Reklama
 
Reklama
Reklama

Jak najít opravdové štěstí podle znamení?

Pořád vám v životě něco chybí ke štěstí a nemůžete přijít na to, co to je? Horoskop vám ukáže cestu za skutečným štěstím!

Jak najít opravdové štěstí podle znamení? (obrázek)

29. 9. 2021 –  Beran
Pro vás jako Berany je v životě extrémně důležité moct uplatnit vlastní individualismus a realizovat se v projektech, které si sami vymyslíte. Týká se to stejně tak kariéry jako i osobního života. Ke štěstí potřebujete mít pocit, že si své záležitosti řídíte sami a jste pány svého života. Pak se vám bude dařit, budete se cítit spokojeně a projevíte ze sebe to nejlepší.

Býk
Jako Býci máte velkou potřebu stabilního zázemí, a základem vašeho štěstí je proto pohodlný domov, kde se cítíte komfortně a máte dostatek prostoru uplatnit své tvořivé nápady. Vaše znamení nachází největší seberealizaci v práci, kde za vámi jsou vidět konkrétní výsledky, takže mnohem více vás uspokojuje, když toho máte hodně, než když zahálíte.

Blíženci
Pro vaše znamení Blíženců jsou středobodem života myšlenky, nápady, komunikace a poznávání nových lidí. K pocitu skutečného štěstí proto potřebujete mít ve svém okolí pořád hodně nových a různorodých podnětů, protože nemít o čem přemýšlet vás ubíjí. A taky si vyhraďte dostatek času pro intelektuální činnosti, jako je například četba.

Rak
Všichni Raci jsou více nebo méně rodinné a domácké typy, ať už si to přiznáváte nebo nikoliv. Nejšťastněji se proto budete cítit, když budete mít dostatek času na svůj domácí život a povede se vám vytvořit si harmonické vztahy s rodinou - alespoň tou nejbližší. Velkým naplněním je pro vás rodičovství, ale i péče o jiné živé bytosti.

Lev
Jako Lvi to máte jasné - abyste se cítili šťastně a měli v životě pocit naplněni, potřebujete to někam dotáhnout. Nejlépe na pozici, kde už budete mít možnost nejen sami se prosadit a ukázat světu své kvality, ale navíc ještě udělat něco prospěšného pro ostatní lidi. Ideálně by to měl být váš vlastní projekt, kde uplatníte svůj vrozený manažérský talent naplno.

Panna
Jako zrozenci v Panně nejste zas tak nároční, že byste potřebovali ke štěstí udělat díru do světa, úplně vám stačí mít klidný život a věci ve svém životě uspořádané hezky podle vašich vlastních představ a vkusu - což je ovšem náročnější úkol, než se může zdát, protože laťku máte vysoko. Seberealizaci a štěstí nacházíte v drobných úkolech a každodenní tvořivosti.

Váhy
Když jste se narodili ve Váhách, největší pocit štěstí vám v životě přináší harmonie a soulad ve všem kolem vás. Přirozeně tíhnete k tomu hledat nejlepší možnosti, jak si porozumět s ostatními lidmi, máte rádi hezké a příjemné prostředí, a toto všechno dohromady je základem skutečného a hlubokého štěstí pro každou Váhu.

Štír
Vy, milí Štíři, jste někdy pořádně komplikované znamení, a tak ani vaše cesta ke skutečnému životnímu štěstí nemusí být přímočará a nejlépe vás na ní povede vaše intuice a pocity. Musíte zkrátka jednat podle toho, jak to ve své duši cítíte jako správné. To někdy znamená trochu riskantní rozhodnutí, ale jestliže je to hlas vaší duše, je to tak správně.

Střelec
Pro vás, milí Střelci, je základem skutečného štěstí v životě volnost a svoboda. Žádné peníze světa, ani hvězdná kariéra nebo partner snů vás neuspokojí, pokud nebudete mít v životě dostatek prostoru pro vaše aktivity, ať už je to cestování, čtení, sport, tvorba nebo pobyt v přírodě. Vaše koníčky jsou pro vás ohromně důležité a potřebujete se jim věnovat naplno.

Kozoroh
Jako Kozorozi máte někde v sobě zakódovanou touhu někam to v životě dotáhnout, ať už si to nahlas přiznáte nebo nikoliv. Toužíte dosáhnout společenského uznání a prestiže v tom, co děláte. Proto se vám na cestě za štěstím vyplatí investovat čas a energii do rozvoje vaší kariéry a nejspokojenější budete, jestliže to bude váš vlastní projekt.

Vodnář
Vy, milí Vodnáři, si v životě potrpíte na své ideály a snažíte se řídit vyššími principy, mezi které patří hlavně svoboda a lidská spolupatřičnost. Největší štěstí vám přinese, když můžete udělat něco pro dobro lidstva podle svého přesvědčení. To znamená osvobodit lidi kolem sebe od starých přežitků a konvencí a ukázat jim, že lze žít i jinak.

Ryby
Rybí duše nacházejí největší štěstí v harmonickém klidném životě a dobrých vztazích s vašimi nejbližšími a celým vašim okolím. Nejspokojenější budete, když si dovolíte přestat se pořád za něčím honit, dopřejete si zbavit se stresu a povznesete se nad požadavky a očekávání všech kolem vás. Místo toho dejte prostor vlastní kreativitě a tvořivosti.

Článek pro vás připravila astroložka Mona.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

5 děsivých tajemství o Halloweenu 5 děsivých tajemství o Halloweenu

Halloween - anglosaský svátek, který si urputně dobíjí své místo i u nás. Místo Dušiček tak spousta...

Celý článek »