Reklama
 
Reklama
Reklama

Nejlepší vánoční dárky podle znamení zvěrokruhu

Máte už vybrané dárečky pro vaše blízké? Ještě ne? Proradíme vám, čím uděláte největší radost každému ze dvanácti znamení!

Nejlepší vánoční dárky podle znamení zvěrokruhu (obrázek)

4. 12. 2019 –  Beran
Berani jsou akční a energičtí, takže skvělým dárečkem je pro ně různé sportovní vybavení, ať už po zimní sporty, nebo na cvičení a posilování. Ať už si ten váš Beran rád vyrazí na zimní hory na lyže, turistiku, nebo dá raději přednost tělocvičně, určitě ho potěšíte nějakým užitečným sportovním doplňkem, který mu pomůže posunout si své výkony a kondici zas o nějaký ten kus nahoru!

Býk
Býci jsou praktičtí lidé, a proto nejvíce ocení dáreček, který bude užitečným pomocníkem pro každý den - rozhodně nic takového, co bude jen zdobit poličku a sbírat prach! Dobrou volbou mohou být třeba kuchyňské spotřebiče, nářadí, nebo různé užitečné a praktické vychytávky do domácnosti. Ale samozřejmě musíte předem zjistit, jestli obdarovaný již náhodou stejnou věc nevlastní!

Blíženci

Blíženci se rádi dovídají nové věci a rozšiřují si obzory, proto je nejvíce potěší kniha - a to klidně i taková, která pro ně bude trochu překvapením, protože by je třeba samotné nenapadlo si ji pořídit! Pokud si nejste jisti, po čem sáhnout, sázkou na jistotu bude nějaká naučná literatura, třeba encyklopedie, se širokým záběrem, do které se každý Blíženec jistě s velkou chutí začte!

Rak
Pro domácky založené Raky bude ideálním dárečkem nějaký vkusný, krásný a s láskou vybraný doplněk či dekorace do domácnosti. Vybírejte spíš jemné a něžné barvy a motivy, třeba s motivy moře, andělů, květin a podobně. A aby byl váš dáreček skutečně dokonalý, napište k němu třeba nějaké zcela osobní věnování či pár veršů, ideálně na pohled s romantickými výjevy!

Lev

Lvi si potrpí na to, aby měli vždy to nejlepší, takže je rozhodně potěšíte čímkoliv prestižním se známkou luxusu a samozřejmě renomované značky. Možnosti jsou různé - třeba drahý a kvalitní parfém či kosmetika, kvalitní a špičková elektronika, luxusní hodinky, šperk z pravého zlata či stříbra, nebo pro dámy třeba značková kabelka. V každém případě platí, že na Lvech nesmíte šetřit!

Panna

Panny jsou pracovití lidé, a tak je potěšíte dárečkem, který jim umožní začít něco zajímavého dělat a zabavit se tak po zbytek zimního volna! Pro dámy v Panně zkuste třeba různé pomůcky pro ruční práce nebo nějakou kreativní kuchyňskou pomůcku, pány potěší něco do výbavy domácího kutila či nějaká užitečná drobná elektronika, a dobrou volbou jsou i různé příručky plné inspirace!

Váhy
Váhy jsou velkými milovníky umění, takže pro výběr ideálního dárečku pro ně se vyplatí sáhnout právě do uměleckého soudku. Potěšíte je například cédéčkem s kvalitní hudbou, dobrým románem nebo sbírkou básní či povídek nebo krásným obrazem k pověšení na zeď. Můžete ovšem podnítit i jejich vlastní tvořivost, například sadou pomůcek pro ruční práce nebo hudebním nástrojem.

Štír
Štíři jsou nejvíce ze všech znamení vnímaví k věcem mezi nebem a zemí, takže právě jim udělají největší radost esoterické pomůcky - například vykládací karty, léčivé drahokamy nebo šperky a amulety z nich vyrobené, vonné oleje, bylinkové směsi, ale ocení také knihy z oblasti esoteriky. Potěší je i doplňky na navození atmosféry, jako masážní olej, vonné svíčky nebo aromalampa.

Střelec
Dobrodružné Střelce vždy potěší nějaká ta výbava pro přežití v přírodě, vybavení pro zimní sporty nebo vychytávky pro cestování, zkrátka praktické a užitečné věci, které jim pomohou zas něco zajímavého podniknout! Skvělou volbou je pro ně i elektronika, ať už je to nový telefon, počítač, fotoaparát nebo doplňky k nim, to jsou věci, které jim zaručeně udělají velkou radost!

Kozoroh
Kozorozi si potrpí na kvalitu a prestiž, proto se je rozhodně nesnažte odbýt nějakým levným šmejdem, byť by byl hezký! Raději nějaká skutečně kvalitní a značková drobnost, než velká věc podezřelé kvality. Potěšíte je například elektronikou nebo dobrou knížkou, ale nepohrdnou ani lahví nějakého skutečně kvalitního nápoje, šperkem nebo kvalitní značkovou kosmetikou!

Vodnář

Nekonvenční Vodnářské osobnosti potěšíte nápaditými a originálními dárečky, zkrátka nějakou zajímavostí, která se jen tak běžně nevidí! Mělo by to však být zároveň i funkční a užitečné - třeba nějaká zajímavá elektronika, která spojuje dvě funkce v jednom, nebo nová a žhavá vychytávka z oblasti jejich koníčků, ať už je to sport, vaření, cestování, umění nebo cokoliv jiného!

Ryby

Vnímavé Ryby nejvíce potěšíte dobře vybranou knížkou, u které bude jasné, že jste jejímu výběru věnovali skutečně velkou a osobní pozornost! Potrpí si spíš na to, co chtěl darující dárečkem říct, než na to, kolik to stálo peněz. Tak tedy nezapomeňte připojit věnování! Potěšíte je i nějakou vlastnoručně vyrobenou drobností, kterou jste s láskou vytvořili jen a jen pro ně!

Článek pro vás připravila astroložka Mona.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Tři nejmocnější symboly štěstí Tři nejmocnější symboly štěstí

V pověrách nalezneme spoustu různých šťastných znamení. Která jsou ty nejsilnější z nich a proč právě...

Celý článek »