Reklama
 
Reklama
Reklama

Máma daná z hvězd

Založit rodinu může být velký krok do neznáma. Čekají vás příjemné rodičovské povinnosti? Tápete, jaká budete matka? Oslavte s námi DEN MATEK (9.5.) a přečtěte si, co vás charakterizuje!

Máma daná z hvězd (obrázek)

5. 5. 2021 –  Beran
Ženy narozené v Beranu hýří energií a elánem. S dětmi si rády hrají, ale také na ně kladou příliš vysoké nároky. Do vztahu neumějí vnést dostatek citu, což je při výchově velký zádrhel. Ze svého dítěte chtějí mít silného jedince, který si poradí s každým problémem.

Býk
Pokud byste hledali ideální matku, je to žena Býk. Nemá ráda hádky a zbytečně nerozkazuje. Svého potomka pohladí a zahrne láskou. Hýří trpělivostí, ale rovněž má na své děti přehnané nároky. Ke konfliktům dochází spíše v dospívání.

Blíženci
Vztah ženy Blížence s dětmi je rozmanitý, hravý a komunikativní. Své ratolesti vede k samostatnosti, a požaduje po nich úspěch. Možná někdy zapomíná na mazlení a dětský svět. Stačilo by se jen zeptat: „Co by si doopravdy chtěl“?

Rak
Mateřství a žena v Raku, to je dokonalá souhra. Svému dítěti projevuje lásku, oddanost a něhu. Příliš nekritizuje a dokáže se mu přizpůsobit. Ale pozor, tyto ženy jsou zásadové a běda, když začne dítko příliš neposlouchat! Račice se jen těžko smiřují s dospíváním potomků a ještě hůře nesou jeho osamostatnění.

Lev
Žena ve znamení Lva využívá volnou výchovu. Zbytečně na děti netlačí a do hry se vkládá až při problému. Děti Lvic jsou sebevědomé a dokážou si poradit v každé situaci. Své potomky brání za každou cenu!

Panna
Děti matek narozených v Panně jsou slušné a vychované. Své potomky učí šetrnosti a správným životním zásadám. Do jejich vzdělání jsou ochotny investovat maximum. Nemají rády, když děti vybočují jejich představám. Dětský svět je mnohem složitější než by se mohlo zdát.

Váhy
Sebevědomé spravedlivé Váhy jsou pro děti velkými vzory. Výchově dětí věnují spoustu času, ale opravdu nerozmazlují. Po svých ratolestech nekřičí, ale domlouvají. Je pravda, že potomci Vah jdou vlastní cestou a často neposlouchají.

Štír
Matka ve znamení Štíra je svým dětem oddaná, ale umí si najít čas na sebe. K životu potřebuje lásku i společnost. Svých dětí se přehnaně zastává a preferuje rozmazlování. Svým potomkům dopřává kvalitní vzdělání a finanční zabezpečení.

Střelec
Matka Střelec je zvláštní. Její dobrodružná povaha vnese do výchovy zmatek. Tyto ženy věnují mnoho času sobě, s dětmi si spíše hrají, než aby je vychovávaly. Jejich potomci jsou brzy samostatní, veselí a holdují společnosti.

Kozoroh
Není to velitelka, ale matka Kozoroh. Její výchova je podrobena řádu. Nesnese lež a přetvařování. S dětmi se dokáže pomazlit, ale není to příliš často. Myslí na jejich budoucnost. Tíhne po tom, aby byly spolehlivé a dokonale připravené do života.

Vodnář
Ženy Vodnářky se svým dětem spíše přizpůsobí a preferují moderní výchovu. Své osobě věnují spoustu času a děti nechají jít brzy svou vlastní cestou, ale jejich názory podporují. Nerady své miláčky do něčeho nutí.

Ryby
Žena Ryba působí jako skvělá matka a také je. Citlivost, přátelskost a schopnost se s dětmi pomazlit, je více než tvrdé zásady. Pro své děti hledá skvělou budoucnost a vede je ke vzdělání a výhodné práci. Touží, aby dosáhly více než ona sama.

Nepropadejte panice, každá maminka je pro své dítě ta jediná a nejlepší, přestože se to tak kolikrát na první pohled nemusí zdát!

Článek pro vás připravila kartářka Květa.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Spiritualita Spiritualita

Už jste určitě někdy slyšeli o tom, že lidi obklopuje zvláštní aura. Co je tím slovem vlastně myšleno...

Celý článek »