Reklama
 
Reklama
Reklama

Rok čínského Buvola podle znamení zvěrokruhu

Minulý týden nám nastal Nový rok - teda na Dálném východě, v Číně, kde se slaví každoročně až na přelomu ledna a února. Letos nastal 12. 2. 2021 a přináší plodný rok nejenom Buvolům, ale působí i na ostatní znamení čínského zvěrokruhu!

Rok čínského Buvola podle znamení zvěrokruhu (obrázek)

15. 2. 2021 –  Krysa
Zrozenci Krysy mají štěstí, i tento rok Buvola jim bude přát. Naskytne se mnoho pracovních, uměleckých i vztahových příležitostí a podnětů. Váš společenský talent vám bude ku prospěchu. Rizikem se může stát, pokud budete chtít uposlechnout všech výzev - můžete se zdravotně uhonit a odrovnat. Je nutno umět volit.

Buvol
Milí Buvoli, rok 2021 je váš rok a přinese vám hojné ovoce. Především po fyzické stránce budete fit a hodně výkonní. Též vaše snaha materiálně zabezpečit sebe, rodinu i domov se vyplatí. V posteli budete oslňovat, vztah bude vzkvétat, ale pozor na vše majetnické sklony, tím byste mohli vše pokazit.

Tygr
Tygříci si s buvolem moc nerozumí, a tak tento rok bude rokem překonávání překážek. Vše kočičí povaha vám pomůže našlapovat jemně mezi vejci a žádné nerozbít. Není se čeho bát, období překážek nás posunuje v osobním vývoji dál. Protentokrát moc neriskujte a držte se zavedených jistot ve vztazích i v práci.

Zajíc
V roce Buvola čeká zajíčky utahování opasků, ale protože jsou to skromné bytosti, mohou se radovat ze života jako kdykoliv jindy. Kvalita života totiž není závislá na výši konta a vy to víte. Budete muset udělat pár kompromisů a vaše umění naslouchat vám přinese do života pozitivní lidi a inspirace. Věnujte se hodně relaxaci a rukodělné činnosti.

Drak
Drakům bude rok Buvola velmi přát. Především se tu rýsuje zlepšení finanční situace. Váš sexappeal a tajemné kouzlo bude působit na vaše příznivce jako afrodisiakum. Dejte jen pozor, aby vás vaše úspěchy neomámily a neměli jste příliš horkou hlavu. Přemíra ohně může spálit i samého draka.

Had
Had si s Buvolem dobře rozumí, jsou to parťáci, proto se Hadům bude v tomto roce velmi dařit. Budete schopni velmi uspokojivých výkonů v práci, v milostném životě i ve sportu, dokonce by z vás mohla být i mediální hvězda, pokud máte tyto ambice. V milostném životě i v práci dbejte na svou intuici. Je třeba se více prosadit, aby vám vaše nápady neukradli jiní.

Kůň
Zrozenci Koně budou v roce 2021 sklízet, co zaseli, a to v dobrém slova smyslu. Veškeré předchozí snažení přinese úrodu, jen se ale nepřestaňte snažit dál. Kůň se v životě posouvá svou velkou energií, vůlí překonávat překážky a přímočarostí. Svůj protějšek můžete v tomto roce jednoduše „ukecat“, s výřečností nebudete mít problém. Spíše ale půjde o vzájemné porozumění na základě vašeho trefného vyjadřování myšlenek.

Koza
Zrozenci Kozy to nebudou mít úplně jednoduché, ale zlé to také nebude. Využijte spíš svého šarmu a elegance, než schopnosti trkat a vyvolávat konflikty. Vsaďte na svou pohostinnost, prokazujte úctu druhým a pěstujte raději tuto svou stránku osobnosti. Neuposlechněte svou touhu nacházet výmluvy - dokonce i sami před sebou. Jděte do všeho poctivě. Naskýtá se vám příležitost se zdokonalit.

Opice
Opičky mají tendenci být zrychlené a druzí lidé je nestíhají v uvažování i konání. Tento rok vás však chce naučit, že práce chvatná, málo platná. Rozhodně zpomalte, uberte pracovních aktivit, také ve vztazích hleďte spíše trávit více času s těmi, kteří za to stojí, než se setkávat s množstvím lidí. Jděte prostě více do hloubky. I přes zpomalení nezchudnete, ale budete mít z práce lepší pocit.

Kohout
Zrozencům Kohouta rok 2021 přeje. Vše se bude dařit, jste zvyklí, že nic v životě nedostáváte zadarmo, ani teď nepolevte v úsilí, ale vyplatí se vám. V práci kyne i kariérní postup, vyvarujte se však žárlení na úspěšné kolegy, naopak se snažte je ocenit a mít dobré vztahy. Totéž v lásce - neperte se s rivaly, využijte svého šarmu a objekt touhy bude váš.

Pes
Zrozence Psa čeká rok změn! Pes je však konzervativní znamení, a tak hrozí, že bude ignorovat příznivé šance a nenaskočí na svou vlnu. To si pohlídejte, trochu odvahy a překážky budou zdolány. Na nich si vybudujete nové sebevědomí. V pracovní oblasti buďte nad věcí, nic si neberte osobně. Ve vztazích se vyhněte zbytečnému hašteření, které zamlží podstatu vztahu.

Vepř
Zrozenci Vepře kráčejí za svým cílem pomalu, ale s jistotou a houževnatostí. Tak tomu bude i letos. V dalším roce se dočkáte odměny, jen nepolevte ve své důkladnosti Vepřík má i odvrácenou stranu, rád si zalenoší v bahně, ale pak se mu znovu těžko rozjíždí do pracovního tempa. V práci i v osobních vztazích dejte pozor na svou důvěřivost, někdo by vás mohl využívat. Důvěřujte, ale prověřujte.

Článek pro vás připravila kartářka Jasmína.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Únorový Úplněk v Panně Únorový Úplněk v Panně

27. února, v 9 hodin a 17 minut, nastane plná Luna v Panně. Nejen zrozenci tohoto znamení však mohou...

Celý článek »