Reklama
 
Reklama
Reklama

Listopad přinese úplněk v Býku: Požitky a pokušení

V úterý osmého listopadu, minutu po poledni, si můžete vyzkoušet, jaké to je mít city Býka. Úplněk nám všem přinese nečekané svody, kterým je sladké podlehnout. Možná nás naučí, že něco si dopřát můžeme, i když právě není Luna v Býku.

Listopad přinese úplněk v Býku: Požitky a pokušení (obrázek)

7. 11. 2022 –  Býk je zemské znamení pevně ukotvené v zemi. Má vztah k domovu, rodině, půdě, majetku - nikoli v negativním smyslu, rád o svěřené nemovitosti a polnosti pečuje a cítí k nim velkou zodpovědnost. My všichni v době býčího úplňku budeme cítit totéž - vztah ke svým a ke svému. Ti z nás, kdo jsou neukotvení, hodně cestují a poletují po světě, pocítí touhu někam patřit. K určitým lidem, na určité místo. Možná vás to potáhne do míst vašeho dětství nebo na návštěvu k příbuzným, které jste dlouho neviděli. Překvapíte tím je i sami sebe. Uvidíte, jak příjemné jsou návraty. Můžete také začít zvelebovat domov, který pro vás dosud byl jen místem na přespání.

Kliďas, který umí vypěnit

Luna v Býku většině z nás přinese vyrovnanost. Býk dává člověku silné těžiště, málokdy se vychýlí z rovnováhy. Má rád pohodu a dobrou náladu a tu si budeme všichni v tomto úplňku užívat. Je tu ale háček. Každý býk má Achillovu patu, a pokud se jí někdo dotkne, vypění. Pak dokáže „vybílit“ hospodu a prohodit někoho oknem, například pokud se netaktně dotkne jeho partnerky. A protože budeme v tuto dobu všichni tak trochu Býky, alespoň svými city, měli bychom vyhledávat pokojné prostředí a lidi, kteří nám dělají dobře. Říká se, že Býk se vytočí jednou za život, ale pak je schopen i zabít, tak jen ať to není za tohoto úplňku.

Podlehnout pokušení

... to se nám krásně může podařit právě v těchto dnech. Někdo má rád holky, jiný vdolky, ale podlehnout obojímu bude tak sladké. V lásce můžeme své vztahy stabilizovat natolik, že nám to přinese užitek i v budoucnu. Budeme si užívat oblíbených jídel, pití, společnosti, koupelí, měkkých peřin a luxusního povlečení, nových šatů a milování. Vše nám Luna v Býku přeje, jen pozor na kocoviny a gastritidu. Všeho moc škodí.

Rozum na max

Zdá se, že city a myšlení se navzájem vylučují, ale za Luny v Býku nikoliv. Využijte toho v práci a podnikání, budete mít skvělé nápady, kombinační schopnosti - a můžete chytře vydělat. To působí vztah Býka k majetku, umí si ho zajistit a má k němu vztah především citový, rozum je pouhým důsledkem. Nechtějte avšak vydělat za každou cenu! Pozor na sázky, neriskujte, ale uvažujte. V tom je nyní ta pravá síla.

Zdraví v býku

„Býčí šíje“ je známý pojem, neohne se před ničím a projevuje se v ní stálá a nelomná vůle. Ta nám všem bude za této Luny sloužit také, ale může si to vyžádat svou daň. Pozor na krční obratle, hlasivky, štítnou žlázu, jícen a hrtan. Pokud neprochladnete a nebudete se stavět na hlavu, budete však zdravotně stabilní jako nikdy předtím.

Článek pro vás připravila numeroložka Klára.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Vyvěštěte si lásku v předvánočním čase Vyvěštěte si lásku v předvánočním čase

Čas adventu byl odedávna časem věšteb a čarování, který je důležitý pro každého, kdo touží po lásce a...

Celý článek »