Reklama
 
Reklama
Reklama

Numerologie, osobní vibrace a životní číslo

Víte, jak funguje numerologie a životního čísla? Sešli jsme se s numeroložkou Klárou, odbornicí na slovo vzatou, aby nás zasvětila do tajuplného věštění pomocí čísel. Věnuje také výkladu karet a oba tyto věštecké obory navzájem velmi umně propojuje.

Numerologie, osobní vibrace a životní číslo (obrázek)

8. 3. 2023 –  Jak se numerologie a výklad karet doplňují?

Díky numerologii dokáže Klára sestavit psychologický profil člověka, a to je pro ni nesmírnou pomocí při vykládání karet. Než se tato zkušená kartářka pustí do výkladu, vždy se svého klienta nejprve zeptá na datum narození - stejné karty totiž mohou podle povahy člověka odhalit jiné souvislosti! A o povaze vypovídají především čísla.

Životní číslo - co nám prozrazuje?

Nejdůležitější je vždy zjistit vaše osudové životní číslo, které se počítá z data narození. S ním se člověk narodí a je s ním spojená karma. Jsou tam dané vlastnosti člověka a možnosti člověka, to znamená pracovní i studijní.

Co je to osobní roční vibrace?

Numerologická osobní roční vibrace trvá dvanáct měsíců - od jedněch narozenin do druhých. V tomto ročním období procházíme určitými věcmi, které nás buď ohrožují, nebo naopak nám přejí. Při výpočtu se srovnává datum narození s datem posledních narozenin.

Numerologická mřížka - vše o lidské povaze

Dalším důležitým nástrojem je numerologická mřížka. Zapisuje se do ní celé datum narození, přičemž každé číslo, které se v něm objeví, má svůj zvláštní význam. Numerologická mřížka sice vypadá na pohled jednoduše, ale její výklad je složitý a může o vaší povaze říct opravdu hodně. Tím se však možnosti numerologie zdaleka nekončí. Numerologie je totiž velmi složitá věda a je tam ještě spousta dalších a dalších věcí, na které bychom se mohli podívat.

A pokud i vy toužíte po odborném výkladu a přesném sestavení vašeho profilu, ozvěte se naší numeroložce a kartářce Klárce, která se Vám bude plně věnovat.

Článek pro vás připravila numeroložka Klára.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jak dosáhnout úspěch bez boje a námahy Jak dosáhnout úspěch bez boje a námahy

Všude nám říkají, že úspěch si musíme vybojovat. Že bez tvrdé dřiny to zkrátka nejde. Ale stačí změnit...

Celý článek »