Reklama
 
Reklama
Reklama

Jaký je muž milenec podle slunečního znamení?

Potkala jste zajímavého muže a zdá se, že z toho bude něco víc? Zkuste se ho zeptat, v jakém znamení se narodil, a to vám může hodně napovědět o tom, jestli je to typ člověka, který hledáte - ať už pomýšlíte na vážný vztah, nebo známost na jednu noc.

Jaký je muž milenec podle slunečního znamení? (obrázek)

31. 5. 2021 –  Nemusíte si hned nechat složitě počítat váš společný partnerský horoskop - ten vypovídá hlavně o problémech, které ve vztahu nastanou po delší době. A vás možná víc zajímá, co můžete od vaší nové známosti čekat teď, čím vás překvapí a co od vás bude očekávat. Proto čtěte tenhle článek!

Beran
Znamení Berana vládne Mars, planeta válečníků. Muž narozený v tomhle znamení byl obdařen velkou dávkou energie, idealismu a vášně, bohužel však není právě nejvnímavější k potřebám lidí kolem sebe - a tedy ani k těm vašim. Bude dělat to, co bude chtít on, a když se vám to nebude líbit, tak máte smůlu. Trpělivost taky není jeho nejsilnější stránkou. Pokud vás okouzlil oheň, který má v sobě, naučte se držet krok vy s ním, protože naopak to nepůjde. Pak máte šanci prožít s ním ohnivé dny a noci.

Býk
Býk je zemským znamením a vládne mu Venuše, planeta lásky. Zrozenci v tomhle znamení jsou vyrovnané povahy a mají rádi pohodlí a luxus. Pokud nevyhledáváte výbuchy emocí, a máte ráda poklidný život plný požitků všeho druhu, ale i svědomité práce, pak je býk partnerem pro vás. Určitě ocení, když mu připravíte dobré jídlo a hezky se obléknete, až se s ním setkáte, když se vrátí z práce. A i přes svou pokojnou povahu vás překvapí romantickými gesty, vášnivými večery, a bude se k vám chovat jako pravý gentleman.

Blíženci
Blíženci patří mezi znamení živlu vzduchu, a to z nich dělá intelektuálně zaměřené lidi. Vyhledávají partnerky, se kterými si budou moct dlouze povídat o filosofických tématech. Jako rozumově založený člověk se bude snažit své pocity analyzovat a dělat v nich systém. Blíženci jsou současně stálí i nestálí - často mezi nimi potkáte třeba muže, kteří jsou schopni mít hezký vztah s manželkou, a současně mít milenky nebo blízké kamarádky. Pokud vám tenhle styl vyhovuje, pak je to pro vás ten pravý partner.

Rak
Znamení Raka je pod vládou Měsíce. Muž narozen v tomhle znamení živlu vody je citlivý, ale i náladový, a touží po hlubokém a vážném vztahu. Může však být žárlivý a mít sklony k nedorozuměním a sporům. Fyzickou stránku vztahu si rád pořádně užije, a od své partnerky očekává v tomhle směru kvalitu. Vyhledává smyslové požitky a všechno příjemné, proto mu nejsou cizí ani známosti na jednu noc. Potřebuje partnerku, která bude stejně emocionální a smyslná jako on, aby mezi nimi nastala ta pravá souhra.

Lev
Lev je králem a potřebuje být obdivován, vždyť jeho znamení je spjaté se samotným Sluncem jako vládnoucí planetou. Nechte ho, aby se předvedl, a dejte mu pocit, že je výjimečný a jedinečný. Patří mezi ohnivá znamení, a podle toho se taky chová. A rozhodně neříkejte nahlas, že byste byla ráda, aby se na vás víc vázal, nebo že se vážete vy na něj, mohl by se leknout a utéct od vás. Zbožňujte ho, obdivujte ho a dejte mu pocit volnosti, a on se vám předvede v celé své lví kráse a uloví si vás.

Panna
Muži - Panny jsou pečliví, rádi mají ve věcech systém a plánují je, a za výsledky svého snažení očekávají patřičnou odměnu. Pokud se váš partner narodil v tomhle znamení, pak se pokusí vám s pečlivostí sobě vlastní připravit smyslné zážitky, a bude u plánování myslet i na ty nejmenší detaily, tak, aby výsledek nebyl nic jiného, jen dokonalý. Odměňte ho za to svým obdivem, potřebuje uznání ke svému životu. Dlouhodobý vztah nemusí být, vzhledem na jeho komplikovanou povahu, vždy jednoduchý, bude však stát za to.

Váhy
Muži - Váhy jsou přitažliví, zajímaví, romantičtí a rádi flirtují. Milostný vztah nechávají plynout tak, jak přijde, bez zbytečného řešení a analyzování situace, otevřenost a upřímnost však berou jako samozřejmost. Jsou to citliví partneři, pokud byste si je však k sobě chtěla připoutat na delší dobu, budete potřebovat trpělivost, protože váš váhavý partner si možná ze začátku bude pro jistotu udržovat trochu odstup. Později však máte šanci na něžný a milující vztah, který snese i občasné fyzické odloučení.

Štír
O Štíru se říká, že je nejsexuálnější ze všech znamení zvěrokruhu. I přesto dokážou mnozí muži - Štíři být dlouhou dobu bez partnerky, nechtějte však raději vědět, co se odehrává v jejich myšlenkách! Možná to ale raději nechtějte vědět ani když jste právě s ním. Vztah se štírem přináší bouřlivě emoce, ne klid a pohodu. Může mít sklon se svou partnerkou manipulovat, a hledá silnou ženu, která by pro něj znamenala výzvu a se která sebou nenechá mávat, i za cenu, že vztah nebude právě harmonický. O to víc však bude zajímavý a vášnivý.

Střelec
Předností střelců je jejich přímost a otevřenost - nemusíte se obávat, že nebudete vědět, na čem ve vztahu s nimi jste. Na druhé straně to znamená, že se od nich nedočkáte ani falešných lichotek. Zrozenci v tomhle znamení často žijí aktivním a dobrodružným životem, možná hodně cestují, nebo jsou oddáni nějakému neobvyklému povolání, co může působit neokázalým způsobem romanticky. Střelec má v sobě oheň, je vášnivý a pozorný a bude vám věrný, ale pozor - potřebuje dostatek svobody pro své vlastní záliby.

Kozoroh
Pokud jste potkala Kozoroha, nečekejte, že se vám povede jej lépe poznat během pár týdnů - jsou to introverti a některé věci, které je trápí, vám jen tak hned neřeknou. Pro kozoroha je těžké mluvit o svých pocitech. Může se stát, že váš vztah bude nejdřív jen milenecký, a časem přeroste do něčeho hlubšího. Ale i dlouhodobější partnerky kozorohů to někdy nemají lehké - vyznání a projevování lásky je pro něj těžké, takže se můžete cítit nemilovaná, i když opak je pravdou. Jeho city jsou však dlouhodobé a pevné.

Vodnář
Muž narozený ve znamení Vodnáře je plný překvapení, originálních a netradičních nápadů, a to v každé oblasti života. Je romantický a zvláštním způsobem okouzlující. Možná s ním půjdete třeba plavat za východu slunce, pak vás vezme na kolotoče a dostanete od něj perníkové srdce, vezme vás na procházku za bouřky, nebo prožijete vášnivou noc ve stanu uprostřed lesa. Jeho nedostatkem je určitá nestálost, nedostatek klidu, a chuť někdy z ničeho nic dělat radikální změny v životě. Nudit se s ním však rozhodně nebudete.

Ryby
Ryby patří mezi vodní znamení, jsou to citlivé bytosti plné emocí a představivosti. Muž v znamení Ryb bude pravděpodobně hledat hluboký vztah plný vzájemného porozumění, ale pozor, za tímhle ideálem se skrývá i štipka sobectví. Pokud se věci nevyvíjejí tak, jak si představoval, nebo jste nesplnila jeho očekávání, může vám dát své zklamání patřičně najevo. Někdy je těžké odhadnout, jaké jsou jeho motivace, jestli jedná z lásky nebo ze zištnosti, a možná ani on sám to občas nedokáže rozlišit. Potřebuje vaši pozornost a lásku.

Článek pro vás připravila numeroložka Klára.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Tajemný letní slunovrat Tajemný letní slunovrat

Nejkratší noc v roce se odedávna spojovala s láskou a věřilo se, že má kouzelnou moc...

Celý článek »