Reklama
 
Reklama
Reklama

Proč se opravdu důležitá přání neplní?

Je to jako na potvoru! Čím víc si něco přejete, tím častěji se to nepovede! Znáte to taky? Není to náhoda! Prozradíme vám, co je za tím a jak to změnit!

Proč se opravdu důležitá přání neplní? (obrázek)

27. 2. 2023 –  Otravné zákony schválnosti

Kolikrát už jste nadávali na pověstný zákon schválnosti? Máte taky tu zkušenost, že když je něco pro vás opravdu důležité, pak jako kdyby se celý svět proti vám spikl, a nakonec se to nepovede? Stává se to tak často, že díky tomu vznikly i pověstné Murphyho zákony!

A je přitom úplně jedno, čeho se vaše přání nebo snažení týká. Možná spěcháte na důležitou obchodní schůzku a porouchá se vám auto nebo ujede autobus. Toužíte se seznámit s atraktivním protějškem a zapůsobit na něj, a místo toho si uděláte trapas. Sníte o koncertu vaší oblíbené kapely a zrovna onemocníte. A tak dále.

Důležitost je narušení rovnováhy

Ano, opravdu se to v životě přesně takhle děje! A budete překvapeni, když zjistíte proč! Ty nejdůležitější věci vám nevychází z jedné jediné příčiny - a to je důležitost, kterou jim přikládáte! Začarovaný kruh!

Zní to podivně? Pojďme si to vysvětlit. V neviditelném světě existuje něco, čemu se říká „rovnovážné síly“. Když si něco velmi přejete, nebo tomu přikládáte mimořádnou důležitost, vzniká na energetické úrovni obrovská nerovnováha. Vytváří ji vaše myšlenková energie, která přikládá tomu či onomu extrémně velký význam.

Jenomže zákonitosti vesmíru jsou takové, že všechno se usiluje o rovnováhu. Tam, kde se objeví nějaká nerovnováha, dostávají se ke slovu ony rovnovážné síly, které se snaží vzniklou nerovnováhu nějak odstranit. A jak se to dělá nejlépe? No, rozbijí vám vaši bábovičku! Ne, není to zlomyslnost, pouze zákonitost. Když něčemu přikládáte nadměrný význam, vesmírní síly tomu zkrátka ten význam odejmou. Nerovnováha zmizí, ale záležitost se nepovede.

Když nejde o život...

Ale naštěstí existuje šikovný způsob, jak na rovnovážné síly vyzrát! Co myslíte, jak? Máte se snad svých důležitých přání vzdát a vykašlat se na všechno, na čem vám záleží? Ne, to opravdu ne!

Musíte však zabránit tomu, aby se kolem vašich přání a plánů hromadila energie nadměrné důležitosti. To znamená, že pokud chcete, aby vám něco opravdu vyšlo, nesmíte tomu přikládat ve své mysli příliš velký význam. To se snadno říká - ale co dělat, když je pro vás daná záležitost OPRAVDU důležitá? Copak na to lze jen tak zapomenout?

Existuje takové přirovnání. Představte si, že máte projít po kládě, která leží na zemi - je to úplně snadné. A teď si představte tu samou kládu, ale nad propastí. Jak velká je šance, že zakopnete a spadnete? Když víte, že jde o život, pak nespadnout má obrovskou důležitost, a tudíž je velká šance, že vás rovnovážné síly z té klády shodí! No a teď si představte, že jdete po stejné kládě nad propastí, ale jste připoutáni na laně, které vás jistí. Hned to půjde lépe, že?

A teď si místo chození po kládě představte třeba pracovní pohovor. Pokud je pro vás extrémně důležité dané místo získat, můžete si být téměř jistí, že se něco nepovede. Rovnovážné síly vám zajistí velkou šanci na uklouznutí. Naproti tomu, když jdete na nějaký pohovor spíš jen tak ze zvědavosti, je hodně velká pravděpodobnost, že dané místo, o které vám vlastně vůbec nešlo, opravdu dostanete! Určitě se vám již někdy něco podobného stalo, možná v práci, nebo možná v osobním životě. Zkuste si vzpomenout!

Jak nesázet na jedinou kartu

A teď se dostáváme k pointě celého triku. Pokud chcete, aby se vám nějaké přání splnilo, musíte snížit jeho důležitost!

A to nejlépe uděláte tak, když nebudete všechno sázet na jednu kartu, ale budete vědět, že máte záložní varianty jako pojistku. Když tento přístup vyzkoušíte, budete překvapeni, jak vám najednou začnou věci vycházet!

Takže jak na to? Místo jedné přihlášky si podejte třeba pět různých. Místo obav z dopravní zácpy si zjistěte, kudy vede objížďka. A tak dále. Zkrátka zajistěte si vždy nějaký plán B nebo C. Pak nadbytečná důležitost zmizí a věci, na kterých vám záleží, najednou začnou zázračně vycházet!

Článek pro vás připravila kartářka Květa.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Stůl je mystický základ domova Stůl je mystický základ domova

To, čím je v kostele oltář, je v domě či bytě stůl. To, s jakou péčí je vybraný, opečovaný a obydlený...

Celý článek »