Reklama
 
Reklama
Reklama

Egregory - pozor na neviditelné manipulátory!

Byli stvořeni lidmi, aby ovládali jiné lidi. Mohou vám škodit, ale i pomáhat. Ale nesmíte dopustit, aby vás přinutili dělat to, co nechcete! Znáte je?

Egregory - pozor na neviditelné manipulátory! (obrázek)

27. 9. 2021 –  Slyšeli jste již někdy o egregorech? Tyto záhadné nehmotné bytosti jsou všude a doslova číhají na lidi! Loudí z nás energii a pozornost. Mohou nám pomáhat, ale častěji nám škodí, když padneme do jejich moci. Můžete je potkat doslova na každém kroku a jistě ovlivňují i váš život, jen o tom vůbec netušíte!

Egregory jsou velmi zvláštní typ neviditelných bytostí. Existují jen a pouze jako výtvor lidí, jejich přání a záměrů. Jsou to ovšem samostatné energetické bytosti se vším všudy. Můžete si je představit jako zhmotnění kolektivního záměru skupiny lidí, které si začalo žít svým vlastním životem. Je to v podstatě živoucí ztělesnění davového šílenství, neustále na lovu nových obětí!

Jsou všude kolem a dostanou i vás!

Teď si možná říkáte, že vás se to jistě netýká, protože přece používáte vlastní rozum a nenecháte se jen tak strhnout nějakým davem. Egregory však mají stovky různých podob a najdete je i tam, kde byste to nečekali.

Dejme tomu, že jdete do obchodního centra, protože si potřebujete rychle koupit nové tričko. Pak je najednou večer, a vy jste pořád tam, unaveni, ale ověšeni taškami s kdečím, co bylo zrovna ve skvělém výprodeji. A kolik vám zmizelo z peněženky, to raději ani nechcete počítat!

Nebo si zapnete na internetu sociální síť, abyste se podívali, jestli vám někdo nenapsal. Za hodinu ještě pořád rozklikáváte vtipné obrázky štěňátek a hádáte se s někým úplně neznámým o politice.

To jsou jen některé z mnoha situací, kdy jste se dostali do spárů nějakého egregoru a podlehli jste jeho energii, která vás donutila dělat něco úplně jiného, než byl váš vlastní záměr.

Každý egregor chce, aby mu lidé věnovali více a více pozornosti, životní energie, myšlenek, svého času, všeho. Egregor obchodního řetězce chce, abyste si toho co nejvíc koupili. Egregor sociální sítě z vás zas loudí váš drahocenný čas a pozornost. A víte, že odolat jim není vůbec snadné!

Jak se rodí egregor

Jsou dva způsoby, jak se může zrodit egregor.

Někdy je vědomým výtvorem jediného člověka, případně malé skupinky. Může jej stvořit mág, manipulátor, náboženský guru, politik - kdokoliv, kdo má znalosti, jak ovládat lidi prostřednictvím energii. Tvůrce egregoru do něj vkládá svůj záměr, ať už dobrý nebo špatný. Může chtít stvořit egregora, který pomůže lidem žít lepší a šťastnější život, třeba v podobě nové duchovní nauky. Ale taky může být jeho jediným záměrem dostat se k moci a obohatit se.

Egregor může vzniknout i nezáměrně, když velké množství lidí obrátí svou energii stejným směrem. Třeba když nějaká kapela získá hodně fanoušků, zrodí se egregor. Sláva kapely pak bude ještě víc růst a její styl získá oblíbenost, o jaké jeho tvůrci nikdy nesnili. To všechno díky síle egregora, který zde vznikl. Své egregory takhle mají i populární zdravé životní styly, třeba veganství a syrová strava.

Přestaňte ho živit a zmizí!

Jedno však mají všechny egregory společné. Jakmile vzniknou, chtějí za každou cenu získat co nejvíc přívrženců a pozornosti.

Lidská energie je totiž jejich potravou. Pouze díky ní mohou dál růst, přežívat a ovlivňovat další a další lidi. Každý jeden egregor touží po naší pozornosti a životní síle! Jakmile by totiž ztratil své přívržence, jeho osud je neúprosný - slábne a nakonec umírá!

V tom spočívá i velké riziko „dobrých“ egregorů. Jsou dobrými sluhy, ale špatnými pány. Všeho dobrého moc škodí, a touha egregoru pořád se rozšiřovat se může snadno zvrhnout. Nejlepším příkladem takového egregoru je náboženský fanatismus všeho druhu.

A proto se vyplatí u všeho, co děláte, myslet na to, jestli to skutečně chcete. Odolat a nenechat se „zblbnout“, i když je to těžké! Škodlivé egregory na vás pak už nedosáhnou a přestanou vám krást vaši cennou životní energii!

Článek pro vás připravila astroložka Eva.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Slunce vstupuje do znamení Panny Slunce vstupuje do znamení Panny

První závan podzimu přichází spolu se znamením Panny 23. srpna 2022 v 5:17. Připravte se na to, co nám...

Celý článek »