Reklama
 
Reklama
Reklama

Podzim podle znamení

Podzim je tady a každé znamení si ho umí užívat po svém. Co pro vás znamená sezona padajícího listí podle hvězd?

Podzim podle znamení (obrázek)

16. 9. 2020 –  Beran
Aktivní Beran má spoustu energie, ale po dlouhé letní sezoně, kdy se pořád něco dělo, už nejspíš cítí trošku únavu. Zkracující se dny a sychravé počasí mu připomenou, že se nelze pořád jen honit za nějakými výkony, ať už sportovními nebo jinými. Občas je fajn jen si tak sednout s hrníčkem čaje a třeba si číst nebo nedělat vůbec nic!

Býk
Pro zemské znamení Býka je podzim především časem sběru úrody. Spousta z nich má vlastní zahrádku, takže mají podzimních měsících plné ruky práce, ale taky hodně důvodů k radosti! Ti ostatní si zas užijí kulinářské experimentování z nákupů na farmářských trzích, které dává široké pole nových zajímavých možností.

Blíženci
Zatímco v létě si Blíženci užívali setkávání a debaty s novými lidmi a nejspíš si opět rozšířili svůj okruh přátel a známých, na podzim už k tomu tolik příležitostí nebude. Ale to vůbec nevadí, protože je taky potřeba trošku doplnit okruh témat k rozhovorům - ať už čtením knížek, sledováním zajímavých filmů a dokumentů nebo navštěvováním přednášek.

Rak
Chladné podzimní počasí dává Rakům příležitost užít si to, co mají nejraději - pohodu a klid svého domova! Budou mít radost z toho, že si mohou vychutnat pohodlíčko v kruhu svých blízkých, zatímco venku může lít jako z konve. Navíc po sezoně dovolených jsou konečně všichni opět doma, takže se mohou častěji setkávat s příbuznými.

Lev
Pro Lvy je nástup podzimu skvělá příležitost posunout se opět o něco dál ve své kariéře. Po okurkové sezoně se opět začíná něco dít a objevují se nové příležitosti, které dají Lvům šanci zazářit a ukázat světu své schopnosti. Ze všech možností si vyberou tu, kde je největší naděje na úspěch a slávu, a s chutí se pustí do práce na postupu kupředu.

Panna
Sychravé podzimní dny umí Pannám přidělat nějaké ty vrásky na čele. Hlavně si budou dělat starost o zdraví a věnují proto velkou pozornost důslednému dodržování hygieny. Ale není všechno jenom černé - podzim přinese Pannám spoustu času, který budou moct věnovat důkladnému úklidu a vylepšení své domácnosti, což je bude bavit.

Váhy
Váhy si na podzimu budou nejvíce užívat setkávání s přáteli v kavárně a velmi ocení taky to, že se po letních prázdninách opět rozproudil kulturní život a mají více možností navštívit třeba divadlo nebo kvalitní koncert. Ocení ovšem i příjemné chvíle strávené doma s knížkou a šálkem horkého čaje, nebo sledování filmů doma s rodinou.

Štír
Léto bylo pro citově založené Štíry nejspíš plné vášně a emocí a těší se proto, že jim podzim přinese konečně opět trochu víc klidu. To, co bylo v létě v pohybu, se konečně ustálí a ukáže se, jak jsou na tom vztahy doopravdy. Podzimní dny jsou tedy příjemným odpočinkem po boku skutečné lásky, ale klidně taky o samotě v pohodlí domova.

Střelec
Léto bylo pro Střelce plné zážitků, aktivit a cestování, a na podzim je konečně čas to všechno zpracovat - hlavně po technické stránce! Už na ně čekají hromady fotek a filmů z letních akcí, které je potřeba vytřídit a upravit. To je zajímavá práce, na kterou se těší, a určitě to vydá i na nějaké to promítání fotek pro přátele!

Kozoroh
Kozoroh má svůj styl a jistě se již těší na to, že na podzim může být opět elegantní v plné parádě, žádné dovolenkové outfity, upocená trička a mokré vlasy! Taky se potěší tomu, že se může opět začít naplno věnovat svým pracovním projektům, které si v létě musely dát trochu pohov, a posunout svoji kariéru zas o něco kupředu.

Vodnář
Vodnáři se již jistě těší, jak se konečně opět setkají se všemi svými přáteli, kteří byli v létě „rozlezlí“ všude možně po chalupách a dovolených. Teď, když budou opět všichni doma, bude čas si popovídat o zážitcích, sdělit novinky nebo si jen tak užít společný čas. Ne že by léto bylo chudé na společnost, ale staří kamarádi jsou staří kamarádi!

Ryby
Romantické a citlivé Ryby si budou naplno vychutnávat podzimní proměny přírody, barevnou krásu krajiny, pestré listí, ale i romantické kouzlo deštivých dnů. Nejspíš na ně přijde nostalgická nálada, kterou si ovšem umí užít a rádi si připomenou různé staré zážitky a vzpomínky. Znamená to pro ně taky více času pro hloubání a meditaci.

Článek pro vás připravila kartářka Jindřiška.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jak dosáhnout úspěch bez boje a námahy Jak dosáhnout úspěch bez boje a námahy

Všude nám říkají, že úspěch si musíme vybojovat. Že bez tvrdé dřiny to zkrátka nejde. Ale stačí změnit...

Celý článek »