Reklama
 
Reklama
Reklama

Duch pomáhající Luny - nov v Panně

15. září ve 3:39, až budou všichni spát, kromě těch největších flamendrů, vplíží se mezi nás vliv pomáhající Luny. Jde o nov ve znamení panny, která prostě udělá, co je třeba, a nechce se o tom s nikým dohadovat. Co nám to přinese?

Duch pomáhající Luny - nov v Panně (obrázek)

13. 9. 2023 –  Pomáhající Luna v září

Je čas sklizně obilí a prvních plodů podzimu. Indiáni to věděli, a tak si zvali novv Panně na pomoc. Nov se svou vlastností začínat nové procesy a nenechat se zatížit starými jim skutečně pomáhal., V tomto období i největší bojovníci, lovci, stopaři, ba i náčelníci a šamani vyšli do polí, zahrádek a sadů a pomáhali sklidit, co bylo třeba. Ať už se jednalo o ovoce, melouny, baklažány nebo kukuřici, každý napřel své síly, aby vše bylo sklizeno, než začnou deště.

To je samozřejmě dobrý příklad i pro nás. V září máme jiné nápory - děti jdou do škol nakupují se školní potřeby, učebnice, sešity a další pomůcky, mění se volný letní režim na pracovní, a to u malých i velkých členů rodiny. Možná nastanou hádky, kdo bude venčit psa, chodit na třídní schůzky, vybírat kočkám záchod, vařit večeři nebo sekat zahradu. Proto žijeme ve společenství, abychom se o práci podělili. Vzpomeňte na to, že ani náčelníci se necítili poníženi, když měli přiložit ruku k dílu. Radujme se z období hojnosti, vzdávejme díky, a nežehrejme, že máme ruce plné práce. Vždyť je to krásné a je to dobře.

Nov v Panně

Panna je tak pracovité znamení, že je předem jasné, že nov v jejím znamení nás vybaví všemi potřebnými atributy, abychom práci v tomto ob dobí v pohodě stihli. Nejen ve škole, ale i ve firmách a státních úřadech nám dávají najevo, že léto skončilo a je tu období plné práce. Někteří šéfové se v tom vyžívají, avšak málokdy se nový režim zásadně liší od předchozího., Stihnout se prostě dá to, co se dá stihnout. Není třeba se kvůli tomu kácet, mít migrény anebo si vsugerovat pocit, že nemůžeme žít jako předtím a že musíme pořád pracovat. Nepodléhejte této sugesci! Život si jde svým tempem bez ohledu na to, kdo si co vymyslí. Je nutný čas na práci, č as na vztahy, čas na odpočinek - a jin ak to prostě být nemůže. Je pravá doba začínat realizovat nové nápady, nové projekty, nové plány, To ano. Nicméně je nutné udělat si dlouhodobý pln do budoucna, který svou promyšleností zaručí, že se vše v pohodě stihne, aniž bychom museli dostávat infarkty.

Je vhodná doba na vylepšování domova, plánování dovolených na zimu, práci na zahradě. Pokud můžete mít ruce po lokty v hlíně, jste šťastný člověk, berte si od Matky Země vše, co vám chce dát. Je to velká síla a bude se vám hodit pro následující období. Sázejte nové stromy a keře, prostříhejte větve stromů na podzimní fazónku (jen zlehka), shrabte listí na kompost, choďte na houby a těšte se z barevné přírody a čerpejte, čerpejte a čerpejte. To to obdob je štědré na velké dávky síly do zásoby. Bude se vám hodit.

Zdraví za panenského novu

Když sklízíme a zavařujeme dobroty, co zahrada či les a dům daly, je těžké odolat tomu, abychom nepřetížili svou trávicí soustavu množstvím dobrot. To by se nám mohlo vymstít. Nezatěžujme žaludek střeva, trávicí ústrojí a slinivku přemírou alkoholu nebo mastných věcí. Užijme si posledních pár grilování se sousedy, ale nemusíme grilovat zrovna krkovici, stačí třeba lilek nebo cuketa, bílé maso. Houby jsou výborné a zdravé, je v nich spousta minerálů a látek, které z jiných potravin nedostaneme, jen je třeba dbát na to, abychom je nejedli denně, protože zatěžují trávení a v trávicím systému zůstávají i 48 hodin. Je potřeba dát šanci svým útrobám, aby potravu zpracovaly a vyčistily se. Proto střídejte alespoň jeden den odlehčený s dnem, kdy si dovolíte mlsat. Tak nějak fifty fifty. A to dokáže každý z nás. Užijte si nov, kdy vám celý vesmír a příroda napomáhá ke štěstí.

Článek pro vás připravila astroložka Mona.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Harmonie podzimní rovnodennosti: svátek Mabon Harmonie podzimní rovnodennosti: svátek Mabon

Letos oslavíme tento svátek harmonie 23. září v 8:50 ráno. Staří Keltové by nám vysvětlili, že v této...

Celý článek »