Reklama
 
Reklama
Reklama

Krajní limit podle Chico Xaviera

Francisco Cándido Xavier byl médium. Během svého života byl dvakrát navržen na Nobelovu cenu míru. Byl zvolen Největším Brazilcem 20. století. Parlament uznal jeho zásluhy za duchovní rozvoj země. Jeho tvář je na brazilských známkách. I dnes má 20 milionů vyznavačů. Jak je to možné?

Krajní limit podle Chico Xaviera (obrázek)

7. 8. 2017 –  „Pán stojící vedle“

Za svůj život napsal Chico, jak si říkal, 493 knih. Po celém světě bylo vydáno více než 50 milionů výtisků. Z prodeje knih si nevzal nikdy ani minci, všechna autorská práva převáděl na charitativní organizace. Říkal, že není pravým autorem knih. Vynikal v automatickém psaní a v komunikaci s duchy. Už ve čtvrté třídě řekl učitelce, že slohovou práci mu nadiktoval ten pán, který stojí vedle. Učitelka tomu však nevěnovala pozornost.

První z jeho knih byla sbírka šedesáti básní napsaná zemřelými básníky. Šlo o devět brazilských, čtyři portugalské autory a jeden anonym. Sbírka měla obrovských úspěch a neznámé básně byly naprosto autentické. Jedna z vdov se poté s Chicem soudila o autorská práva. Soud vynesl ojedinělý výrok: Autorská práva se mohou pobírat jen v případě díla vydaného žijícím básníkem. Další díla byla již výhradně duchovní.

Pokud budeme Chicovi věřit, byl ve spojení i s Kristem a také se svým duchovním mistrem Emanuelem. U každé knihy uváděl jméno skutečného autora - ducha zemřelé osobnosti nebo mistra z jiné dimenze.

Televizní hvězda


Během svého života byl Chico tkalcem, krejčím, prodavačem, pracoval na Ministerstvu zemědělství. Nikdy nevynechal ani den práce kvůli svým spiritistickým aktivitám. Jeho duchovní mistr mu dal do života tři podmínky: „Disciplína, disciplína a opět disciplína.“ Chico tuto podmínku beze zbytku dodržel. Měl potíže se zrakem, trápil ho zákal. Levé oko se mu stáčelo kamsi do vesmíru, snad jím hleděl do jiných světů. Téměř neustále nosil tmavé brýle a své automatické psaní prováděl s rukou na očích. Vše, co umí, předvedl během 70. let v přímém přenosu v brazilském televizním pořadu Pinga-Fogo.

Rekord sledovanosti, kterého dosahoval, nebyl dodnes překonán. Pomocí duchů z vyvinutějších kultur a dimenzí odpovídal na otázky náboženství, vědy, techniky i lidského vývoje. Prognózoval například vývoj v oblasti transplantací a genetického vývoje lidstva. Znal mnoho podrobností, k nimž skutečně v posledních letech došlo. Sdělil nám, že si všech těchto objevů máme vážit a že nám pomohou lépe žít. Díky pořadu, který nehledal hlubší ambice než pobavit diváky, se zachovalo mnoho moudrosti a autentické postupy Chica jako média. Nedají se nijak zpochybnit.

Krajní limit lidstva


V době vstupu prvního člověka na Měsíc, jímž byl Neil Armstrong 21. července 1969, vyslal Chico Xavier do celého světa zprávu, že se právě tento den ve vyšších dimenzích koná sjezd andělských duchů, kteří přišli zhodnotit duchovní a morální vývoj lidstva. Tyto bytosti z vyšších sfér jsou prý na Zemi stále přítomny a sledují náš postup.

Nejvyšší duchovní vůdci předali prostřednictvím Chica lidstvu zprávu: Jsou zneklidněni rozporem, že dovedeme doletět na jiné planety a vyrobit subatomární fúzi, a přitom využíváme výsledky poznání lidí pro ničení ekosystému planety a životů lidí i zvířat. Dají lidem na Zemi lhůtu padesáti let od tohoto dne. Další setkání vyšších bytostí se má konat 21. července 2019, lidé tedy mají čas do 20. července téhož roku. Pokud do té doby nerozpoutají světový válečný konflikt a bude u nich patrná snaha řešit své problémy mírovými způsoby, pak lidé vkročí do nové epochy, kdy jim budou předány objevy vyšších dimenzí a osvícení ducha. Bude to nádherná éra plná krásných objevů a globálního sbližování nejen bytostí na Zemi, ale v rámci vesmíru. Doba přátelství a poznání. Chico se domníval, že vkročení do této osvícené éry je více než pravděpodobné. Musíme se ale snažit každý jednotlivě vysílat svými činy a myšlením pozitivní vibrace, které posouvají celou planetu do vyšší duchovní sféry.

Článek pro vás připravila kartářka Daniela.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Nekonečno - tajemství, které nelze odhalit? Nekonečno - tajemství, které nelze odhalit?

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak je to s nekonečností? Opravdu existují věci, které nikde...

Celý článek »