Reklama
 
Reklama
Reklama

Povahové rysy podle znamení

Zdají se vám běžné popisy znamení moc komplikované a nejednoznačné? Ukážeme vám rychle a jasně, co je v povaze každého ze dvanácti znamení to úplně nejdůležitější!

Povahové rysy podle znamení (obrázek)

1. 9. 2021 –  Beran
Nejdůležitějším rysem Beranů je jejich průbojnost. Touží po příležitosti dělat si věci po svém a ukázat světu i sami sobě své kvality a schopnosti. S tím se spojuje taky určitá netrpělivost, protože kdy jindy, než teď a tady je ta pravá chvíle žít si svůj život podle vlastních představ. Berani mají ohromnou životní energii a ta jim velí jít pořád kupředu!

Býk
Pro Býky je snad nejtypičtější vlastnost jejich praktičnost. V životě se jim nejvíc počítá to, na co si lze šáhnout a taky velmi dobře vědí, že bez práce nejsou koláče. Jsou to stabilní jedinci, o které se lze opřít, a vyhlášení běžci na dlouhé tratě při dosahování praktických výsledků. Ty si ovšem chtějí taky patřičně užít, a proto umí ocenit pohodlí a komfort.

Blíženci
Blížence nejvíc vystihuje jejich zvídavost, touha po poznávaní všeho kolem sebe a nových podnětech. Velmi dobře jim to myslí a umí skvěle dávat své myšlenky do slov, ale málokdy vydrží delší dobu u jedné konkrétní činnosti nebo tématu - na to je na světě příliš mnoho nových možností! Rádi poznávají i nové lidi a s každým si najdou téma pro debatu.

Rak
Raci jsou pověstní svojí citovostí a hlubokým prožíváním emocí. Středobodem jejich života je všechno, co souvisí s hlubokými pocity, od vztahů, především těch rodinných, až po umění. Na prvním místě v jejich životě je domov, a protože jsou velmi vnímaví, baví je pečovat o lidi, které mají rádi. Znamení Raka představuje ve zvěrokruhu mateřský princip, bez ohledu na pohlaví.

Lev
Lva nejlépe vystihuje jedno jediné slovo - král! A to se vším, co ke královskému postavení patří! Ve Lvím světě se všechno nese ve velkém stylu a v tom, co dělá, touží být nejlepší. Proto si potrpí na komplimenty a luxus, ale zároveň umí být velkorysý a vždy působí vznešeně. S jeho postavením krále zvěrokruhu se spojují též mimořádné organizační schopnosti.

Panna
Pro Panny je nejtypičtější povahovou vlastností její pečlivost. Ve věcech, na kterých jí záleží, si všímá i ty nejmenší detaily, ať už jde o práci, domácnost nebo cokoliv jiného - to už může být u jednotlivých zrozenců v tomto znamení různé. To, čemu se Panna rozhodne věnovat opravdu důkladně, nebude mít konkurenci ve dvé preciznosti a dokonalosti.

Váhy
V povaze Vah je nejvýraznějším rysem snaha o porozumění a harmonii. Velkou pozornost věnují tomu, jak by mohly být věci zařízeny co nejlépe, tak, aby byli všichni spokojeni, šťastní, v míru a souladu. K tomu vedou různé cestičky, od rozhovorů až po umělecký projev. I pověstná nerozhodnost Vah souvisí s tím, že hledají vždy to nejharmoničtější řešení.

Štír
Pro nejtajemnější znamení zvěrokruhu Štíry je příznačné jedno slovo - hloubka! Jejich život je všechno jiné jen ne klouzání po povrchu věcí, a hlavně v citové sféře je jejich prožívání mimořádně hluboké, i když to obvykle nedávají na odiv, a to jejich okolí může trochu mást. Ale když přijde ten správný čas, ukáže se, co všechno se v nich ukrývá!

Střelec
Střelec je typický svojí čistou upřímností a otevřeností - jeho povaha je přímočará a nevidí důvod hrát kolem toho žádné hry. To co si myslí, to taky řekne, a co ho v životě baví, to taky dělá, i kdyby to bylo z pohledu ostatních znamení divoké nebo nerozumné. Miluje svobodu a mnohdy ho láká dobrodružství, mívá taky silný vztah k přírodě.

Kozoroh
V duši Kozorohů se ukrývá vážnost a seriózní přístup k životu, i když to občas mají sklon ukrývat pod maskou šaška. Ve skutečnosti jsou to ambiciózní duše, které to touží někam dotáhnout, i když konkrétní podoba jejich cílů může být jiná než obecná představa o úspěchu. V jejich duši se ukrývá určitá přísnost, ať už k okolí nebo i sami k sobě.

Vodnář
V duši Vodnářů je nejvýznamnějším rysem jejich svobodomyslnost a s tím spojena nekonvenčnost. Mají v povaze vrozený odpor k tomu dělat cokoliv jen proto, „že se to tak dělá“, pokud je to v rozporu s jejich ideály a představami o světě. Jsou to duše plné překvapení, spontánnosti, ale také vzletných ideálů o míru, lásce a bratrství všech lidí!

Ryby
Pro Ryby je typická hluboká intuitivní moudrost, která jim ovšem v životě radí držet se spíš zpátky. Přetavit totiž takový vnitřní vhled do praktických činů je hodně náročné, a taky že to nemusí vždy dopadnout podle očekávání. Ryby vědí, že všechno chce svůj čas a málokdy něco šijí horkou jehlou. Jsou to klidné duše a vědí, že důležité věci potřebují čas dozrát.

Článek pro vás připravila astroložka Karmen.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Stůl je mystický základ domova Stůl je mystický základ domova

To, čím je v kostele oltář, je v domě či bytě stůl. To, s jakou péčí je vybraný, opečovaný a obydlený...

Celý článek »