Reklama
 
Reklama
Reklama

ROČNÍ HOROSKOP LÁSKY 2022

Přečtěte si ve svém horoskopu, co vás čeká v roce 2022 v lásce! Zamilujete se? Opustíte ho? Jak to bude s nevěrou?

ROČNÍ HOROSKOP LÁSKY 2022 (obrázek)

22. 12. 2021 –  BERAN (21.3. - 20.4.)
Vaše pomocnice v lásce, Venuše, bude v roce 2022 stát rozhodně při vás! Těm z vás, kteří jste ve vztahu či manželství, láska jenom pokvete. Nejlepší období pro setkání očekávejte v květnu, kdy se se spojí Venuše s Jupiterem právě ve znamení Berana a přinesou tak do vašeho života pořádné jiskření.

BÝK (21.4. - 21.5.)
Hvězdné konstelace vám, milí Býci, slibují pro rok 2022 prohloubení partnerských vztahů. Povrchní partnerství už pro vás ztratila význam a chcete je posunout na vyšší metu. Nezadaní zahájí své vztahy pomalu a zezačátku si budou s partnerem dlouze povídat. Šťastnými měsíci jsou červen a prosinec.

BLÍŽENCI (22.5. - 21.6.)
V roce 2022 stojí na prvním místě dlouhodobé vztahy. Netoužíte po ničem jiném, než po stabilitě. Venuše vám přeje nejprve v březnu, kdy se nachází ve spřízněném znamení Vodnáře, na přelomu června a července a v říjnu. Jde o vhodná období pro hledání protějšku i prohloubení stávajících vztahů.

RAK (22.6. - 22.7.)
Drazí Raci, čeká vás vztahově vyrovnaný rok. Ve svém partnerovi budete mít oporu, kterou si zasloužíte. Vztah bude láskyplný a naplněný city, žádné kotrmelce ani spory vás nečekají. Nezadaní budou trávit hodně času v práci, a proto svého vyvoleného potkají možná právě tam. Nejvhodnější období je v dubnu.

LEV (23.7. - 22.8.)
Milí Lvi, mnoho z vás v roce 2022 uzavře manželství nebo se rozhodne pro společné bydlení. Tento rok určitě přeje dlouhodobým svazkům. Jen pozor na začátek roku, kdy může dojít k neshodám kvůli drobnostem. Nezadaní Lvi budou mít největší šanci poznat svůj protějšek v květnu nebo srpnu. Jsou to měsíce plné vášně a smyslnosti.

PANNA (23.8. - 22.9.)
Rok 2022 pro vás bude stabilní a harmonický. V novém roce však budete velmi vytíženi a svého času stráveného s partnerem si budete mnohem více vážit. Nezadaní mají šanci na seznámení s ideálním protějškem v únoru, anebo pak v červnu. Tyto svazky slibují vydržet dlouhá léta. Ideálně hledejte mezi přáteli.

Chcete vědět, co vás čeká? Zda potkáte svou lásku, zlepšíte si svou finanční situaci, co se stane? Čtěte dál nebo rovnou zavolejte astroložce pro svůj osobní horoskop na tel: 906 707 707 nebo pište sms na 909 15 49 s kódem HOROSKOP22 a váš text!

VÁHY (23.9. - 23.10)
V novém roce můžete očekávat spoustu lásky a vášně. První dva měsíce budou sice slabší, ale od března se můžete těšit na příjemná překvapení. Váš partnerský život se zlepší a nezadaní mají šanci na seznámení. Stejně tak to bude i na začátku léta, kdy bude Venuše v Blížencích a zářným obdobím pak bude měsíc říjen.

ŠTÍR (24.10. - 22.11.)
V lásce a citech se musíte připravit na to, že ne vždycky prožijete růžové období a čeká vás tak trochu vztahová houpačka. Budou dny, kdy se vám ve vztazích dařit nebude, to se ale brzy napraví, nebojte! Nezadaným se zadaří a Venuše je v lásce podpoří, ale nespoléhejte na to v červnu nebo v červenci. To bohužel nejsou měsíce stvořené pro pevný vztah.

STŘELEC (23.11. - 21.12.)
Měli byste si, milí Střelci, uvědomit, co vlastně chcete a po čem toužíte. Usnadní vám to potom výběr partnerů. Začátkem roku 2022 to bude s láskou trochu horší, poté se ale dočkáte náhlého obratu, a zbytek roku bude stát opravdu za to. Šťastné měsíce jsou pro vás květen a prosinec, pozor si naopak dávejte v lednu!

KOZOROH (22.12. - 20.1.)
Začátek roku se nehodí pro nové známosti a ve stávajících vztazích si, drazí Kozorozi, dávejte pozor na malá nedorozumění. Celý měsíc únor a po zbytek roku se však můžete těšit ze stabilního a harmonického vztahu. Nezadaní, vám se podaří najít partnera, který pro vás bude konečně oporou a budete si s ním nadmíru rozumět.

VODNÁŘ (21.1. - 20.2.)
Nezadaným Vodnářům pokvete pšenka v březnu, kdy by měli natrefit na partnera, se kterým budou šťastni. Zadaní si musí uvědomit, kam jejich vztah s protějškem směřuje. Možná mají jiné priority, proto je důležitá komunikace a schopnost velkých kompromisů. V každém případě musíte mít v těchto záležitostech oba jasno.

RYBY (21.2. - 20.3)
Milé Rybky, ve vztazích vás čeká úspěšný rok, a pokud to občas zaskřípe, rozhodně to nebude nic vážného. Nezadaným se podaří potkat vytouženého partnera, a zadaní se do sebe opět zamilují a připraví si vzájemně koktejl lásky a pochopení. Dejte si pozor na měsíc leden a září. Zde je lepší nic nehrotit.

Článek pro vás připravila astroložka Helga.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Reinkarnace a svět duchů Reinkarnace a svět duchů

Jak je možné hovořit s duchy zemřelých předků, když podle teorie reinkarnace má být většina z nich již...

Celý článek »