Reklama
 
Reklama
Reklama

Kyvadlo - snadné věštění pro každého

Každý chce znát odpovědi na své otázky. Jaké by to asi bylo, zjistit odpovědi na otázky typu - opětuje můj vyvolený svou lásku ke mně, nebo - dokážu odhalit blížící se zdravotní potíže? Lze to zjisti pomocí kyvadla! Je to jednoduchý, ale léty osvědčený způsob získávání odpovědí. Naučte se s ním zacházet a objevujete odpovědi na veškeré své otázky!

Kyvadlo - snadné věštění pro každého (obrázek)

18. 7. 2022 –  Fungování kyvadla je naprosto jednoduché. Stačí umístit drobné závaží na řetízek, který nehybně držíte v ruce. Následně vyslovíte svou otázku a kyvadlo se samočinně rozhýbe, aniž byste ho ovlivňovali svou vůlí. Směr pohybu vám odpoví jasně „Ano“ nebo „Ne“.

Kyvadlo má všestranné využití. Můžete s ním předpovědět blízkou budoucnost, je dobrým pomocníkem při zdravotní diagnostice, nebo když se třeba nemůžete rozhodnout pro tu či onu věc. S rostoucí praxí se můžete i naučit komunikovat s dušemi zemřelých.

Tento způsob věštění nabízí spoustu výhod. Pomoc oceníte především v rychlých, stručných a jednoznačných odpovědích. Tím se například liší od tarotových karet, které problém rozeberou do hloubky a odhalí i skrytá zákoutí situace. Nejen tarotové, ale i další karty jsou nepostradatelnou součástí řešení komplikovaných otázek, které se problémem zabývají dost podrobně. Když ale chcete rychle odpovědět na akutní otázku, kyvadlo je tou správnou volbou. Další výhodou je, že kyvadlo můžete nosit stále s sebou a také - je pořízení je finančně nenáročné! Můžete se sami přesvědčit. A v neposlední řadě, pracovat s kyvadlem se naučí opravdu každý!

Začínáme pracovat kyvadlem

Nejprve je důležité si říci, který pohyb kyvadla znamená „Ano“ a který „Ne“. Pohyby kyvadla mohou být buď krouživě vlevo a vpravo, nebo tam a zpátky horizontálně či vertikálně. Nejlepší způsob, jak to zjistit je, zeptat se samotného kyvadla! „Který pohyb znamená ano?“ zeptejte se a držte kyvadlo nehybně v ruce. Samo vám to ukáže. Teď už vám nic nebrání začít věštit.

Můžete také kyvadlo umístit nad nějaký předmět, třeba nad knihu a pak se ho zeptat „Je toto kniha?“ A varianta pohybu vám ukáže odpověď pro „Ano“. Toto opakujte i pro odpověď ne, ale zeptejte se například „Je toto pero?“ a pohyb kyvadla bude znamenat „Ne“. Tímto způsobem můžete výklad pohybu zjistit nad jakýmkoliv předmětem.

Musíte se soustředit a nejprve porozumět vlastnímu kyvadlu, než se začnete ptát, je potřeba zjistit, co znamená jaký pohyb. Každé kyvadlo je jiné a každé má jiný způsob říkání „Ano“ a „Ne“. Před samotným věštěním si můžete na papírek napsat, jaký pohyby co znamená, popřípadě si pořídit věšteckou desku!

Teď už jste připraveni na věštění! Uchopte kyvadlo mezi palec a ukazovák a nehybně držte nad podložkou, popřípadě nad orgánem člověka, kterého chcete prozkoumat. Nyní můžete začít pokládat otázky, ale kyvadlem sami nehýbejte, odpoví vám samo pomocí pohybu! Ptáte se, jak to? Souvisí se silami, které jsou každodenně kolem nás, ale které svými smysly nevnímáme.

Existuje několik základních pravidel, které je dobré dodržovat. Především se nepouštějte do věštění, pokud jste neklidní nebo snad nevyrovnaní. Tyto emoce by se mohly odrážet na odpovědích, které by mohly být nepřesné. Také si dávejte pozor na ovlivňování vlastním přáním. Je to sice nelehké, nemyslet na svou vysněnou odpověď, ale časem se můžete všechno naučit. Chce to jen pravidelný trénink a čistou mysl.

Důležitý je výběr

V tuto chvíli už víte, jak na věštění. Chybí vám jen vhodné kyvadlo. Existuje široké množství typů a je těžké se v nich zorientovat, ale my vám poradíme, jak na to!

Základem je držet se vlastní intuice. Nechte se vést svým srdcem a svými pocity, zaručeně najdete to pravé kyvadlo, které se hodí k vaší osobnosti a k účelům, za jakých kyvadlo potřebujete. Jednotná pravidla neexistují, ovšem některé zákonitosti platí v každém případě a lze se na ně spolehnout.

Článek pro vás připravila kartářka Květa.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Slunce vstupuje do znamení Panny Slunce vstupuje do znamení Panny

První závan podzimu přichází spolu se znamením Panny 23. srpna 2022 v 5:17. Připravte se na to, co nám...

Celý článek »