Reklama
 
Reklama
Reklama

Jak si zlepšit náladu – podle znamení!

Trápí vás špatná nálada a chybí vám pozitivní energie? Víme, co spolehlivě pomůže každému ze dvanácti znamení zvěrokruhu!

Jak si zlepšit náladu – podle znamení! (obrázek)

30. 3. 2020 –  Beran

Energičtí Berani se snadno nechají vyvést z rovnováhy a zatáhnout do zbytečné hádky. Zchladit si hlavu, když už to ve vás jednou bouchne, není zrovna snadné, ale naštěstí váš hněv netrvá dlouho. Do dobré nálady vás vrátí pohyb, ať už je to sport jakéhokoliv druhu, nebo třeba jen rychlá procházka. A pokud na to nezbývá volný čas, pusťte se do nějaké fyzicky náročné práce v domácnosti!

Býk

Jako Býci máte trpělivosti hodně, ale když už vás něco naštve a rozladí, pak umíte sebrat všechnu sílu a odhodlání a bojovat proti nepříteli. Ale to umí být pěkně vyčerpávající! Nezapomínejte se tedy pravidelně nabíjet pozitivní energií v podobě příjemné relaxace - pohodlí a smyslové požitky si totiž umíte užít! Náladu vám spolehlivě zlepší třeba masáž, horká koupel nebo chutné jídlo!

Blíženci

Jako zvídavé Blížence vás nejlépe nabijí novou energií a chutí do života nové podněty a informace. Pokud totiž nemáte o čem přemýšlet, vaše duše upadá a snadno se dostavuje špatná nálada a rozladěnost. Je pro vás důležité najít si čas na přečtení dobré knížky nebo zhlédnutí zajímavého filmu či dokumentu, a pomůže taky popovídat si s někým, kdo má podobné názory a pohled na svět.

Rak

Pro domácky založené Raky je nejlepším zdrojem dobré nálady čas prožitý v kruhu blízkých, a pokud nejsou zrovna ve vaší fyzické blízkosti, můžete si to vynahradit alespoň prohlížením rodinných fotek. Náladu vám pozvedne taky útulně zařízený domov, který je pro vás útočištěm číslo jedna. Když je vám mizerně, na jiné myšlenky vás přivede společnost děti a jejich hravost a nevinná radost.

Lev

Ani sebejistým Lvům se špatná nálada občas nevyhne, i když se vám většinou daří být silní a nepodléhat jí. Naštěstí existuje zaručený recept, který vám vždy pomůže - a to je pochvala a komplimenty! No jo, ale kde je najít? Vraťte se k některému z vašich posledních úspěchů a připomeňte si ten dobrý pocit! Nebo se trochu pochlubte - ať už před přáteli nebo na internetu!

Panna

Pro Panny je nejvíce uklidňující pocit, když víte, že máte ve věcech systém a řád. Když vás tedy něco vyvede z rovnováhy, vaší osvědčenou reakcí je pustit se do úklidu - ať už v domácnosti, na pracovním stole, v počítači nebo ve skříni! Odráží to vaši potřebu mít věci uspořádané, a to je pro vás základ dobré pohody a optimismu. A navíc to má ještě jednu výhodu - je to zároveň užitečná práce!

Váhy

Jako Váhy umíte hledat kompromisy, chápat lidi a vyjít jim vstříc - ale co si budeme povídat, ani to není vždy záruka, že se vám nepříjemné situace vyhnou. Když se cítíte vyčerpaně nebo vás něco vytočí, hledejte věci, které vám opět přinesou pocit harmonie. Náladu vám pozvedne kvalitní umění, třeba klasická muzika nebo dobrý román, ale taky příjemná procházka v uklidňující přírodě.

Štír

Jako Štíři se nenecháte vytočit snadno, ale když už se to stane, pak to stojí za to, a všechny ty negativní věci se nasčítají, protože Štíři zkrátka nezapomínají! Ale co s tím dělat? Pokud máte možnost, zaručeným prostředkem, který vám vždy zvedne náladu, je erotika! A to dokonce i tehdy, když vás naštval právě váš partner! Další osvědčený recept je najít si chvilku a dopřát si meditaci.

Střelec

Střelci žijí svůj život s lehkostí, takže špatná nálada u vás nebývá častým hostem. Tedy, za předpokladu, že děláte v životě to, co vás baví, což bohužel není vždy ten případ. Zdrojem pozitivní energie je pro vás příroda, a nejvíc ze všeho hory! Náladu vám spraví i procházka na louce za městem - v každém počasí! Energií vás umí nabít taky cestopisy, tak se na nějaký podívejte!

Kozoroh

Cílevědomí Kozorozi podléhají zasmušilosti poměrně často, protože v životě se zkrátka ne vždy daří tak, jak byste si to představovali. Právě vy si to velmi silně uvědomujete a pocit nezdaru hluboce prožíváte. Na to existuje osvědčený lék - a to je zábava a veselost. Zkrátka nebrat život tak vážně! Jděte do společnosti, podívejte se na dobrou komedii, ale pozor, ať netopíte smutek v alkoholu!

Vodnář

Když se o svobodomyslné Vodnáře pokouší depresivní nálady, pak nejlépe pomůže jediné - dopřát si změnu! A nemusí to ani být nic velkého, stačí vybočit ze stereotypu a udělat něco jinak než obvykle, klidně jen nějakou drobnost! Třeba jděte z práce jinou cestou, podívejte se někam, kde jste předtím nebyli, kupte si něco extravagantního nebo se zapovídejte s neznámým člověkem na ulici!

Ryby

Když vás jako jemné rybí povahy něco vytočí, pak toužíte po jedné jediné věci - a to je mít svůj klid! Není pro vás nic lepšího, než si najít chvíli jen pro sebe, zavřít se do pokoje a něco si přečíst, poslechnout si oblíbenou muziku, zameditovat si nebo jít na procházku do přírody. Ne vždy je snadné najít místo a pár minut, kdy vás nebude nikdo a nic rušit, ale vyplatí se to a dodá vám to sílu!

Článek pro vás připravila numeroložka Klára.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jahodový úplněk ve Střelci Jahodový úplněk ve Střelci

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a...

Celý článek »