Reklama
 
Reklama
Reklama

Lesní plody podle horoskopu

Procházka do lesa v tomto období není relax jenom pro duši, ale může být výborným zdravotním elixírem pro tělo. Stačí se jenom rozhlédnout a objevíte báječné lesní plody. Zajímá vás, které by měly být vašimi favority podle znamení zvěrokruhu?

Lesní plody podle horoskopu (obrázek)

29. 7. 2020 –  Brusinky jako součást krmě i lék pro Býky a Vodnáře

Na brusinkách, které je pro někoho těžké v lese vystopovat, si pochutnají nejlépe Býci a Vodnáři. Býci je mají nejraději jako součást chutné a vydatné krmě, jako je třeba klasická svíčková, kterou si dovedou už při sběru živě představovat.

Vodnáři zase dávají přednost zdravějším alternativám - třeba brusinkovému džemu, který báječně naladí jejich chuťové buňky, posílí imunitu i močový měchýř, a navíc jejich oku lahodí i výrazná sytě růžová barva.

Borůvky s vůní nostalgie i coby příslib léta pro Raky a Štíry

Borůvky k létu patří od nepaměti a Raci si při jejich sběru nejenom vybavují příjemně strávená léta dětství, na dětských táborech nebo třeba u babičky, ale i chutě a vůně různých dobrot od koláčů po nadýchané knedlíky.

Štíři zase mohou při sběru borůvek dát svobodu myšlenkám a ty se často, inspirované tajemnou temně fialovou barvou borůvek, točí kolem letních vášnivých nocí. Navíc borůvky představují báječnou zásobárnu energie a ochranných látek pro imunitu v jednom.

Ostružiny jako osvěžení i zpestření pro Blížence a Střelce

Ostružiny dovedou dorůstat do lákavých rozměrů, a zvláště správně uzrálé plody jsou vítaným osvěžení pro Blížence, kterým nedělají dobře letní horka. Tyto plody jim rychle dodají vitamíny a zároveň nemusí jejich sběrem trávit dlouhý čas, což vyhovuje jejich neposedné povaze.

Obdobně tento antioxidanty nabitý plod ocení Střelci, kteří mají radost už ze samotného sběru plodů, jež někdy neváhají dobývat i v nepřístupném terénu a odměnou jsou jim ty nezralejší a nejvybarvenější plody lesknoucí se do modra, fialova či černa.

Maliny jako rozmazlení i potěcha oku pro Panny a Váhy

Plně dozrálé maliny představují doslova rozmazlení pro chuťové pohárky i celkové zdraví, neboť jsou plné antioxidantů, vitamínů, ale třeba i látek, které zmírňují dýchací potíže nebo působí dobře při alergických reakcích. Hotovým pokladem jsou pro Panny, které si pořádné rozmazlení dopřávají jenom málokdy a maliny jsou pro ně malou letní oázou. Sladkou oázu představují i pro Váhy, které se sladkým rozmazlují naopak velmi rádi a už samotná sytě růžová barva jim dovede vykouzlit na rtech úsměv a potěšit jejich romantickou, Venuši zasvěcenou, duši.

Lesní jahůdky jako zastávka i královské menu

Lesní jahůdky, které už na dálku lákají svou vůní, jsou oblíbeným úlovkem Beranů a Lvů. Ti totiž touží po něčem extra, něčem, co se dá rychle najít a rychle sníst. A v neposlední řadě sytě červené jahůdky lahodí i jejich ohnivé nátuře.

Beran si tento vitamíny a minerály nadupaný plod zakousne cestou a může pokračovat dál, Lev naopak využije jejich delikatesní chuti a vůně a už se těší, až je zkombinuje se šampaňským nebo nějakým královským dezertem.

Bezinky

Bezinky svou tajemnou mocí lákají nejedeno znamení. Nejvíce však jejich účinků umí využít Kozorozi a Ryby. Obě znamení tíhnout k magickým účinkům lesních darů a obě znamení s nimi umí pracovat. Bezinky umí nastartovat imunitu, jsou plné vitamínů a minerálů. Dobře působí i na bolesti všeho druhu.

Kozorohovi není líto času a s vytrvalostí sobě vlastní postupuje od sběru temně černých plodů k výrobě léčivých džemů, sirupů či likérů, tak aby rodinu zajistil na celý rok. Ryby dokáží při pohledu na temně tmavou barvu plodů nejprve meditovat jako při pohledu do temných hlubin, a pak doma rovněž stihnou výbornými kulinářskými pokrmy od bezinkových povidel po netradiční kompoty překvapit celou rodinu.

Článek pro vás připravila numeroložka Rozárka.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Únorový Úplněk v Panně Únorový Úplněk v Panně

27. února, v 9 hodin a 17 minut, nastane plná Luna v Panně. Nejen zrozenci tohoto znamení však mohou...

Celý článek »