Reklama
 
Reklama
Reklama

Roční horoskop na rok 2021

Chcete vědět, co vás čeká v novém roce? Bude konečně klidnější a lepší, než ten minulý? Prozradíme vám, jaký bude rok 2021 a kterým znamením se bude dařit nejvíc!

Roční horoskop na rok 2021 (obrázek)

4. 1. 2021 –  Beran
Berani se v roce 2021 směle vydají za svými velkými plány, ale počítejte s tím, že to bude běh na dlouhou trať, a bude lepší si šetřit síly. Když však na tom pořádně zapracujete, ani s financemi by neměl být problém. V lásce a vztazích platí, že lepší jsou jasné činy než zbytečná slova, která mohou akorát tak způsobit nedorozumění a lze se tomu vyhnout.

Býk
Býkům připravila planeta Uran na rok 2021 řadu překvapení, která ale budou většinou docela příjemná - takže se můžete spíš těšit než obávat, i když nepatříte mezi velké fandy změn! Rok častých změn navíc můžete skvěle využít k naplnění vašich tajných cílů! Jen vám nesmí chybět odvaha - a úspěch máte v kapse jak v práci, tak i v lásce a vztazích!

Blíženci
Milí Blíženci, vám v roce 2021 planety na obloze hodně přejí a přinesou vám do života nové nápady a svěží vánek - přesně to, po čem toužíte! Chce to ovšem ujasnit si své pocity a zeptat se sami sebe, co skutečně chcete! V práci se bude dařit nejvíc podnikatelům, a v lásce se zas můžete těšit z posunu kupředu v praktických otázkách bydlení a dalších nových plánů ve vašem soužití!

Rak
Raci si budou v roce 2021 užívat klid a pohodu a hvězdy vás ušetří od stresu a dramat. Občas však budete mít problém s tím, že okolí málo chápe vaše pocity. Ne že by to pro vás byla nějaká novinka, ale v tomto roce se hlavně v lásce budete muset naučit to, co je ve vašem srdci, přetlumočit rozumem do slov. V práci bude klíčem k úspěchu sledovat všechny novinky.

Lev
Na Lvy čeká velmi neobvyklý a přelomový rok 2021! Můžete se těšit na nespočet zajímavých a nečekaných událostí, které vám pomohou se posunout ve všech směrech kupředu, nejvíc v kariéře - ale zároveň to pro vás bude výzva! Udržet krok s novinkami bude chtít odhodlání a občas i přehodnocení některých vašich postojů. V lásce vás za odměnu čeká spousta vášně!

Panna
Rok 2021 bude pro vás, milé Panny, trochu jako vítr - plný proměn, kdy bude těžké najít ten stabilní bod, kterého se lze pevně chytnout. Ale proč se tím trápit, když si to naopak můžete užívat! Berte život s lehkostí a užijete si spoustu zážitků, nových seznámení, vášně, ale také úspěchů v práci. Nezapomínejte ovšem na odpovědnost a spolehlivost, nejsilnější stránky vašeho znamení!

Váhy
Rok 2021 se pro Váhy ponese ve znamení úspěchů a patříte mezi největší miláčky Štěstěny ve zvěrokruhu! Váš talent elegantně komunikovat a vytvářet porozumění mezi lidmi se konečně může naplno uplatnit a bude potřeba. Skvěle se vám bude dařit jak v lásce, tak i v práci, a hned na začátku roku se objeví nové nápady, které pak úspěšně proměníte ve skutečnost!

Štír
V roce 2021 žádný velký klídek a stabilitu nečekejte, milí Štíři - raději se připravte na pořádnou porci překvapení! Dobrá zpráva ovšem je, že si to můžete taky náležitě užít, pokud přicházející změny přijmete a nebudete proti nim bojovat. V práci berte to, co přichází, a nesnažte se prosadit si svou. V lásce se zas vyplatí rozvíjet umění komunikace - řeč těla totiž nebude vždy stačit!

Střelec
Rok 2021 je pro vás rokem činů, milí Střelci! Mát slibně našlápnuto, abyste své odvážné nápady proměnili ve skutečnost, a hvězdy vám v tom budou víc než přát! Pořád budete v jednom kole a moc si neodpočinete, ale o to víc budete mít zážitků! A taky pracovních úspěchů! Je však otázka, jestli s vámi zvládne vaše láska držet krok, myslete na to a nezapomeňte na komunikaci!

Kozoroh
Pro Kozorohy je rok 2021 završením hlubokých vnitřních proměn - planety Jupiter a Saturn vám konečně umožní jít dál vpřed. Teď je potřeba to všechno, co je nové ve vašem nitru, přetavit do praxe a dát prostor novým svěžím nápadům a plánům. Budete se ze všech sil snažit, aby nezůstalo jen u myšlenek, ale uspěli jste také v praxi, a to platí nejen v kariéře, ale taky v lásce a vztazích.

Vodnář
Vodnáři budou v roce 2021 miláčky horoskopu, takže před vámi je rok, který si užijete naplno! Ve vašem znamení jsou velké planety Jupiter a Saturn a umožní vám uskutečnit vaše velké ideály, pokud tedy nezapomenete věnovat pozornost taky praktickým záležitostem a odpovědnosti. Dobrá zpráva je, že už si nemusíte na nic hrát a můžete být sami sebou i se vší svojí bláznivostí!

Ryby
V roce 2021 se, milé Rybky, musíte chtě-nechtě naučit držet krok s rychlými změnami. Naštěstí se nebudou týkat ničeho příliš zásadního, co by vás mohlo nějak ohrozit. Když se budete držet spíš v pozadí, bude tento rok naopak volnější a plný možností si odpočinout. V lásce budete muset trochu krotit velké ambice svého protějšku, a v práci raději taky kdeco odkýváte, ať je klid!

Článek pro vás připravila astroložka Helga.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Vliv zimy na lidské tělo Vliv zimy na lidské tělo

Zimní období je pro člověka náročné a vyčerpávající. Víte, co vám pomůže ho lépe zvládnout a proč...

Celý článek »