Reklama
 
Reklama
Reklama

Modrý měsíc - druhý srpnový úplněk

31. srpna 2023 v 3:25 ráno nastává druhý srpnový úplněk! Dva úplňky během jediného měsíce mají vždy velký význam a na Zemi a vše živé působí velkou silou. Znamená to totiž, že daný rok má namísto dvanácti obvyklých úplňků třináct plných Lun. To se děje zhruba jednou za dva až tři roky. Co nám modrý měsíc přinese?

Modrý měsíc - druhý srpnový úplněk (obrázek)

30. 8. 2023 –  Dar Modrého měsíce

Název tohoto úplňku je matoucí, Měsíc nebude modrý, ale bude mít normální bílou barvu. Kulminovat bude ve znamení Ryb. Druhý úplněk během jediného měsíce má velký význam. Dostaneme příděl energie navíc. Ta posílí naše přirozené dary a talenty. Je dobré, pokud každý z nás bude s energií pracovat a bude i užívat vědomě. To znamená - nenechte se unášet svými city a emocemi. Zvláště ne těmi prudkými a negativními. Podporujte vzájemné pochopení a empatii. Během tohoto úplňku budeme introvertnější než obvykle, ale zároveň budeme vyhledávat společnost nejbližších a milovaných bytostí. Můžeme posílit pro nás tak důležité vztahy, prožít je na jiné úrovni a získat zážitky, které by například extrovertní Lvi nebo Blíženci jen tak snadno nezískali.

Modrý měsíc v Rybách

Ryby jsou citlivé znamení uzavřené do sebe. Své silné a hluboké prožívání vztahů nedávají příliš najevo, jen ten, kdo je zná, pochopí, co se v nich právě odehrává. Jsou jako spodní proud na dně hlubokého jezera. Není vidět, ale jeho síla je velká.

Ryby mají mnoho talentů a vysokou inteligenci, jsou silné nejen citově, ale i intelektuálně. Snadno se učí novým věcem, rozumí technologiím a rády je užívají ve prospěch dobrých lidí a věcí. Protože se neumějí vytahovat a upozorňovat na sebe, často velice překvapí nenadálým vynikajícím výkonem v práci, ve sportu i v umění. Mají také velký smysl pro humor a často z naprostého ticha pronesou situační fór, který zboří celé okolí. Je radost mít zrozence v Rybách za přítele nebo za životního partnera. Ryby jsou věrné, chápou hodnoty a mají srovnané priority. Těchto darů a pohledů na život se nám všem dostane za Modrého úplňku. Srovnejme si věci ve svém životě, prociťme a prožijme lásku, kterou chováme ke svým blízkým. Můžeme pohlédnout do svého srdce a zeptat se ho, zda děláme vše správně a co je třeba změnit. Nečekejte racionální a logické myšlenky, poslouchejte city. Je dobré vstoupit do tohoto období vědomě. Luna v Rybách vám odhalí toho, kým opravdu jste, nepromítá do vás cizí vlivy. Proto je dobré připravit se na to, že poznáte sami sebe z jiných stránek a že se na to těšíte.

Zdraví za Modrého Měsíce v Rybách

Pokud se nepřipravíme na rybí citlivost, může některé jedince zaskočit hloubka prožívání. Dokonce i Střelci, kteří jsou obvykle dost nad věcí, mohou mít pocit, že se „topí“ v citech a pocitech. Nepřipravené osoby mohou sklouznout do deprese a podléhat alkoholu nebo nadužívat léky. Pracujte se svou psychikou tím, že si připravíte jen milou společnost, příjemná setkání a útulné prostředí. Nesnažte se roztříštit mezi mnoho lidí, nevyhledávejte velkou společnost. Intenzita citů bude darem, pokud zvolíte správně. Pijte bylinné výluhy z máty, meduňky a třezalky. Zkuste wellness s tím, koho máte rádi. Čtěte dětem pohádky.

Pozor na chodidla a prsty u nohou, dopřejte si pedikúru, chůzi naboso po orosené trávě a plavání.

Užijte si Modrý Měsíc co nejlépe.

Článek pro vás připravila numeroložka Klára.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Harmonie podzimní rovnodennosti: svátek Mabon Harmonie podzimní rovnodennosti: svátek Mabon

Letos oslavíme tento svátek harmonie 23. září v 8:50 ráno. Staří Keltové by nám vysvětlili, že v této...

Celý článek »