Reklama
 
Reklama
Reklama

Probuďte v něm vášeň pomocí bylin

Na podzim nám ubývá dobrá nálada, ale i sexuální apetit. Zvláště u mužů to může být hodně patrné. Ač to totiž neradi přiznávají, klimatické změny na ně působí mnohem více než na ženy. Ale není třeba smutnit. Ze spícího medvěda z něj zase můžete udělat divokého a vášnivého tygra. Stačí jen vědět, jaké bylinky nebo vůně použít ve vašem hnízdečku lásky.

Probuďte v něm vášeň pomocí bylin (obrázek)

7. 11. 2018 –  Svěžest a sexuální vitalita na první nádech

Máta je známá pro svou příjemně mentolovou vůni, která uvolňuje dýchací cesty, ale málokdo ví, že je to i úžasné afrodiziakum, které vám pomůže rozproudit krev vašemu milenci a zase ho probudit k životu. Nemusíte do něj hned hrnout mátu horem dolem, úplně postačí, když váš dům vyvoníte mátovým esenciálním olejem z aromalampy.

Vanilka, cesta k nekonečné rozkoši

Vanilková vůně je málokomu nepříjemná. Evokuje totiž cosi sladkého, příjemného a vzrušujícího. V alternativní medicíně se dokonce tato rostlina používá ke zmírnění depresí, vyčerpání nebo k léčbě celkového neklidu. Ale hlavně je vanilka hojně využívaná pro naladění sexuální chuti a nálady. Dokáže totiž navodit příjemnou a klidnou atmosféru, která má lehce dráždivou erotickou příchuť.

Skutečné koření lásky a erotiky


Nejvášnivějším kořením vůbec je kardamom. Ten totiž svou exotickou vůní doslova vybízí k tomu, aby se vaše pohledy setkaly a vy jeden pro druhého zahořely neutuchající touhou. Navíc má příznivý vliv na vaši psychiku a dokáže vás velice účinně zbavit celodenního stresu, ale přitom vás neuspí. Naopak, rozproudí ve vás krev a připraví vás na noc plnou vášně.

Nepodceňujte sílu vzpomínek


Občas člověka příjemně a eroticky naladí vůně, kterou dobře zná. Například vůně skořice, ta v mnoha lidech vyvolá příjemné vzpomínky na právě dopečený jablečný štrůdl, vánoční svařák na horské chatě, nebo silvestrovský vaječný likér. Kromě toho má skořice stimulační a energetické účinky, kdy nás velice příjemně stimuluje a povzbuzuje k milostným hrátkám.

Článek pro vás připravila astroložka Mona.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jak si plnit své sny? Jak si plnit své sny?

Říká se, že cokoliv, co opravdu chcete, je možné! No jo, jenomže jak na to? Co udělat, aby se vaše sny...

Celý článek »