Reklama
 
Reklama
Reklama

Květnový úplněk - hluboký ponor s Lunou ve štíru!

V pondělí 16. května brzy ráno, konkrétně v 6 hodin a 13 minut, nastane významný úplněk ve znamení Štíra. Vliv Štíra bude spojen s úplným zatměním měsíce! To dá tomuto znamení velkou možnost vyráchat nás velmi hluboko ve vlastním podvědomí. Máme se bát?

Květnový úplněk - hluboký ponor s Lunou ve štíru! (obrázek)

16. 5. 2022 –  Pomazlete se se strachem

Výsledkem strachu je další strach, a tak vzniká strach ze strachu. Květnová Luna ve Štíru nám přináší strach z hlubin vlastní duše, našeho podvědomí. Protože v tom je Štír mistr. Umí se nořit do svých hloubek, do hloubek druhých, nebojí se tmy a tajemství, nebojí se nebezpečí ani smrti. Nemusíte se o nic snažit, květnový úplněk vám sám přinese dar. Na základě pocitů, vztahů a situací cosi důležitého pochopíte. Konečně vám svitne, ale aby se to mohlo stát, nejprve musíte do tmy. I tam vám květnová Luna zatáhne. Plujte s proudem. Nebojte se! Strach není k ničemu dobrý, zbytečně zavírá dveře, které budete později muset opět pracně otevírat. Nebojte se nahlédnout do nejplesnivějších polic vašeho sklepa. Je to první krok k vyčištění. Buďte k sobě laskavý, každý přece má pár zanesených regálů§ v duši a v mysli, ale na každý je čistí. Nemějte strach ze strachu. Pomazlete ho. Poddejte se temnému, hlubokému proudu štírovské Luny a důvěřujte jí. Důvěřujte sobě.

Kouzlo lunárního zatmění

Zatmění Měsíce vzniká, pokud Slunce, Měsíc a Země stojí v jedné přímce a Měsíc je zcela zastíněn před paprsky naší životodárné hvězdy velkou zemskou koulí. Toto konkrétní zatmění bude trvat 25 minut a 30 sekund. Země zastíní Měsíc a Měsíc vrhne Zemi do tváře svůj stín. Bude ubývat od levého okraje a budete moci sledovat, jak tma ukusuje z Luny, až ji celou pozře. Luna je znamením citů. Její zatmění neznamená, že by city lidí mizely, naopak. Stává se z nich v symbióze s vesmírem nekorigovaný proud, který se nedá vůlí ovládat. Právě ten vám pomůže vypláchnout váš sklep - vaše podvědomí. Nejlépe využijete zatmění, pokud budete současně s ním (a nejlépe i večer před ním) meditovat, poslouchat uklidňující hudbu a dobře se na to vyspíte. Buďte svědky krásného přírodního úkazu a dovolte mu, aby vás bez dramat a v klidném stavu vaší mysli očistil.

Intelektuální budíček

Mezi námi, lidskými bytostmi, nefunguje mylné klišé, že buď někdo prožívá city, nebo mu velí intelekt. Normální je užívat obojí. Vybalancovat vše, co nám bylo dáno. A tak, jako Slunce po necelé půlhodince znovu osvítí Měsíc, nastane probuzení intelektu, aniž by se jakkoliv dotklo oživlých citů. Budeme mít dar lépe vidět do situace než jindy, analyzovat a dělat správné úsudky. V tomto svěžím stavu ducha je dobré vymyslet plány, které se vám dlouho nedařilo nakoncipovat. Některé věci budete bez přemýšlení ihned vědět. Je dobré využít dar Luny ve Štíru a ráno si vstát, abychom si od ní vzali vše, co nám dává.

Zdraví za květnového úplňku

Vše bude OK. City a rozum jsme probrali, štírovské průlomy nejsou pro sraby, ale to my nejsme. A co zdraví? Budete pohybliví, hbití a šikovní. Dech se vám prodlouží, srdce zklidní. Budete vypadat dobře a vaše oči získají novou jiskru. Jedinou Achillovou patou Štíra je pohlavní ústrojí a vše kolem. Takže se nenastydněte a nekonejte riskantní experimenty. Ti nevinní nevědí, co myslíme, a těm ostatním jsme poradili.

Láska ve štíru

Předchozí rada neměla v úmyslu vás milostně brzdit. Však víte, štírovská Luna je vášnivá. Stálí partneři budou mít nové líbánky, ti, co šli životem sami, mohou potkat někoho FANTASTICKÉHO, milostný život nabude nových rozměrů. Nebude to o technice, bude to o srdci. Pokud si podá ruku něžná láska s vášní, je to nejvíc. Takže slovy Beatles - All You Need Is Love. A když to přetrvá i květnový úplněk, je to ono!

Článek pro vás připravila astroložka Mona.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Barvy aury – božské vejce Barvy aury – božské vejce

Kosmos je obrovským generátorem energie. Pokud za tím stojí nějaký autor (Bůh, vesmír, Duch), pak se mu...

Celý článek »