Reklama
 
Reklama
Reklama

Přečtěte si svůj HOROSKOP na rok 2022

Chcete vědět, co vás čeká? Zda potkáte svou lásku, zlepšíte si svou finanční situaci, co se stane? Čtěte dál nebo rovnou zavolejte astroložce pro svůj osobní horoskop na tel: 906 707 707 nebo pište sms na 909 15 49 s kódem HOROSKOP22 a váš text!

Přečtěte si svůj HOROSKOP na rok 2022 (obrázek)

6. 12. 2021 –  Beran (21.3. - 20.4.)
Berani, vy nemáte tento rok nač čekat. Musíte se chytit příležitostí, které se vám nabízejí, protože ty, na vás nebudou čekat věčně. Všechno, o čem jste snili, se začne proměňovat v realitu. Máte se na co těšit, tak vzhůru do toho!

Býk (21.4. - 21.5.)
Rok 2022 vás milí Býci překvapí. Přijde mnoho změn, které vás vytrhnou ze zavedených stereotypů a činností, které vás dlouhodobě omezovaly. Dejte tedy průchod svým snům a fantaziím! Důležité je se nebát.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Drazí Blíženci, je čas si urovnat priority a rozhodnout se. Pak nezbývá než za nimi tvrdě jít. Rok 2022 totiž přeje cílevědomým Blížencům, kterým se tak splní úžasné věci, o kterých doteď jen snili. Jen musíte opravdu vědět, co chcete.

Rak (22.6. - 22.7.)
Raci, vy budete v novém roce potřebovat spoustu trpělivosti. Bude vám připadat, že jde všechno moc pomalu, ale nebojte! Když dáte dohromady fantazii, vytrvalost a pracovitost, sklidíte zasloužené ovoce.

Lev (23.7. - 22.8.)
2022 je rokem, který jste snad ještě nezažili. Musíte si dopřát klid a ponořit se sami do sebe. Je potřeba se zamyslet nad tím, co je vlastně skutečným smyslem vašeho života. Odpovědi najdete a váš celý život to posune jiným směrem.

Panna (23.8. - 22.9.)
Máme za sebou již skoro dva roky pandemie a ve vašem ročním horoskopu Panny je vidět zlepšení, ať již materiální, finanční nebo si polepšíte v bydlení. Musíte mít však jasno v tom, co opravdu chcete, pak se posunete ke svému cíli bez větších překážek.

Váhy (23.9. - 23.10.)
Váhy, čeká vás rok seberealizace. Vše staré necháte za sebou a začnete se věnovat projektům a věcem, které vás naplňují a baví. Je čas plnit si sny! Musíte si začít věřit. Nepůjde to velkou rychlostí, ale na konci je světlo.

Štír (24.10. - 22.11.)
Milí Štíři, pevným bodem ve vašem životě bude váš vnitřní citový svět. Když se budete svého vnitřního hlasu držet, povede se vám ho postupně přenést i do svého reálného, vnějšího života. Znamená to hlavně uspokojení vašich materiálních potřeb.

Střelec (23.11. - 21.12.)
Rok 2022 pro vás Střelci bude určitě lepší než rok předcházející. Bude se skládat z drobných radostí. Vy dojdete pochopení, že nemusíte udělat přímo díru do světa, ale že vaši sebedůvěru nakopne i spousta podstatných maličkostí.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)
Kozorozi, vstupujete do nového roku plní plánů a představ. Tento rok vám ukáže, jaké máte možnosti a schopnosti, že je toho mnohem víc, než by vás vůbec mohlo napadnout. Těžká doba vás donutí naplno využít vaše přednosti a zvýšit si sebedůvěru.

Vodnář (21.1. - 20.2.)
Vodnáři, odvaha vám v příštím roce chybět nebude! Budete jí opravdu potřebovat ke splnění svých neuvěřitelných plánů. Spoléhejte se tentokrát pokud možno jen sami na sebe, věřte svému vnitřnímu hlasu a nenechte se od svých cílů odradit.

Ryby (21.2. - 20.3.)
Milé Ryby, je to pro vás rok plný práce. Nejradši byste nedělali nic, ale jen tak sedět vás také bavit nebude. Víte, že čím víc úsilí teď budete vydávat, později zaslouženě sklidíte v hezké odměně, kterou si nejraději vychutnáte v rodinném kruhu.

Článek pro vás připravila astroložka Helga.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Ideální povolání podle znamení Ideální povolání podle znamení

Uvažujete o změně kariéry? Nebo si vaše děti vybírají školu? Zvěrokruh vám napoví, jaká práce k vám...

Celý článek »