Reklama
 
Reklama
Reklama

Probuďte v něm vášeň pomocí bylin

Na podzim nám ubývá dobrá nálada, ale i sexuální apetit. Zvláště u mužů to může být hodně patrné. Ač to totiž neradi přiznávají, klimatické změny na ně působí mnohem více než na ženy. Ale není třeba smutnit. Ze spícího medvěda z něj zase můžete udělat divokého a vášnivého tygra. Stačí jen vědět, jaké bylinky nebo vůně použít ve vašem hnízdečku lásky.

Probuďte v něm vášeň pomocí bylin (obrázek)

7. 11. 2018 –  Svěžest a sexuální vitalita na první nádech

Máta je známá pro svou příjemně mentolovou vůni, která uvolňuje dýchací cesty, ale málokdo ví, že je to i úžasné afrodiziakum, které vám pomůže rozproudit krev vašemu milenci a zase ho probudit k životu. Nemusíte do něj hned hrnout mátu horem dolem, úplně postačí, když váš dům vyvoníte mátovým esenciálním olejem z aromalampy.

Vanilka, cesta k nekonečné rozkoši

Vanilková vůně je málokomu nepříjemná. Evokuje totiž cosi sladkého, příjemného a vzrušujícího. V alternativní medicíně se dokonce tato rostlina používá ke zmírnění depresí, vyčerpání nebo k léčbě celkového neklidu. Ale hlavně je vanilka hojně využívaná pro naladění sexuální chuti a nálady. Dokáže totiž navodit příjemnou a klidnou atmosféru, která má lehce dráždivou erotickou příchuť.

Skutečné koření lásky a erotiky


Nejvášnivějším kořením vůbec je kardamom. Ten totiž svou exotickou vůní doslova vybízí k tomu, aby se vaše pohledy setkaly a vy jeden pro druhého zahořely neutuchající touhou. Navíc má příznivý vliv na vaši psychiku a dokáže vás velice účinně zbavit celodenního stresu, ale přitom vás neuspí. Naopak, rozproudí ve vás krev a připraví vás na noc plnou vášně.

Nepodceňujte sílu vzpomínek


Občas člověka příjemně a eroticky naladí vůně, kterou dobře zná. Například vůně skořice, ta v mnoha lidech vyvolá příjemné vzpomínky na právě dopečený jablečný štrůdl, vánoční svařák na horské chatě, nebo silvestrovský vaječný likér. Kromě toho má skořice stimulační a energetické účinky, kdy nás velice příjemně stimuluje a povzbuzuje k milostným hrátkám.

Článek pro vás připravila astroložka Mona.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Kundalini - hadí síla ve vašem těle! Kundalini - hadí síla ve vašem těle!

Je to síla, která ve vás dřímá jako spící had, ale můžete ji probudit a pak prostoupí celým vašim tělem...

Celý článek »