Reklama
 
Reklama
Reklama

Ideální povolání podle znamení

Uvažujete o změně kariéry? Nebo si vaše děti vybírají školu? Zvěrokruh vám napoví, jaká práce k vám pasuje!

Ideální povolání podle znamení (obrázek)

26. 1. 2022 –  Beran
Aktivní, odvážní a rozhodní, to jsou Berani. Ve své práci potřebují mít možnost vlastního rozhodování a nezávislost. Proto se uplatní jako podnikatelé, řemeslníci, manažeři nebo také profesionální sportovci. Jejich akčnost je předurčuje i na dráhy jako například policista, voják nebo strážník. Nevyhovuje jim rutina a nudit se mohou v kanceláři.

Býk
Býci jsou spolehliví a vytrvalí a mají vztah k přírodě, ale taky ke všemu, co dělá život příjemným a hezkým, včetně financí. Jsou z nich skvělí kuchaři, zemědělci, zahradníci, bankéři, realitní makléři nebo ekonomové. Vyhýbat by se ovšem měli pozicím, které si vyžadují rychlé rozhodování, to k jejich klidnému temperamentu nesedí.

Blíženci
Blíženci jsou doma ve všem, co souvisí s komunikací a mají dar dobře mluvit a psát. Skvěle se proto uplatní jako novináři, reportéři, spisovatelé, překladatelé, tlumočníci, průvodci nebo lektoři. Jako doma budou v oblasti cestovního ruchu, reklamy, ale taky v knihkupectví nebo knihovně. Nevyhovuje jim stereotyp a potřebují práci bohatou na změny.

Rak
Raci mají v sobě zakořeněný sklon pečovat a pomáhat lidem, proto se budou cítit na svém místě v pozici zdravotníků, opatrovatelů nebo jako učitelé či vychovatelé při práci s dětmi. Sedí jim však i umělecká dráha a mohou z nich být například skvělí designeři. V práci je pro ně důležité mít kontakt s lidmi a potřebují uplatnit svoji kreativitu.

Lev
Lvi jsou rození vůdci a organizátoři, proto budou jako doma na všech manažerských pozicích a všude, kde využijí své vrozené sebevědomí. Mohou z nich být skvělí podnikatelé, politici, reklamní agenti nebo obchodníci, ale mohou pomýšlet i na kariéru v showbyznysu nebo dráhu profesionálních sportovců. Rádi se předvádí a tehdy nejlépe uplatní svůj talent!

Panna
Panny mají velký smysl pro detail, proto vyniknou v každé práci, která si vyžaduje preciznost a důslednost. Jsou z nich skvělí umělečtí řemeslníci, zdravotníci a léčitelé, kadeřníci nebo kosmetičky, bavit je bude i ekonomická dráha, účetnictví, statistika nebo daňové poradenství. Měli by se vyhýbat práci která přináší stres, naopak stereotyp jim nepřekáží.

Váhy
Mezi silné stránky Vah patří tvořivost a schopnost dobře spolupracovat s lidmi. Uplatní se na umělecké dráze, jako hudebníci, módní návrháři, bytoví architekti, fotografové a podobně. Vyhovovat jim bude i práce v muzeu, na recepci hotelu nebo v oblasti reklamy, a mohou z nich být i skvělí právníci. Příliš rutinní práce je však může ubíjet.

Štír
Štírům vyhovuje práce, která jim umožní jít do hloubky věcí a mají dar dobře se orientovat i v krizových situacích. Mezi ideální práce pro Štíry patří například psycholog, lékař, terapeut, detektiv či kriminalista. Na svém místě budou i v oborech jako je sexuální poradenství nebo dokonce pohřebnictví. Zkrátka nic povrchního!

Střelec
Dobrodružní Střelci potřebují ve své práci hodně svobody a nezávislosti, a taky nové podněty a změnu. Uplatní se ve všem, co souvisí s cestováním, třeba jako průvodci, tlumočníci, diplomati, piloti a letušky, řidiči, ale taky jako sportovní trenéři, vědci nebo v informačních technologiích. Vyhýbat by se měli úřednickým pozicím a byrokracii.

Kozoroh
Seriózní a ambiciózní Kozorozi mají smysl pro spolehlivost, pořádek a reprezentativnost, proto snadno udělají kariéru ve velkých firmách nebo třeba ve státní správě. Jsou z nich skvělí bankéři, ekonomové, právníci, úředníci, pojišťováci nebo makléři. Vyniknou však i jako lékaři, politici nebo třeba historici. Potřebují mít možnost kariérního růstu.

Vodnář
Vodnáře přitahují nekonvenční povolání a potřebují mít pocit, že dělají něco dobrého pro lidstvo. Jsou z nich skvělí vědci a výzkumníci, humanitární pracovníci, ekologové, uplatní se i v technicky zaměřených oborech nebo taky v psychologii. Hlavně se musí vyhýbat pracím, kde jsou jen kolečko v systému a kde nemohou uplatnit své nezávislé myšlení.

Ryby
Kreativní a vnímavé Ryby najdou smysluplnou práci tam, kde mohou pomáhat lidem, například ve zdravotnictví či léčitelství, psychologii, různých typech poradenství, charitě, nebo taky jako duchovní. Mohou se však s úspěchem vydat i na uměleckou dráhu například spisovatele, fotografa či filmaře. Měli by se však vyhýbat příliš fyzicky náročným povoláním.

Článek pro vás připravila astroložka Helga.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Slunce vstupuje do znamení Blíženců Slunce vstupuje do znamení Blíženců

Pozdní jaro bude pod vládou veselých Blíženců, Slunce vstoupí do tohoto znamení 21. května 2022 ve 3:23...

Celý článek »