Energie, kterou investujete v této době do svého vztahu, bude obrovská a neznavitelná. Síla citu i prožitků se bude přenášet na partnera a bude působit synergii mezi vámi. Milostný život se může posunout až do duchovních rovin.

Snažte se mezi těmito silnými pocity občas meditovat, poslouchat klidnou hudbu a hodně spát.

Po zdravotní stránce je třeba si ohlídat případné problémy s močovým měchýřem, vylučovacím ústrojím a pohlavním ústrojím, které mohou být v oslabení.

Prožívejte tyto dny intenzivně a zapamatujte si odkaz štírovské Luny - žijme na plné pecky!

Článek pro vás připravila kartářka Berta.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Spiritualita Spiritualita

Už jste určitě někdy slyšeli o tom, že lidi obklopuje zvláštní aura. Co je tím slovem vlastně myšleno...

Celý článek »