Reklama
 
Reklama
Reklama

Letní horoskop lásky

Chcete vědět, jestli budete mít letos v létě štěstí v lásce? Hvězdy vám to prozradí v našem horoskopu lásky!

Letní horoskop lásky (obrázek)

6. 6. 2022 –  Beran
Léto vám přináší spokojenost v lásce. Společně s milovaným protějškem si můžete užít skvělou dovolenou a v ničem se neomezovat, ale to neznamená, že si zas potrpíte na luxus. Důležité je být spolu. Pokud jste dosud nezadaní, můžete se těšit, že se to brzy změní. Léto má pro jen samé dobré zprávy a vysněná láska si vás zaručeně najde!

Býk
Letní počasí slibuje velkorysou dovolenou s vaším partnerem. A pokud zatím žádného nemáte, vaše úspěchy vám ho jistě přitáhnou, protože se budete mít čím pochlubit! Jen pozor, ať mu nepřipadá sexy pouze vaše bankovní konto, ale i vaše osoba! A tam, kde je hojnost a nejsou starosti, může láska vzkvétat, takže to bude celkově velmi dobré období!

Blíženci
Nezadaným Blížencům přináší léto žhavou zamilovanost! Neudržíte se jen tak snadno na uzdě a na všechno budete spěchat, bude to zkrátka celé hodně divoké! Zadaní Blíženci se taky mohou těšit na pořádně ohnivé léto, kdy znovu ve vztahu vzplane vášeň! Bude vás bavit společně si užívat dobrodružné letní zážitky a vychutnávat si krásu léta naplno.

Rak
Letní období slibuje Rakům spokojenost a velkou radost! Ponese se ve znamení bezstarostnosti a budete si užívat velmi spokojené období vašeho vztahu. Nezadaní Raci se taky mají na co těšit a zdá se, že konečně najdete svoji velkou lásku! A pokud jste doposud řešili nějakou starou zamilovanost nebo rozpadající se vztah, teď to konečně uzavřete a posunete se kupředu!

Lev
Lvi se můžou těšit na zamilované léto plné lásky a romantiky! Pro nezadané Lvy to znamená, že si konečně k sobě někoho najdete. Bude to velmi příjemné a jemnost lásky si budete náležitě vychutnávat. Něco podobné však platí taky pro zadané Lvy a pro váš partnerský vztah. Letní volno a pohoda vám konečně umožní věnovat se jeden druhému naplno!

Panna
Svůj milostný vztah budete v létě rozvíjet opatrně, ale zároveň s dostatečnou dávkou energie a nadšení, protože přesně víte, po čem toužíte! To platí jak pro partnerské záležitosti zadaných Panen, tak i pro nové známosti vás nezadaných. Odměnou vám bude harmonicky se rozvíjející vztah plný nových nápadů a motivace společně něco podniknout.

Váhy
Léto je poslem milých zpráv v partnerském životě Vah a věci se konečně hýbou kupředu.! Nuda a stereotyp vám rozhodně nehrozí, právě naopak, můžete se těšit na spoustu nových podnětů a zážitků. Nezadaným Váhám se zpočátku věci trochu zamotají a vaše priority se při hledání partnera změní. Nemusíte se přece zas tolik upínat na svůj starý ideál!

Štír
Jestliže jste zatím sami, najdete v létě skvělého člověka, se kterým si můžete plánovat krásný domov i rodinný život. Zadaným Štírům, a hlavně Štírkám, věští léto šanci na příchod potomka, doufejme, že vítaného! Pokud ale těhotenství není zrovna to, po čem vaše srdce prahne, pak vězte, že tato šance zde stejně je, a tak pozor na náhodné známosti!

Střelec
Co kdybyste konečně přestali brát lásku tak smrtelně vážně a zapojili do hry svoji hravou střeleckou povahu? Nejvíc ze všeho vás budou bavit báječné výlety nebo sportovní vyžití. To vám přinese nezapomenutelné společné zážitky, ať už jste spolu dlouho nebo se jedná o novou známost, či snad dokonce letní flirt. Užívejte léta tady a teď!

Kozoroh
V centru kozoroží pozornosti se teď nachází rodina a děti. Dovolenou ve dvou nepohrdnete, ale na žádné hektické poznávací zájezdy ani namáhavé horské výšlapy vás protějšek nepřemluví. Pokud jste nezadaní, pak se budete rozhlížet po rodinně založeném protějšku a léto vám slibuje, že někoho takového snadno toto léto okouzlíte!

Vodnář
Pokud jste nezadaní, už jste si docela zvykli, že si život organizujete sami a tuto svobodu si nadevše ceníte. Musela by to být skutečně obrovská zamilovanost, abyste se toho vzdali. Zadaní Vodnáři zas nemají chuť příliš riskovat při plánování společné dovolené - letos vám stačí domácí letní pohodu a menší romantické výlety, žádný cestovatelský stres.

Ryby
Letní počasí přináší Rybám mocnou energii vášně, která naplní váš život radostí a nadšením. Ale počítejte s tím, že to klidně může být nakonec jen letní láska, která sice udeří jako hrom, ale stejně rychle vyprchá. Nebo možná taky ne! Zadané Ryby to budou mí ještě lepší, protože do vašeho vztahu se opět vrátí jiskra! Léto vám prospěje a užijete si spolu krásné zážitky.

Článek pro vás připravila numeroložka Klára.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jahodový úplněk ve Střelci Jahodový úplněk ve Střelci

4. června v 5: 41 dosáhne plnosti Luna ve Střelci. Je to indiánský Jahodový úplněk, nejspíš...

Celý článek »