Reklama
 
Reklama
Reklama

Energetický útok – jak ho poznat a bránit se

Poslal na vás někdo zlé síly a vysává vás z energie? Zde je návod, jak takový útok odhalit a chránit se před ním!

Energetický útok – jak ho poznat a bránit se (obrázek)

22. 5. 2023 –  Černá magie bohužel nepatří jen do říše pohádek. I v dnešním světě se můžete setkat s tím, že vám chce někdo uškodit pomocí nečistých energií, nebo z vás vysává životní sílu jako energetický upír. A vy se pak najednou cítíte mizerně, aniž byste tušili proč.

Energetické útoky mohou mít různé podoby. Mohou být záměrné, ale taky nemusí. Takže si to nepředstavujte tak, že jejich původce musí nutně ovládat čarodějnické umění a provádět temné rituály. Ano, i takové věci se dějí, ale mnohem častější jsou nevědomé energetické útoky. To se může stát, když je na vás někdo hodně naštvaný, závidí vám, přeje vám neštěstí a věnuje těmto negativním myšlenkám velké množství své psychické energie. Ať už je to žárlivý exmanžel, nepřejícná sousedka nebo žebračka, které jste odmítli dát peníze!

Příznaky energetického napadení

Že s vámi něco není v pořádku, to poznáte poměrně snadno. Akorát vás možná nenapadne, že by se mohlo jednat o energetický útok a budete to přičítat na vrub únavě, stresu nebo vyčerpání z práce. Jak se takové energetické napadení projevuje a jak poznáte, že jste se stali jeho obětí? Všímejte si tyto příznaky!

Jste hodně unaveni a neustále se cítíte vyčerpaně, nemáte energii na běžné činnosti, a dokonce už se vám nechce dělat ani ty věci, které vás dřív velmi bavily. Nejraději byste si jen lehli a spali, ale i se spánkem máte potíže - nedokážete usnout a když už se to povede, pořád se budíte a pronásledují vás velmi nepříjemné sny. Často se objevují bolesti hlavy a nevolnost, závratě nebo bolesti různých částí těla, aniž by měly zdravotní příčinu.

Příznakem, že jste možná obětí energetického útoku jsou taky náhlé návaly emocí a smutku. Často se vám chce brečet jen tak bez důvodu, jste nervózní a cokoliv vás snadno vyvede z rovnováhy. Taky můžete trpět sníženou sebedůvěrou a sklonem k sebekritice. Chvílemi nepoznáváte sami sebe, říkáte a děláte věci, že to snad ani nejste vy, ale je to silnější než vaše vůle.

Nenechejte se vysávat!

Je vám to povědomé? Pak se zkuste zamyslet, jestli odhalíte příčinu a souvislosti. Možná se takhle cítíte vždy po setkání s určitým člověkem, nebo když jdete na určitá místa. V tom případě je pomoc jasná, snažte se jim vyhýbat, a když už to jinak nejde, pomůže vám třeba nošení ochranného křišťálu nebo vizualizace ochranného štítu v podobě koule bílého světla, která vás obklopuje a nepustí k vám negativní energii. Určitě se nesnažte jít do protiútoku, to by vám energeticky pouze uškodilo.

Složitější to je v případě, že neumíte odhalit původce a příčinu toho, že se cítíte mizerně. Co dělat v takovém případě? I zde pomohou ochranné amulety a vizualizace, ale především si musíte dobít zpátky svou ztracenou energii. Když si ji obnovíte, bude vaše vnitřní síla taková, že útok už na vás nebude mít vliv, protože se nedostane přes bariéru vaší vnitřní energetické hladiny. A tak se jej zbavíte!

Jak si zvýšit hladinu energie

Jak si tedy doplnit svou energii, být opět sám sebou a cítit se ve své kůži? Pomohou vám věci, které máte rádi a rezonují s vaší duší, a taky magická energie přírody a živlů!

Jako první pomoc si pusťte svou oblíbenou muziku, pokud možno nahlas. Zatančete si u ní nebo třeba zacvičte. Jděte se projít do přírody nebo si zaběhat se sluchátky na uších. Rozdělejte si oheň, ať už v krbu nebo venku, a dívejte se do něj. Vyšlapte si na kopec a představujte si, jak z vás vítr odvane všechno špatné. Zujte si venku v přírodě boty a projděte se po holé zemi, nebo se jí dotýkejte rukama. Zaplavejte si, protože voda odplavuje negativní energie. A velmi pomůže také objetí blízkých lidí, kteří vám rozumí a kterým věříte.

Když si pravidelně dopřejete podobné drobné radosti, kterými di doplníte svou vnitřní sílu, pak se mohou nepřejícní lidé zlobit a závidět kolik chtějí. Na vás již nedosáhnou!

Článek pro vás připravila kartářka Květa.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jahodový úplněk ve Střelci Jahodový úplněk ve Střelci

4. června v 5: 41 dosáhne plnosti Luna ve Střelci. Je to indiánský Jahodový úplněk, nejspíš...

Celý článek »