Reklama
 
Reklama
Reklama

Květnový Úplněk ve Střelci

26. května (ve 13 hodin a 13 minut) nás čeká Úplněk ve Střelci. Bude se nám žít s větší lehkostí a nadhledem. Vše bude jasné, jednoduché a snadno dosažitelné. Život nás bude bavit.

Květnový Úplněk ve Střelci (obrázek)

24. 5. 2021 –  Měsíc ovlivňuje z astrologického hlediska hlavně prožívání citových záležitostí. Luna ve Střelci nás vede k hravosti, vše kolem nás bude více zajímat, lidé, události i práce. Kolem našich očí se odehrává svět, který nás uchvátí jako bychom jej viděli poprvé, novým pohledem. Možná jsme potřebovali právě tento neotřelý pohled na vlastní život, abychom si lépe uvědomili, že náš život je zázrak - a zázrakem je vše živé, příroda, lidé s pestrostí svých povah a talentů a všechny ty úžasné aktivity, z nichž si stačí prostě jen vybrat.

Máme šanci vyjasnit si, odkud a kam jdeme. Určit si cíle životní i ty nejbližší. Cesta k nim je jasně viditelná a stačí jen vykonat správně plán, který k cílům vede. V práci budeme konstruktivní a výkonní. Pokud řešíme nějaké vlastní projekty, je pravá doba si na ně trochu posvítit.

Dny kolem úplňku jsou také vhodné k přátelským setkáním. Všichni jsme více otevření, komunikativní, zábavní. Nejdeme do konfliktů a případné nepříjemnosti přecházíme humorem. Luna nám dá hravost, a tak je vhodný čas na sportovní utkání i společenské hry.

Pozor na slovíčka!

Na co bychom si měli dát pozor je případná prostořekost, nebo spíše upřímnost, která nezamýšlí nic zlého, ale může rozdmýchat nesváry. Pozor na střelcovské poklony typu: „Ty máš ale krásný nový rolák, úplně ti zakrývá tu dvojitou bradu.“ Upřímnost je fajn, ale ne stoprocentně za všech okolností a všude.

Co se zdraví týče, bude to dobré, jen pozor na kyčle, stehna a kostrč, a také mohou být trochu háklivější játra, proto pozor na přemíru smaženého anebo také alkoholu. Udělá vám dobře chodit spát včas a brzo vstávat. Pak budete nabití energií a hodně toho stihnete. Nezapomínejte také na zdravou snídani. Luna ve Střelci může všechny, kteří mají nešvar ráno nejíst, naučit se ke svému tělu chovat lépe.

Článek pro vás připravila kartářka Nikola.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Tajemný letní slunovrat Tajemný letní slunovrat

Nejkratší noc v roce se odedávna spojovala s láskou a věřilo se, že má kouzelnou moc...

Celý článek »