Reklama
 
Reklama
Reklama

Jak poznat svou spřízněnou duši?

Každý z nás má na světě svou spřízněnou duši. A rozhodně není jen jedna. Na co se zaměřit, abychom našli tu svou? Jak ji jednoduše a rychle poznat? Poradíme vám!

Jak poznat svou spřízněnou duši? (obrázek)

29. 3. 2021 –  Kdo je to spřízněná duše?

Každý z nás někde uvnitř touží potkat člověka, se kterým si budeme dokonale rozumět. Mezi všemi lidmi na Zemi má každý z nás několik spřízněných duší - jsou to lidé, kteří jsou nám na první pohled sympatičtí, a je našim osudem stát se životními partnery nebo navázat celoživotní přátelství. Jsou to duše, se kterými nás spojuje hluboký pocit vnitřního porozumění a kolikrát se obejdeme i beze slov. Jsou to lidé, kteří cítí věci stejně jako vy, ctí podobné hodnoty, mají stejný vkus, zkrátka jste naladěni na stejnou vlnu. A v neposlední řadě, se svojí spřízněnou duší si můžete naprosto důvěřovat, nezradíte se navzájem, a pokud by mezi vámi náhodou vzniklo nějaké nedorozumění, určitě nebude mít dlouhého trvání!
Jak takového člověka poznat? Jak odhalit skutečně spřízněnou duši a nespálit se? Prozradíme vám to!

Pohled do očí a vnitřní pocit

Jistě to znáte, ale ne každý z nás si uvědomí, jak moc je to důležité. Podíváte se tomu člověku do očí a máte pocit, jako kdybyste se znali odjakživa. Intuice nelže - nejspíš tomu tak opravdu je, protože naproti vám stojí vaše spřízněná duše!
Jak na to přijít? Je to snadné - důvěřujte svým pocitům! V blízkosti skutečně spřízněné duše, která se může stát druhou polovinou vašeho já, se budete cítit příjemně a uvolněně. Budete mít pocit, že můžete být sami sebou. Při pohledu do jeho nebo jejích očí pocítíte nejen vzájemnou blízkost, ale také dobrý a povznášející pocit. Jestliže naopak cítíte tlak, výčitky svědomí nebo pocit viny, rychle pryč!

Kráčet stejným směrem

Někdo moudrý kdysi řekl, že láska neznamená dívat se jeden na druhého, ale dívat se společně stejným směrem. Zjistit, jestli jsou vaše životní cesty stejné nebo alespoň velmi podobné, to je úkol, na který nestačí znát se den, dva nebo týden, mnohdy ani měsíc nebo rok. Záleží na tom, jestli jste vy a protějšek svým založením spíš extroverti nebo introverti, ale svůj čas to chce vždy. Jestliže vám tedy pohled do očí prozradil, že vaše duše jsou si blízké, a to samé říká i horoskop, můžete se směle vydat na cestu poznávaní jeden druhého. Může se stát, že na ní zjistíte, že byste měli být spíš přáteli nebo třeba společníky v podnikání než milenci - přestože vaše duše jsou si navzájem blízké. Spřízněných duší má každý z nás na světě víc, ale každý tento vztah je trochu jiný.

Cesty osudu se neubírají po předem nalinkovaných cestičkách a spřízněné duše, to není jenom vaše životní láska, ale také přátelé nebo spolupracovníci, se kterými si padnete do noty. Všechny tyto lidi můžete podle návodu poznat a odhadnout. Tak zjistíte, s kým má smysl udržovat blízké kontakty a s kým si naopak nemáte příliš co říct, i kdybyste se snažili. A jeden z těchto lidí bude i ten, který je vám ze všech nejbližší a je vašim druhým já - váš pravý životní partner!

Článek pro vás připravila astroložka Ambra.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Padající hvězdy Lyridy Padající hvězdy Lyridy

V dubnu nás čeká nebeská podívaná, nezapomeňte si nachystat své přání! Dubnovou...

Celý článek »