Reklama
 
Reklama
Reklama

Jak si zlepšit zimní náladu podle znamení

Venku je chladno a pošmourně, dny jsou krátké a o vás se pokouší zimní deprese. Víte, co vám nejlépe zvedne náladu podle vašeho znamení?

Jak si zlepšit zimní náladu podle znamení (obrázek)

9. 1. 2023 –  Beran
Pro energické Berany je velkým dobíječem energie pohyb. Proto si zkuste pořádně zacvičit nebo zasportovat. A je přitom jedno, jestli se rozhodnete vyrazit do fitka, dopřát si trochu cvičení v pohodlí domova, nebo půjdete chladu vstříc a vyrazíte si ven zaběhat!

Býk
Býkům vždy zvedne náladu domácí pohodlí a komfort, tak si jej v těchto zimních dnech dopřejte! Uvařte si skvělé jídlo, upečte dort, napusťte si vanu horké vody a pak se zachumlejte do hebké a teplé deky s knížkou a třeba se skleničkou dobrého vína!

Blíženci
Pro Blížence není na dlouhé zimní večery nic lepšího než zajímavá a poutavá knížka! Ta vás okamžitě přenese do jiného světa a zvedne vám náladu! Klidně sáhněte i po jiném žánru, než co běžně čtete, protože máte široký záběr a baví vás rozšiřovat si obzory.

Rak
Rakům vždy vykouzlí úsměv čas strávený s rodinou, a hlavně s dětmi. Tak vyrazte na návštěvu příbuzných, rodičů, vezměte vaše ratolesti na zimní výlet, nebo pokud jste sami, navštivte kamarády či příbuzné, kteří mají malé děti a zahrajte si s nimi. Bude vás to bavit!

Lev
Lvům dovede vždy udělat radost pocit luxusního života, tak si ho dopřejte - stačí k tomu i málo! Vytáhněte ze skříně hezké šaty, které si šetříte a vyrazte do práce v nich, nezapomeňte na oblíbený šperk a vůni a večer si občas dopřejte zajít do kvalitní restaurace!

Panna
Pannám umí vždy zvednout náladu pocit, že mají v životě pořádek, takže zimní dny můžete krásně a konstruktivně využít a roztřídit si své věci a obsah skříní. Možná budete překvapeni, jaké poklady ještě skladujete. A ještě příjemnější bude uspořádat si všechno v duchu minimalismu.

Váhy
Jako Váhy milujete umění, a všechno krásné vám vždy dokáže vylepšit váš den. Tak vyrazte například do galerie, na koncert vážné hudby, nebo si sednout do kavárny, ve které zrovna probíhá nějaká zajímavá výstava. A nezapomeňte si dát záležet na stylovém oblečení!

Štír
Štíři mají rádi silné a intenzivní zážitky, a to může být v zimě pro vaše tělo například sauna. Kontrast horkého vzduchu a pak studené vody vás zaručeně vzpruží na těle i na duchu. A ti odvážnější se mohou zkusit ve stylu otužilců jít vykoupat do ledového rybníka!

Střelec
Střelci milují přírodu a dobrodružství, takže pro vás není nic lepšího, než si v zimě dopřát výlet na hory. Klidně stačí i jednodenní túra nebo lyžování o víkendu a hned budete mít lepší náladu na celý týden. Pokud bude navíc panovat inverzní počasí, užijete si na horách sluníčko a nádherné výhledy!

Kozoroh
Ambiciózním Kozorohům zima přináší spoustu času spřádat a promýšlet si nové plány a projekty. Vidina budoucích úspěchů vám pomůže vyzrát na zimní depresi a nabije vás novou energií. Teď je ideální doba pustit se do všeho, co jste odkládali na později, a zaměstnat tak svoji mysl něčím zajímavým.

Vodnář
Originální Vodnářské bytosti ubíjí stereotyp a se zimní depresí nejlépe zatočíte, když si dovolíte vybočit z rámce všedních dnů. Můžete vyrazit například na zajímavý výlet, na večírek s novými lidmi nebo třeba vyzkoušet nějaký nový sport. Hlavně ať ty dny nejsou tak šedivě stejné!

Ryby
Citlivým a jemným Rybám nejlépe zvedne náladu, když si dopřejete skutečný klid a čas pro sebe! Zimní zasmušilost zmizí, když si občas uděláte příjemný klidný večer, můžete si přečíst knížku, pustit dobrý film, dělat ruční práce nebo třeba meditovat, ale hlavně pusťte z hlavy stres!

Článek pro vás připravila numeroložka Eliška.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Sněžný úplněk – únor Sněžný úplněk – únor

Únorový úplněk se nazývá podle severoamerických Indiánů „sněžný“. Býval a stále je...

Celý článek »