Reklama
 
Reklama
Reklama

Jaká vůně vám učaruje podle znamení?

Znamení zvěrokruhu dokáže odhalit i oblíbené vůně. Dáváte přednost květinové, kořeněné, orientální anebo přírodní vůni? Jaké aroma na vás působí neodolatelně a svůdně?

Jaká vůně vám učaruje podle znamení? (obrázek)

22. 6. 2020 –  Beran
Znamení Berana představuje temperament a ohnivost. V žádném případě ho na kolena nedostanou čisté přírodní tóny. Berani chtějí své okolí rozpálit a ne ho uspat. Určitě jim sedí kořeněné vůně, které burcují k vyšší aktivitě.

Býk
Býci jsou rozenými romantiky, kteří prahnou po luxusu. Dokážou skvěle rozeznat všechny svoje touhy. Nedají dopustit na šalvěj, která motivuje a vyhání z těla neklid. Býkům lahodí parfém růže, ale nepohrdnou ani levandulí, jasmínem a heřmánkem.

Blíženci
Blíženci se nezastaví ani před tím nejtěžším úkolem. Neustále nad něčím přemýšlejí. Jejich vnitřní náladu podpoří vůně citrónu, ale i vzdušné opojení zeleného čaje. Blížencům lahodí i eukalyptus, máta, fialka a limeta.

Rak
Pro Raka je nejdůležitější teplo rodinného krbu. Miluje vůni čerstvě upečených koláčů a vánočního cukroví. Nepreferuje velmi silné a kořeněné vůně. Nadchne ho sladkost vanilky, kouzlo santalového dřeva, svěžest máty, lučního kvítí a růže.

Lev
Lvi musejí být neustále středem pozornosti. Především Lvice na sebe rády upozorňují svou image. Těžko najdete Lva, který voní po fialkách. Jeho tělo i duši ovládá něco sebestředného jako kardamom, muškát, hřebíček, skořice i mandarinka.

Panna
Panny jsou zvyklé postarat se samy o sebe. Nikdy se nevrhají do něčeho bez náležitého přemýšlení. Nesnášejí výstřednost a nepořádek, proto jim skvěle lahodí čisté líbezné parfémy v čele s pomerančem a citronem.

Váhy
Harmonické znamení Vah si libuje v čarovných vůních. Nemá v lásce skořici anebo hřebíček, jsou příliš exotické. Na kolena je dostane parfém vonných esencí mimózy či růže. Váhy mají slabost pro omamný tón orchideje, ten prostě nic nepřekoná.

Štír
Pro Štíra musí být každá část jeho života něčím tajemná, proto se uchylují k erotickým až magickým vůním. Jejich charisma skvěle podtrhnou přírodní esence, santalové dřevo, vřes a především jasmín, ylang-ylang či hyacint.

Střelec
Střelci se nesmějí v životě cítit svázaní a prahnou po dobrodružství. Určitě se jim zalíbí příjemná vůně černého rybízu, ostružin, santalového dřeva a hřebíčku. Jejich spontánnost dokonale rozvinou parfémy se svěžestí ovocných vůní.

Kozoroh
Najít správnou vůni pro Kozoroha není zrovna snadné, protože jsou v životě na vše hodně nároční. Potřebují podpořit svou jedinečnost. Určitě mají slabost pro vanilku, cedrové dřevo, jasmín, levanduli, mák a originální ovocné parfémy.

Vodnář
Znamení Vodnáře je symbolem originality a nezávislosti. Vůně, která je bude provázet, musí být nespoutaná a nevšední. Příliv nové energie jim zajistí santalové dřevo, borovice, jasmínová růže a svěžest rozkvetlých třešní.

Ryby
Ryby uklidní a jejich mysl podpoří čisté a něžné parfémy. Ideální vůně pro Rybu musí dodat odvahu a sebejistotu. K Rybám se proklatě hodí leknín, který se pyšní nezaměnitelnou vůní. Ananas, broskev, pivoňka a šeřík jsou také správnou volbou.

Článek pro vás připravila astroložka Eva.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Měsíční kámen a jeho síla Měsíční kámen a jeho síla

Magický měsíční kámen v sobě ukrývá sílu Luny a pomáhá hlavně ženám, ale nejen jim!...

Celý článek »