Reklama
 
Reklama
Reklama

Největší životní omyly podle znamení

Každý z nás někdy něco v životě zkazil, ale třeba to není jenom vaše chyba. Za spoustu našich přešlapů mohou zkrátka hvězdy!

Největší životní omyly podle znamení (obrázek)

27. 6. 2022 –  Beran
Berani mají sklon se zamotávat do konfliktů a díky své vrozené paličatosti občas neodhadnou vhodný čas začít se řídit rčením, že moudřejší ustoupí. V lepším případě si nadělají zbytečné nepřátele kvůli nepodstatným hádkám, v tom horším se mohou klidně zaplést do rvačky a odnést si třeba suvenýr v podobě chybějících zubů!

Býk
Býci se v životě do změn nehrnou a když si něco vyžaduje rychlé reakce, raději nad tím mávnou rukou a dělají si dál to své. Občas jim však takhle může uniknout životní příležitost, třeba k dobré investici, skvělému zaměstnání, koupi nemovitosti nebo cestovatelskému zážitku - zkrátka proto, že se včas nerozhoupali k akci!

Blíženci
Blížence přitahuje seznamování s novými lidmi, vyhledávají nové podněty a změnu. Někdy se jim však navazování nových přátelství vymkne z rukou. A pak si vyčítají, že kvůli nemístnímu flirtování, zanedbávání své zákonité polovičky nebo dokonce nevěře zbytečně zatloukli hřebík do rakve dlouhodobého partnerského vztahu!

Rak
Raci hluboce prožívají citový život a mají sklon pečovat o lidi, které mají rádi. Takhle se jim ovšem může stát, že je někdo zkrátka využije a jejich laskavost je přivede do problémů. Například když z lásky zachraňují různé pochybné existence, ať už alkoholiky, násilníky, drogově závislé nebo psychopaty.

Lev
Sebevědomí Lvi rozhodně nepatří mezi skromné typy a mají velké ambice, takže se jim občas může stát, že své schopnosti zkrátka přecení a naberou si toho na sebe víc než zvládnou. A pak jim projekty a plány, které začali hned ve velkém stylu, mohou začít padat na hlavu třeba v podobě dluhů či nesplněných závazků.

Panna
Panny věnují velkou pozornost detailům, ale někdy jim u toho unikne celek a třeba se tak zamotají u nějaké maličkosti, že pak něco opravdu důležitého nestihnou. Perfekcionismus je zkrátka dvousečná zbraň. Například se mohou snažit udělat nějakou důležitou práci tak důkladně, že nakonec prošvihnou termín a je to celé k ničemu!

Váhy
Váhy se snaží vyjít s každým a vycházet lidem vstříc, ale často až natolik, že u toho zapomenou na své vlastní potřeby a zájmy. Zkrátka se přizpůsobí i tehdy, když už by bylo lepší si dupnout, že teď bude po jejich. A pak zpětně vidí, že to byla chyba a že někdy je možná lepší si stát za svým, než pořád ustupovat, aby byli ostatní spokojeni.

Štír
Štíři jsou náročné povahy a nespokojí se jen tak s ledasčím, zvláště pak v oblasti lásky a vztahů. S odstupem času pak někdy vidí, že tolik vybírali, až nakonec přebrali, a že partner, kterému dali před deseti lety košem, možná nakonec nebyl tak špatný. Anebo že ten příbuzný, se kterým přestali mluvit, to vlastně nemyslel zle.

Střelec
Upřímní a otevření Střelci si v životě nejčastěji zavaří svým sklonem k netaktnosti. Na diplomatická vyjádření zkrátka nemají příliš buňky a říkají věci tak, jak jsou, ale to jim může zkomplikovat vztahy. Z jejich strany jsou poznámky třeba o tom, že někdo přibral nebo nevypadá zdravě, úplně nevinné a vůbec si nevšimnou své faux pas!

Kozoroh
Kozorozi často dávají v životě až příliš velkou vážnost a důležitost svým cílům a ambicím, ať už na poli kariéry nebo vztahů. Často jim to však jen přidělává starosti a stres, když se například nesmíří s tím, že nezískali vysněnou práci nebo dostali košem. A místo aby nad tím mávli rukou a posunuli se dál, plýtvají svou energií na to, co jim není souzeno.

Vodnář
Vodnáři mají rebelantskou duši a rádi jdou proti proudu, takže si někdy téměř až koledují o problémy s autoritami. Vždyť pravidla jsou zde proto, aby se porušovala! Když to ovšem s tím porušováním přepísknou, občas jim nečekaně přistane ve schránce mastná pokuta, nebo zbytečně dostanou vyhazov kvůli nějaké banalitě!

Ryby
Velkou slabostí Ryb je sklon k závislostem všeho druhu, který jim může ničit život! A nemusí to být jen závislost na alkoholu, návykových látkách, sladkostech nebo třeba počítačových hrách. Ryby se často neumí odpoutat ani od nefunkčních vztahů, a díky své citlivosti a vstřícnosti se v nich pak často nechají využívat!

Článek pro vás připravila numeroložka Eliška.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Slunce vstupuje do znamení Panny Slunce vstupuje do znamení Panny

První závan podzimu přichází spolu se znamením Panny 23. srpna 2022 v 5:17. Připravte se na to, co nám...

Celý článek »