Reklama
 
Reklama
Reklama

Egregory - všudypřítomní zloději energie!

Egregory jsou nehmotné bytosti, které se živí kolektivní energií lidí. Jsou všude, nutí vás dělat věci, které nechcete, a cucají z vás sílu. Odhalte je a nedovolte jim to!

Egregory - všudypřítomní zloději energie! (obrázek)

18. 9. 2023 –  Co je to egregor

Slyšeli jste již slovo „egregor“? Je s podivem, jak málo lidí o těchto energetických bytostech něco tuší, a přitom je potkáváme doslova na každém kroku. Každý den našeho života se o naši pozornost pokouší desítky různých egregorů, kteří se nás snaží zlanařit na svoji stranu. A to všechno jen proto, že díky této energií od lidí mohou dále růst a prosperovat - a lákat k sobě další a další přívržence!

Možná je jednodušší představit si egregora jako energetické informační pole, protože to je jeho pravá podstata. Egregory se rodí z kolektivní energie lidí, ale žijí si svým vlastním životem nezávisle od svých původních tvůrců. A to tak dlouho, dokud jim lidé věnují svoji pozornost a energii. Jakmile ztratí egregor i posledního svého přívržence, zahyne.

Pozor, jsou úplně všude!

Všechno, čemu lidé věnují svou myšlenkovou energii, má svého egregora. Někteří jsou velcí a silní, jiní malincí, nicméně - jsou opravdu všude! Svého egregora má vaše firma, váš oblíbený seriál, značka oblečení, sportovní tým, náboženský směr, politická strana, parta přátel, celá Česká republika, zkrátka úplně všechno, kde se setkává kolektivní energie lidí!

Základní pravidlo egregorů zní: „Dělej to, co já!“ Tyto entity se snaží všemožnými způsoby zachytit vaši pozornost a vsugerovat vám své vlastní cíle. K tomu využívají hry typu „My jsme lepší než oni!“ Jakmile se s něčím podobným kdekoliv setkáte, můžete si být jistí, že má na vás spadeno nějaký egregor. Tyto bytůstky taky s velkou oblibou mezi sebou navzájem zápasí o své přívržence, vyvyšují se nad ty druhé a obvinují se navzájem ze všech špatností. Tak co, kterému klubu fandíte? Volíte levici nebo pravici? Posloucháte rock nebo techno? A tak dále.

Čím nám škodí egregory?

Egregory ve své podstatě nejsou špatné bytosti. Mnoho z nich má velmi ušlechtilé cíle, třeba ochrana přírody, náboženství, sporty a spousta jiných. Jejich destruktivní vliv však spočívá v tom, že když jim příliš podlehneme, ztrácíme svobodu dělat si věci po svém a zbytečně nám uniká energie, kterou bychom mohli použít na jiné, pro nás mnohem užitečnější věci.

Vzpomeňte si třeba, jak vás dokáže pohltit seriál, že musíte koukat na další a další díl. Jak se nadchnete pro nový módní trend a utratíte jmění za předražený svetr, a to jste rádi, že jste ho vůbec sehnali. Jak se dokážete pohádat s přáteli, když přijde řeč na politické otázky. Nebo jak si na oslavě prostě musíte dát ještě skleničku, i když vás ráno bude bolet hlava. To všechno a mnoho dalšího je dílem egregorů!

Jejich zbraň jsou emoce

Eso v rukávu egregorů je jejich schopnost zachytit vás za vaše emoce, a skrze ně vás stáhnout, abyste dělali to, co chtějí. Ať už je to strach, nadšení, pocit viny, hněv, zvědavost, touha nebo jakýkoliv jiný pocit, umí toho velmi dobře využít. A je na vás, abyste si toho všimli a včas jim řekli stop! Nejdůležitější věc pro úspěšnou ochranu před egregory je naučit se poznat, kdy na vás útočí! Když si totiž uvědomíte, že právě teď máte co do činění s egregorem, můžete se úspěšně bránit!

Nebojujte s nimi - ignorujte je!

Ale pozor, obrana před egregory neznamená bojovat proti nim! Živí se totiž lidskou pozorností a je jim v zásadě jedno, jestli je pozitivní nebo negativní. Když na nějakou politickou stranu nadáváte, živíte jejího egregora stejně tak, jako kdybyste je velebili! Pozor na to!

Nejlepší rada tedy zní: musíte egregory ignorovat! Zkrátka jim nevěnujte pozornost, nevpouštějte je do svého života. Jsou mistrovství v hokeji? No a co! Je fialová letos in nebo out? A proč by vás to mělo zajímat!

Když se osvobodíte od tíhy egregorů, budete mít najednou mnohem větší svobodu vybrat si, čemu budete v životě věnovat svoji pozornost a energii, čím se zabývat. Zkrátka získáte zpátky svoji svobodnou vůli! A to už stojí za to!

Článek pro vás připravila kartářka Květa.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Stůl je mystický základ domova Stůl je mystický základ domova

To, čím je v kostele oltář, je v domě či bytě stůl. To, s jakou péčí je vybraný, opečovaný a obydlený...

Celý článek »