Reklama
 
Reklama
Reklama

Jak dosáhnout úspěch bez boje a námahy

Všude nám říkají, že úspěch si musíme vybojovat. Že bez tvrdé dřiny to zkrátka nejde. Ale stačí změnit nastavení své mysli a svět vám vyjde vstříc!

Jak dosáhnout úspěch bez boje a námahy (obrázek)

22. 3. 2023 –  Bez práce nejsou koláče

Svět, ve kterém žijeme, již od dětství programuje naši mysl na to, že v životě si musíme všechno vybojovat. Již od základní školy jsme nuceni pracovat se sebezapřením, abychom dosáhli úspěch. Nejprve v podobě jedniček na vysvědčení, později diplomu a pak hezké sumy na výplatní pásce.

Na to, že úspěchy musí být vykoupeny nepříjemnou prací, jsme si již natolik zvykli, že nám to přijde úplně samozřejmé. Ale ve skutečnosti je to ta nejtěžší možnost, jak se dopracovat k naplnění svých cílů. Když totiž využijete síly vesmíru ve svůj prospěch, otevřou se vám k úspěchu úplně nové cesty, kde bude práce zajímavá a postup kupředu se obejde bez boje! Nevěříte? Vyzkoušejte si to sami!

Náhody, které ukazují směr

Pokud se zajímáte o věci mezi nebem a zemí, pak určitě již dobře víte, že náhody neexistují! Všechno na světě se děje z určitého důvodu a má nějaký hlubší význam. Vesmírní síly zkrátka umí zařídit, že se člověk ocitne ve správném čase na správném místě, že potká toho, koho potřebuje potkat, a tak dále.

Jestliže jste s vesmírem v harmonii, pak vám přinese přesně ty okolnosti, které v životě potřebujete. Chce to jen jít s proudem dění, nikoliv hlavou proti zdi. Když vám svět prostřednictvím „náhod“ naznačuje, že tudy vede cesta, a naopak opakovanými nezdary vám ukazuje, že jinudy cesta opravdu nevede, vyplatí se naslouchat mu. Existují totiž různé cesty ke stejným cílům, a opravdu není nutné vybírat si tu nejtěžší, plnou bitev a dřiny! Jen samozřejmě si musíte ujasnit, jaký je váš cíl - to je hodně důležité!

Například, chcete studovat svůj vysněný obor a opakovaně vás nevezmou na školu, kterou jste si vybrali. Ale náhodou se doslechnete, že i v jiném městě se otevřela fakulta, možná méně prestižní, ale zdá se, že svět vás tam chce nasměrovat. A konec konců, vaši vysněnou práci můžete stejně dobře dělat i s touto školou!

Svět jako zrcadlo

Velké tajemství vesmíru spočívá v tom, že celý svět je jako jedno velké zrcadlo. Odráží se v něm váš vlastní přístup k němu. Pokud je vaše mysl nastavena tak, že život je jedna velká dřina, svět vám to bude zrcadlit a okolnosti ve vašem životě vás opravdu donutí tvrdě dřít. Když věříte tomu, že život je boj, a bojujete proti světu, pak bude i svět bojovat proti vám!

Ale když se naučíte vnímat svět jako přátelské místo, pak k vám vesmír skutečně bude přátelsky naladěn. Pokud budete přesvědčeni, že svět o vás pečuje, pak o vás doopravdy pečovat bude a přinese vám vždy přesně ty okolnosti a situace, které budete potřebovat! To neznamená, že byste měli čekat zázračné úspěchy bez práce! Ale může to být zajímavá práce, která vás bude bavit, v prostředí lidí, kteří vás budou podporovat, takže nebudete muset pořád vést nějaké bitvy!

Celý klíč k úspěchu spočívá v nastavení vaší mysli! A jak si ji přeprogramovat? Zkrátka se rozhodněte, že už nebudete se světem bojovat, a uvěřte tomu, že je k vám přátelský! I když se občas něco nepovede, znáte to - všechno špatné je na něco dobré! Nejlepší cesta k úspěchům totiž je, když budete plout po proudu, a nikoliv proti němu!

Článek pro vás připravila astroložka Ambra.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jahodový úplněk ve Střelci Jahodový úplněk ve Střelci

4. června v 5: 41 dosáhne plnosti Luna ve Střelci. Je to indiánský Jahodový úplněk, nejspíš...

Celý článek »