Reklama
 
Reklama
Reklama

Lovecký měsíc - úplněk v Beranu

V říjnu chodili staří Indiáni za úplňku na noční lov, aby si nadělali zásoby na zimu. I my se můžeme pomocí beraního úplňku dobře zajistit, znamená to rozjet projekty, které nám do budoucna přinesou obživu, ale také nás budou bavit. A to vůbec není k zahození!

Lovecký měsíc - úplněk v Beranu (obrázek)

9. 10. 2019 –  Lovecký úplněk, který bude kulminovat 13. října, ve 23.07, vám přinese do cesty snadnou kořist. Může se jednat zejména o pracovní projekty, při kterých budou žádány vaše zkušenosti anebo přímo vedení, umělecké a zájmové projekty v rámci všech oblastí vašich hobby, ale také charitativní záležitosti, které s sebou peníze nenesou, ale zaujmou vás a jejich vedlejším produktem bude společenská prestiž. Možnosti tohoto typu se budou připravovat a upozorňovat na sebe již týden před úplňkem. Skutečně je ta pravá chvíle naskočit na vlnu a něco nového pro sebe i pro ostatní udělat. Vyzkoušet si nové znalosti nebo metody práce, spolupráci s novými lidmi. Potěšující nyní je, že lidé mají dispozice na projektech harmonicky spolupracovat a nebudou se snažit ukousnout největší kus koláče jen pro sebe. Refrénem tohoto období je společný cíl a společné výsledky. Skupina společně zaměřených lidí zmůže víc než jedinec a pokud máte smysluplné vize, snadno pro ně získáte ostatní.

Víte, co chcete?

Úplněk v Beranu má ještě jednu vynikající vlastnost, která se dobře pojí s indiánským loveckým smyslem tohoto období. Berani se nevzdávají a nepolevují ve svém zaměření na cíl. To bude platit zcela stoprocentně pro zrozence tohoto znamení, ale ovlivní to i všechny ostatní. Kus beraní houževnatosti, síly, ohně a bojovnosti prostě prostě přejde na nás všechny. Překážky pro nás v tomto období prostě neexistují, anebo jsou tak zanedbatelné, že je snadno překonáme. Dobře a rychle také vynajdeme způsoby, jak je překonat. Dá se tedy říci, že v žádném období roku nebyl cíl tak na dosah ruky, jako nyní. Jen je třeba základní věc - svůj cíl znát.

Pro tento účel dobře poslouží meditace. Beran je ohnivé znamení, proto našim představám pomůže hledět během meditace do plamene svíčky nebo přímo do ohně. Pokud se vám podaří zabránit myšlenkám, aby neposkakovaly z jedné věci na druhou, a prostě jen tak být, měla by se vám v mysli samovolně vynořit představa vašeho cíle. I kdyby se jevila nesmyslně, nechte ji rozvinout. Nezaměřujte svou mysl primárně na pracovní aktivity. Nikterak se nesnažte ji ovlivnit. Pro ilustraci: Při podobné meditaci se kdysi jedné anglické ženě vyjevila představa kočky vrnící na klíně. Protože cílem bylo naplánovat budoucí pracovní zaměření, anglická lady byla s meditací nespokojená. Teprve za pár chvil jí došlo, že může spojit svou snahu mít vlastní kavárnu s felinoterapií pomocí koček. Tak se zrodila slavná síť “kočičích kaváren“, kam si lidé chodí odpočinout, pomazlit se s malými šelmičkami a nechat se uklidnit jejich vrněním a hebkostí. Projekt má mnoho napodobitelů po celém světě. A je úspěšný. Proto svou mysl nikam netlačte, nenuťte ji ke konkrétním výsledkům, v tom je přece podstata meditace.

Co se týče zdravotní situace, úplněk v Beranu dává zabrat celé hlavě, to znamená, že si dejte pozor a věnujte péči očím, uším, zubům, nosu a také dýchacím cestám, jejichž jsou ústa branou. Potřebujete hodně čerstvého, nejlépe lesního vzduchu. Věnujte se také své imunitě, trochu se otužujte a maličko denně se namáhejte a hýbejte. Až se zima zeptá, co jste pro sebe udělali, budete mít pádnou odpověď.

Článek pro vás připravila numeroložka Adriana.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Kundalini - hadí síla ve vašem těle! Kundalini - hadí síla ve vašem těle!

Je to síla, která ve vás dřímá jako spící had, ale můžete ji probudit a pak prostoupí celým vašim tělem...

Celý článek »