Reklama
 
Reklama
Reklama

Listopadový Úplněk v Býku

19. listopadu (v 9 hodin a 57 minut) se spolu s úplňkem přikulí znamení Býka. Plná Luna nám všem dá pocítit býčí vlastnosti, nadání a energii. Každý z nás na ni samozřejmě bude reagovat po svém. Co je však jisté, přinese nám požitkářské prožívání života, láskyplný vztah k lidem, ocenění skutečných hodnot a radost.

Listopadový Úplněk v Býku (obrázek)

17. 11. 2021 –  Úplněk v Býku nám všem dá více rozvážnosti. Budeme cítit své spojení se zemí, své kořeny, vztah k domovu a rodným místům. Také si vychutnáme podzimní zahradničení, hrabání listí a jeho vůni, pálení ohýnků a radovánky, které s tím souvisí. Budeme vyhledávat své blízké lidi a více než jindy budeme mít radost, pokud oni budou projevovat radost.

Požitek z fungujících vztahů, dobrého jídla a pití, dobrého filmu, divadla, knihy, hudby, to vše touží býk sdílet se svými blízkými. Právě společné sdílení mu působí radost a silný prožitek. A to nám všem bude dáno již několik dní před úplňkem a také pár dní po něm.

Budeme vyladěni na vytrvalostní běh a je dost možné, že co v tuto dobu začneme, opravdu dokončíme, šance jsou velké. Proto, pokud máte v hlavě plány na renovaci domu či bytu, pracovní projekt nebo tvorbu nějakého díla, za býčí luny je vhodný čas s tím začít.

Úplněk v Býku nám také dává mimořádné benefity na milostném poli. Společná cesta beze spěchu, v klidu a při současném prožití každé společné vteřiny je mimořádným předpokladem pro ne úplně běžné zážitky.

Láska a partnerské vztahy

Co se týče vztahu je zde dobrá šance oprášit stálé partnerství, spatřit se navzájem novýma očima a znovu se zamilovat, nebo se zahledět do toho pravého či té pravé. Nemusí jít o velký třesk, ale o pomalé sympatie, které vyústí v silný cit.

V době úplňku ve znamení Býka téměř nehrozí nějaké konflikty, ale přece jen si dejte pozor na mimořádné situace, o nichž víte, že váš stabilně štvou, nebo na lidi, kteří vás vždy dovedou nadzvednout. Pokud například neradi tapetujete, nechte to na jindy. Pokud máte tchyni nebo tetu, která se projevuje nevhodně, počkejte se jejím pozváním aspoň o týden. Býčí Luna nám může zprostředkovat i Býkovo nadání naštvat se jen párkrát za život, ale pořádně, a to pak následuje výbuch, kráter a totální Pompeje. A to nechceme.

Zdraví na prvním místě

Co se týče zdraví, je vhodná doba na posilování a otužování, ale nikterak drasticky, nýbrž rozvážně a zvolna, jak už je to Býkům vlastní. Pozor na krk a vše, co je v něm - hlasivky, jícen, hrtan i štítnou žlázu. Hodí se prevence nachlazení, hodně citrusových plodů, dobrou šálu, a pokud budete při podzimním ohýnku zpívat, nepřepískněte možnosti svých hlasivek.

Býčí Luna nám pomůže vychutnat život a cítit běžné okamžiky jako nevšední. Věnujte tomu vědomou pozornost a užijte si to.

Článek pro vás připravila kartářka Berta.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Přečtěte si svůj HOROSKOP na rok 2022 Přečtěte si svůj HOROSKOP na rok 2022

Chcete vědět, co vás čeká? Zda potkáte svou lásku, zlepšíte si svou finanční situaci, co se stane?...

Celý článek »