Reklama
 
Reklama
Reklama

Předvánoční finance podle znamení

Připravte se na vánoční nápor na vaši peněženku a zvládněte všechno na výbornou! Každé znamení zvěrokruhu má jiný způsob, jak nejlépe ušetřit. Který je ten váš?

Předvánoční finance podle znamení (obrázek)

11. 12. 2019 –  Beran
Když se dostanete jako Berani do toho rozpoložení, že si zkrátka postavíte hlavu a jdete za svým, pak jdou starosti o finance na druhou kolej! Přitom možná dobře víte, že to, co děláte, není příliš rozumné. Udržujte si tedy při nákupech chladnou hlavu a nenechejte se vytočit a vyvést z rovnováhy hektickou atmosférou v obchoďáku. Možná bude lepší raději nakoupit v klidu na internetu!

Býk

Jako Býci se snadno necháte zlákat vším, co slibuje komfort, pohodlí a když vás reklama přesvědčí, že je to opravdu absolutní špička kvality, tak neváháte vytáhnout peněženku a nechat v obchodě větší sumu, než jste měli v plánu. Je dobré tuto svoji slabost znát a řídit se tím, že nejlepší věci obvykle nejvýhodněji seženete od prověřených, ale méně známých menších výrobců.

Blíženci
Pokud někde umíte nechat spoustu peněz, pak je to nejspíš v knihkupectví - jako Blíženci totiž dobře víte, jaká je hodnota znalostí a chcete toto dopřát i svým nejbližším! Ale pozor, ať to nepřeženete - raději si dejte otázku, jestli bude tato osoba tuto knížku skutečně číst, nebo spíš zaujala vás a chcete si ji pak třeba od své polovičky půjčit! Ve druhém případě si ji raději stáhněte z internetu a ušetříte!

Rak
Základem příjemných svátků je pro vás dokonalá domácí pohoda se vším, co k tomu patří - proto nejspíš budete trávit adventní týdny pečením, uklízením a laděním skvělé výzdoby! A zde je taky vaše Achillova pata, protože často zkrátka neodoláte a prostě musíte investovat do nějaké drahé vychytávky do kuchyně nebo opět jednou obměnit barvu vánočních ozdob. Pozor na to!

Lev

Jako Lvi musíte být ve všem jedničky, a cokoliv sháníte, ať už pro sebe do domácnosti, nebo jako dáreček pro vaše nejbližší, musí to být zkrátka top špička - na levnější kategorie se ani nedíváte! A to je právě kámen úrazu, protože zdaleka ne vždy platí, že to, co je nejdražší a nejznačkovější je taky nejlepší! Dejte šanci i ekonomické kategorií, budete překvapeni, jak velké máte rezervy!

Panna
Panny si potrpí na detail ve všech oblastech, takže když něco kupujete, ať už jako dáreček nebo pro sebe, máte nejspíš zcela přesnou představu o každé nejmenší drobnosti daného produktu nebo služby. To ovšem často znamená nutnost si připlatit - všichni přece víme, že mít věci na míru je drahé. Zkuste to jinak - nešlo by na běžném produktu danou drobnost předělat svépomocí?

Váhy
Jakkoliv jste skromní a umíte si věci spočítat, přece jen je něco, na čem nešetříte - a to je kultura! Takže je naprosto jasné, že chcete ostatním dělat o svátcích radost právě tím, co je vašemu srdci nejbližší - možná je to lístek na koncert, permanentka do divadla nebo třeba hudební nástroj. Ale pozor, investujte podle toho, co daný člověk skutečně ocení, jinak jsou to vyhozené peníze!

Štír
Svůj předvánoční rozpočet si obvykle umíte dobře promyslet a zařídit tak, aby to bylo co nejvýhodnější, ale to by nesměly existovat impulsy, které vás chytnou za srdce a zcela změní vaše plány! Jako Štíři umíte mít pořádně silné vášně, a pak jde rozum stranou a peněženka může trpět. Pozor tedy na emoce, protože Vánoce jsou v tomto směru pořádně zatěžkávací zkouška!

Střelec
Vyrazili jste nakupovat dárečky, ale kromě nich si přinášíte domů i nejnovější vychytávku pro svůj počítač, novou zajímavou knihu nebo drahé sportovní náčiní, které jste přece již tak dlouho sháněli, ale teprve Vánoce vás vytáhly do obchodů? Nákupní kolečko vás Střelce snadno svede k tomu doplnit si výbavu pro vlastní koníčky, a za ty nakonec často utratíte víc než za samotné dárky!

Kozoroh
Jako Kozorozi máte jakousi vnitřní potřebu mít všechno na úrovni, a to po všech stránkách! Takže přípravy na Vánoce nejsou výjimkou - a samozřejmě, že to taky něco stojí! Pokud potřebujete ušetřit, budete nejspíš muset sáhnout po této rezervě, i když se skřípajícími zuby, a připustit si, že zkrátka nemusíte mít všechno v top kvalitě teď hned, že něco může počkat nebo se bez toho zcela obejdete.

Vodnář
Krédem Vodnářů je spontánnost, ale pozor, protože ta se někdy může pěkně prodražit - to nakonec už asi znáte z vlastní zkušenosti. Když tedy dostanete skvělý nápad, čím potěšit své blízké, nebo objevíte skvělou věc, kterou přesně potřebujete pro vaše sváteční plány, zadržte a zjistěte si, jestli náhodou nejde pořídit úplně to samé jinde a mnohem výhodněji. Většinou je odpověď ano!

Ryby
Stres je vám proti srsti a hektickým předvánočním honičkám byste se nejraději vyhnuli úplně - jak to ovšem udělat? Většinou je vaše odpověď zkrátka vlézt to prvního obchodu a prostě to koupit. Ale s tímto přístupem je jasné, že často přeplatíte! Pokud jste to nevyřešili nákupy s několikaměsíčním předstihem, vsaďte raději na levnější internetové obchody, kde nakoupíte v klidu a bez davů!

Článek pro vás připravila astroložka Helga.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Nastal čas změnit práci? Nastal čas změnit práci?

Přestala vás vaše práce bavit a váháte, jestli již přišel čas na změnu? Podle těchto signálů to poznáte...

Celý článek »