Reklama
 
Reklama
Reklama

Hádky podle znamení

Jak se které znamení chová, když ho něco vytočí? Víme, co můžete od všech dvanácti čekat při výměnách názorů!

Hádky podle znamení (obrázek)

12. 7. 2021 –  Beran
Berani jsou známí svojí horkou hlavou, takže je docela rychle dokáže něco vytočit. A pak nejdou po křik a hněv daleko, takže slabší povahy to může docela vyděsit. Jak rychle se ale rozzlobí, tak rychle jim i hlava vychladne, a tak na sebe můžete v jedné chvíli nakřičet a za pár hodin být už opět nejlepšími přáteli a na předchozí hádce se jen zasmát.

Býk
Býci jsou trpěliví a klidní, takže aby je něco vytočilo, to už musí být opravdu síla. Když se zapojí do výměny názorů, je to proto, že je daná záležitost zlobí dlouhodobě a z principu. Jejich argumenty se vyplatí vyslechnout, protože mají reálné základy a nestojí na vodě. A když jde o praktické řešení věcí, jsou ochotni k rozumným kompromisům.

Blíženci
Blíženci jsou mistři slova a myšlenky, takže v hádce s nimi jde o logické argumenty a odvolávat se jenom na pocity nic neřeší. Jde jim ovšem o to, najít objektivně to nejlepší řešení, a nikoliv si prosadit svou, takže když budou mít návrhy protistrany hlavu a patu, nechají se přemluvit. Často jim taky k vyřešení situace pomůže napsat si to všechno na papír.

Rak
Raci jsou velmi pocitově založené znamení, a to se projeví i v hádkách. Často si od nich můžete vyslechnout pověstné zlověstné „Nic!“ jako odpověď na otázku, co se děje. Toto znamení se spíš spoléhá na komunikaci beze slov, což ale může být pro některé protihráče tvrdší oříšek. Každopádně je nutné mluvit s nimi o pocitech, které daný problém vyvolává.

Lev
Lvy se rádi cítí být pány situace, a to platí i v neshodách všeho druhu. Pokud mají věci pod kontrolou, překvapují svými velkorysými a štědrými návrhy na řešení situace. Jakmile se však cítí zahnáni do kouta, budou urputně bojovat a kompromisů se od nich pak už nedočkáte, jde přece o jejich čest a pod nátlakem se tedy jen tak nepodvolí!

Panna
Panny kladou v životě velký důraz na detaily, a právě kvůli konkrétním zdánlivým maličkostem se snadno nechají zatáhnout do konfliktu. Hádky „o princip“ jim přijdou zbytečné a nikam nevedoucí, ale když jde o to, kdo zapomněl umýt nádobí nebo prošvihl důležitý termín, to už je jiná věc. Od protistrany očekávají stejnou pečlivost, jako mají sami.

Váhy
Váhy jsou znamení, které má přímo ve svém „popisu práce“ urovnávání konfliktů, hledaní kompromisů a porozumění. Když cítí někde napětí, snaží se tomu věnovat pozornost a řešit věci mnohem dřív, než by to vybouchlo do hádky. Když už však přece jen na nějakou výměnu názorů dojde, stojí si za svým, ale snaží se svůj postoj jasně vysvětlit.

Štír
Štíři jsou pověstní tím, že si umí počkat na správný čas a na staré křivdy nezapomínají. To jim v hádkách dává určitou nevyzpytatelnost, když jsou pro velkou část jiných znamení nečitelní a těžce pochopitelní. V jejich sporech jde často o pocity, takže stojí za to otevřít debatu o tom, kdo se jak cítí a co potřebuje k tomu, aby se cítil lépe.

Střelec
Střelci rozhodně nepatří mezi konfliktní typy, ale často se do sporů zaplétají, když utrousí zcela nevinně nějakou drsně upřímnou poznámku. Jsou to nezávislé povahy, které si jedou v životě po své linii a nemají potřebu přemlouvat ostatní, ale když by je chtěl někdo omezovat, pak může dojít i k hádce. Bez dobrého důvodu ovšem svůj pohled nezmění.

Kozoroh
Cílevědomí Kozorozi většinou nejdou do sporů s horkou hlavou, ale dívají se na to pragmaticky a kladou si otázku, jestli jim v dané situaci může z hádky vyplynout nějaký konstruktivní výsledek a zlepšení. Pokud je tam šance, pak jdou do toho. Jsou ochotni k domluvě a kompromisu, které pak ovšem musí obě strany skutečně dodržet.

Vodnář
Idealistickým Vodnářům jde v hádkách většinou spíš o princip než o nějaké konkrétnosti. Třeba kvůli tomu, že se je protistrana snažila k něčemu přinutit, i když tu samou věc by klidně udělali, pokud by to ovšem bylo z jejich vlastního rozhodnutí. Když však druhá strana pochopí, o jaký princip jim jde, jejich naštvanost se rychle změní na dobrou náladu.

Ryby
Jemné a vnímavé Ryby se konfliktům snaží vyhýbat, jak to jde. Do jejich výbavy řešení neshod proto patří zametání pod koberec, výmluvy i tichá domácnost. Křivdy si ovšem dovedou pamatovat dlouho a pokud druhá strana neukáže pochopení, pak jejich nepříjemné pocity přetrvávají, jen se jimi užírají ve sví duši a nedávají je příliš na odiv.

Článek pro vás připravila numeroložka Eliška.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Červencový Úplněk ve Vodnáři Červencový Úplněk ve Vodnáři

24. července ve 4: 36 ráno nastane úplněk ve Vodnáři. Je možné, že už pár dní předem pocítíte změnu ve...

Celý článek »